زندگینامه میرطاهر بدل رهبر انقلاب + عکس و فیلم!

میرطاهر بدل رهبر انقلاب کیست؟

در این مطلب قصد داریم مروری داشته باشیم بر زندگی میرطاهر بدل رهبر انقلاب! چند وقتی است که رسانه های مخالف نظام اسلامی کشف تازه ای انجام داده اند و آن وجود شخصی است به نام میرطاهر بدل رهبر انقلاب!

همه چیز درباره میرطاهر بدل رهبر انقلاب

مجله خبری تحلیلی پارسی گو: در این مطلب قصد داریم مروری داشته باشیم بر زندگی میرطاهر بدل رهبر انقلاب! چند وقتی است که رسانه های مخالف نظام اسلامی کشف تازه ای انجام داده اند و آن وجود شخصی است به نام میرطاهر بدل رهبر انقلاب! تصاویر و فیلم های مربوط به میرطاهر را نیز می توانید در این مطلب ببینید.

میرطاهر بدل رهبر انقلاب کیست و کی متولد شد؟

همزمان با افشاگری! نوریزاد که نظریه های مثال زدنی اش او را ستاره آفاق کرده است (به عنوان نمونه وی ستاره های شیطان پرستی را روی رساله آیت الله نوری همدانی کشف کرده است!) سایت بالاترین هم مطلبی کار کرد با عنوان «سناریوهای مرگ خامنه ای و حکومت بدل او میرطاهر»! در این مطلب آمده است: «ظاهرا فردی به نام میرطاهر که از خامنه ای جوان تر است, در اتاق فکر خامنه ای به عنوان بدل انتخاب و گریم/ عمل شده است و به خاطر وخامت حال خامنه ای در بیشتر موارد این میرطاهر است که سرزنده و شاداب در مراسم ها شرکت و سخنرانی می کند. از آنجا که خامنه ای احتمالا به زودی بمیرد از دید من دو سناریو مطرح است:

۱. اول این که بدل داشتن خامنه ای خبر خوشحال کننده ای نیست چون اگر اتاق فکر نظام قصد اصلاح واقعی امور بعد از مرگ خامنه ای را می داشت باید از طراحی و به خدمت گرفتن هرگونه بدل خودداری می کرد تا بعد از به سر رسیدن عمر خامنه ای، میرطاهر نقش او را به مدت ۱۰ سال دیگر بازی نکند. این اتاق فکر می توانست بعد از خامنه ای راه را برای اصلاحات جدی هموار کند چیزی که با بدل و بدل های خامنه ای امکان پذیر نیست. این ها ظاهرا حتما باید ۱۰ سال دیگر عمر خامنه ای را کش بدهند (حتی شده با بدل سازی) تا امام زمان موهوم ظهور و قیام کند.

۲. سناریوی دوم این که اگر خامنه ای بمیرد مرگش را اعلام نمی کنند و میرطاهر همچنان رهبر می ماند. اوضاع که به هر دلیل به هم ریخت ناگهان میرطاهر به واسطه عناصر پشت پرده غیب می شود و مرگ خامنه ای را اعلام می کنند و سپاه کودتا می کند.» (پایان مطلب بالاترین)

همانطور که مشاهده می شود، نویسنده مطلب فوق نه تنها وجود میرطاهر بدل رهبر انقلاب را کشف کرده است، بلکه بعد از این کشف مهم، سناریوهای نظام اسلامی برای آینده را نیز پیشگویی کرده است. البته در بحث ظهور حضرت مهدی (عج) و شگفتی ها و نشانه های آخر الزمان، مطلب دیگری در آینده (انشاء الله) تقدیم خواهد شد. لیکن در رابطه با تحلیل فوق رهبر معظم انقلاب اسلامی می فرمایند: «برای اینکه این کار غلط، غلط بودنش پنهان بشود، اطراف او فلسفه درست میشود! فلسفه میبافند؛ استدلال برایش درست میکنند! از ابتلائات بزرگ انسانها این است» (دیدار مقام معظم رهبری با جمعی از طلاب و روحانیون در سال ۱۳۸۸)

افشاگری آمد نیوز درباره میرطاهر بدل رهبر انقلاب

پس از محمد نوریزاد و سایت بالاترین (و دیگر رسانه های حقیقت جو!) اینبار نوبت به آمد نیوز می رسد تا با انتشار تصاویری علیه میرطاهر بدل رهبر انقلاب دست به افشاگری بزند.

همانطور که می دانیم، تمام مطالب آمد نیوز مستند و مستدل است و بنابراین در این رابطه، یعنی شناساندن میرطاهر نیز آمد نیوز با ارائه سندی دست به افشاگری زده است.

تصویر سندی که آمد نیوز درباره میرطاهر بدل رهبر انقلاب افشا کرد:

افشاگری آمد نیوز درباره میرطاهر بدل رهبر انقلاب

افشاگری آمد نیوز درباره میرطاهر بدل رهبر انقلاب

همانطور که در مطلب فوق مشاهده می شود، در تصویر منتشر شده آمد نیوز، که ادعا شده است میرطاهر در آن حضور دارد، دست راست رهبر انقلاب سالم است! طبق ادعای آمد نیوز، میرطاهر فراموش می کند که دست راست رهبر انقلاب اسلامی مجروح است! و همین فراموشی موجب گافی می شود که آمد نیوز به عنوان سندی علیه وجود میرطاهر افشا می کند!

اما واقعیت چیست؟ آیا میرطاهر واقعا فراموش کرده است که نباید دست راست سالم خود را نشان دهد؟ آیا عکاسان نیز فراموش کرده اند که حداقل از او و دست راستش عکس نگیرند؟ و آیا ناشران بنر هم فراموش کرده اند که دست راست رهبری مجروح است؟ آیا کسی نبوده که به میرطاهر تذکر بدهد که آقای میرطاهر، تو جای رهبری نقش بازی می کنی که تیزهوشی اش زبانزد آفاق است و حتی دشمنان نیز به ذکاوت او گواهی می دهند! پس خود را به حماقت نزن! و دست راستت را پنهان کن! راستی چرا میرطاهر این مسئله ساده را فراموش می کند؟ و راستی چرا کسانی که میرطاهر را به جای رهبر انقلاب می نشانند، فکری به حال دست راست او نکرده اند؟

پاسخ ساده است: فوتوشاپ! آنهم وقتی پای آمد نیوز وسط باشد، می شود فوتوشاپ به شکلی احمقانه! من به عنوان راقم این سطور بارها از خودم سوال می کردم که چطور امثال آمد نیوز، با این شایعات و خزعبلات به کارشان ادامه می دهند؟ مدتها این سوال در ذهنم بود تا اینکه افرادی را دیدم که بدون فکر و تأمل، همین مطالب آمد نیوز را به عنوان سندی علیه نظام اسلامی و علیه همه چیز قبول می کنند! و وقتی وارد بحث و گفتگو با این افراد می شدم، می دیدم اوضاع خراب تر از آن است که بشود با دلیل و منطق نظرشان را نسبت به دروغ های آمد نیوز تغییر داد. بنابراین حق را به آمد نیوز می دهم. آمدنیوز باید باشد و باید کار کند. بالاخره یک عده ای خوراک رسانه ای شان از این رسانه تأمین می شود.

تصویر واقعی رهبر انقلاب که آمدنیوز با فوتوشاپ ناشیانه ای فقط آنرا چرخانده است مشاهده کنید:

تصویر رهبر انقلاب و فوتوشاپ شده آن

تصویر رهبر انقلاب و فوتوشاپ شده آن

وبلاگ قاسم محلاتی با نشر تصویر فوق می نویسد: «عکسی که کانال آمدنیوز از آن استفاده کرده است تا ماجرای تخیلی بدل رهبری را دامن بزند، توسط نرم افزار فتوشاپ و با ابزار mirror دستکاری شده است!»

عکس میرطاهر بدل رهبر انقلاب

تصویر دیگری که از میرطاهر به عنوان بدل رهبر انقلاب اسلامی «افشا!» شده است تصویر زیر است:

تصویر میرطاهر بدل رهبر انقلاب

تصویر میرطاهر بدل رهبر انقلاب

البته افشاگری های آمدنیوز و روح الله زم (و سایر رسانه های معاند) درباره بدل رهبر انقلاب به تصویر فوق ختم نمی شود و وی درباره گوش رهبری نیز تصاویری را منتشر می کند. در ادامه درباره سایر تصاویر نیز بحث خواهیم کرد.

افشاگری روح الله زم و آمد نیوز درباره میرطاهر بدل رهبر انقلاب

افشاگری روح الله زم و آمد نیوز درباره میرطاهر بدل رهبر انقلاب

اما ماجرای این تصویر چیست؟ فیلم زیر به خوبی بیانگر واقعیت تصویر فوق است. اما توضیح اینکه دروغ پراکنان، با انتخاب تصویری از رهبر انقلاب در دیدار با شاعران در سال ۱۳۹۰ و چرخاندن آن، بدون اینکه مختصری روی آن کار کنند یا وقت بگذارند، همان تصویر را به عنوان تصویر میرطاهر منتشر می کنند! فیلم زیر را ببینید تا همه چیز روشن شود:

ماجرای تفاوت لاله گوش میرطاهر بدل رهبر انقلاب با آیت الله خامنه ای

یکی دیگر از نکاتی که امثال آمدنیوز درباره آن بحث می کنند، تفاوت در لاله گوش رهبر انقلاب با بدل فرضی ایشان یعنی میرطاهر است. توضیح اینکه گوش رهبر انقلاب یک برآمدگی کوچک دارد در حالیکه گوش میرطاهر بدل رهبر انقلاب آن برآمدگی را ندارد و همین تفاوت(!) موجب افشاگری و لو رفتن میرطاهر شده است!

تصاویر تفاوت گوش رهبر انقلاب با بدلشان را ببینید:

تفاوت گوش رهبر انقلاب با بدلشان میرطاهر

تفاوت گوش رهبر انقلاب با بدلشان میرطاهر

تفاوت گوش میرطاهر با رهبر انقلاب

تفاوت گوش میرطاهر با رهبر انقلاب

تفاوت لاله گوش رهبری با میرطاهر

تفاوت لاله گوش رهبری با میرطاهر

لاله گوش رهبر انقلاب و تفاوت آن

لاله گوش رهبر انقلاب و تفاوت آن

اما واقعیت چیست؟ همانطور که مشاهده می کنید، در تصاویر منتشر شده از رهبر انقلاب (و میرطاهر بدل ایشان!!) تفاوت آشکاری در بخش لاله گوش وجود دارد. علت چیست؟ آیا متخصصان فراموش کرده اند لاله گوش میرطاهر بدل رهبر انقلاب را اصلاح کنند؟

تصویر زیر را ببینید تا همه چیز روشن شود:

حقیقت تفاوت لاله گوش رهبر انقلاب در تصاویر

حقیقت تفاوت لاله گوش رهبر انقلاب در تصاویر

سایت نازکبین با انتشار تصویر فوق می نویسد: «چگونه برای رهبری عزیز بی‌بدیلمان، بدل می تراشند! درباره عناد آمدنیوز و امثال‌شان با اسلام و انقلاب همین بس که می‌کوشد اعتقاد مردم به جایگاه ولایت فقیه و شخص امام خامنه‌ای را بکاهد و در این راستا از انواع حربه‌ها استفاده می‌کند که یکی از مضحک‌ترین‌شان این است که مدعی شده‌اند ایشان بدل دارند و حتی برای این بدل اسم میرطاهر هم مطرح کرده اند! این رسانه های برای این که دروغ بزرگ بدل رهبری قابل باور باشد از چند تکنیک استفاده می‌کند از جمله این که مدام این ادعا را تکرار می‌کند چرا که حتی دروغ‌های بزرگ را با تکرار می‌توان در ذهن افرادی که فاقد سواد رسانه‌ای هستند به عنوان یک گزینه محتمل و حتی موثق نشاند.

آمدنیوز در کنار تکرار این ادعای مضحک برای آنها شواهدی نیز جعل می‌کند از جمله این که مثلا تصویر رهبری را قرینه می‌کند و می‌گوید دست راست‌شان در این تصویر مجروح نیست! یا مدعی می‌شود لاله گوش ایشان در تصاویر مختلف شبیه هم نیست و مدعی می‌شود که لابد یکی از اینها بدلی است در حالی که عموما از دو فریب در این خصوص استفاده می‌کند، مثلا دو تصاویر لاله های گوشهای چپ و راست رهبری را که با همدیگر متفاوت است در کنار هم میگذارد و نتیجه میگیرد اینها دو نفر هستند!

یا دو عکس با دو زاویه کاملا متفاوت نورپردازی را در کنار هم قرار می‌دهند که برجستگی‌های دو تصویر از لاله گوش متفاوت به نظر برسد یا این که لاله گوش اشخاص دیگری مثل آیت الله علم‌الهدی را با کادر بسته که فقط محاسن و گوش و عمامه مشخص باشد در کنار تصویر لاله گوش امام خامنه‌ای قرار می‌دهد و مدعی تفاوت اینها می‌شود! یا با استفاده از تصاویر فوتوشاپ، برای تصویر امام خامنه‌ای موی بلند می‌گذارد یا تغییرات دیگری ایجاد می‌کند و مدعی می‌شود که این تصویر بدل رهبری است! و در آینده حتی امکان دارد از روش‌های دیگری هم برای باورپذیری این ادعای دروغین استفاده کند که البته جملگی فریب و جعل هستند و باید برای افرادی که فاقد سواد رسانه‌ای و در معرض باور این دروغ‌ها هستند، مسائل را روشن کرد.

دشمن برای ضربه به اسلام و انقلاب از هیچ حربه مضحک یا فریب یا جعلی فروگذار نمی‌کند حتی اگر توهین به شعور اعضای خود باشد و قطعا این را بر بستر ضعف سواد رسانه‌ای بنا می‌نهد که اگر مهیا نبود، بیش از ۱ میلیون نفر در کانالی که روزی را بدون دروغ و جعل سپری نمی‌کند عضو نمی‌شدند! و متاسفانه دولت هم این فضا را نشانه آزادی بیان می‌داند و با منتقدان به بخش مسموم فضای مجازی به مثابه منتقدان نقد و نقدپذیری برخورد می‌کند در حالی که خود دولت حتی حضور یک کارشناس منتقد در مناظره تلویزیونی را برنمی‌تابد و علیه او بیانیه تهدیدآمیز صادر می‌کند!» (پایان مطلب سایت نازکبین)

واکنش طنز به دروغ پراکنی آمدنیوز درباره بدل رهبر انقلاب

یکی از تصاویری که در واکنش به دروغ پراکنی آمدنیوز و رسانه های مانند آن منتشر شد، عکسی از لوییز فیگو است که تصویر لاله گوش او زیر ذره بین قرار گرفته است. در واقع از قول آمد نیوز در این تصویر طنز افشا شده است که لوییز فیگو که به ایران آمد هم لوییز فیگوی واقعی نیست! بلکه بدل اوست! این تصویر را به عنوان آخرین تصویر این مطلب مشاهده بفرمایید:

بدل لوییز فیگو لو رفت

بدل لوییز فیگو لو رفت

در پایان بیان این نکته را ضروری می دانم که ورود به بحث شایعه میرطاهر، نه از باب دامن زدن به آن، که به جهت روشنگری انجام گرفته است. جستجوهای انجام شده راقم این سطور تا هنگام تنظیم این مطلب نشان می داد مطلب جامع و کاملی در این رابطه کار نشده است. البته علت آن هم روشن است. این شایعه به قدری مضحک است که نیاز به نقد و بررسی ندارد! اما اگر ذهن یک نفر هم با مرور این مطلب در رابطه با این شایعه روشن شود کافیست. به هر جهت تنظیم این مطلب در روز چهارشنبه ۱۰ مرداد ۹۷ و با آرزوی سلامتی و طول عمر باعزت برای ولی امر مسلمین جهان امام خامنه ای و با التماس دعای خیر از همۀ عزیزان به پایان رسید.

تهیه و تنظیم: مجله خبری تحلیلی پارسی گو (احمد طحانی)
منابع: ۱. بالاترین ۲. وبلاگ قاسم محلاتی ۳. خامنه ای دات آی آر ۴. سایت نازکبین ۵. صفحه اینستاگرامی شایعات
(تمامی تصاویر این مطلب از سرچ گوگل و سایت های مختلف به دست آمده است)

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

194 دیدگاه در “میرطاهر بدل رهبر انقلاب کیست؟

  1. غیرت ایرانی

   بله مملکت به فنا رفته.اما نه به دست ولی امر مسلمین
   بلکه بدست مزدوران امریکایی مثل روحانی و برخی از مسئولین دیگر.
   اگر مسئولین فقط یکبار به حرف رهبر گوش کنند وصع ما هم خوب میشود
   آن وقتی که مردم برای روحانی رأی میدادند باید به فکر این روزها هم بودند

   1. علی

    روحانی دست نشانده آمریکاست ؟ ؟؟
    اگر هست چرا رهبری اجازه برکناری به روحانی را نداد و گفت تا پایان موعد باید باشد ؟
    آیا رهبری توان شناسایی و برخورد و همچنین منع حظور و رد صلاحیت این اشخاص که به قول شما مزدور هستند را ندارد ؟
    آیا ولی امر مسلمین تا به الان وضع و اوضاع مردم را مشاهده نمیکند و نمیبیند این مسئولین ناکارآمد و نالایق و خائن نباید در این دستگاه دولت حظور داشته باشند ، آیا این رهبر وظیفه ندارد پشت تریبونی که در اختیار دارد تشریف بیاورد و نام این خائنین را اعلام و دستور عزل را صادر کند تا مردم بدانند و اعتماد کنند

    1. سید

     مردم شریف این رئیس جمهور را انتخاب کرده اند. ……………. آیا اگر رئیس جمهور عزل شود عربده عده ای به نام مخالفت با دموکراسی بلند نخواهد شد؟

    2. 313

     اگه رهبری بخواد اون رئیس جمهورتون رو برکنار کنه بخاطر خیانتا ونوکریاش به انگلیس،یه عده مث چی میریزن و عرررر عرررربده میزنن که روحانی داشت خوب کار میکردا رهبری نزاشت!!! همونایی که هیچی حالیشون نیست یه میلیون بدی بهشون به خونواده خودشونم رحم نمیکنن وتج…… میکنن.

    3. به علی وAsoo

     خخخخخ آدمی اگر پیامبر هم باشد از زبان مردم آسوده نیست،

     زیرا :

     اگر بسیار کار کند، می‌گویند احمق است!{-۵۷-}

     اگر کم کار کند، می‌گویند تنبل است!{-۵۷-}

     اگر بخشش کند، می‌گویند افراط می‌کند!{-۵۷-}

     اگر جمعگرا باشد، می‌گویند بخیل است!{-۶-}

     اگر ساکت و خاموش باشد می‌گویند لال است!{-۶-}

     اگر زبان‌آوری کند، می‌گویند ورّاج و پرگوست!{-۶-}
     آری این حکایت شما مردم است که اگر تایدش کند و بگذارد کار کند میگویید چرا عزلش نمی کند اگر نگذارد کارکند وعزلش کند میگویند نزاشت کارکند و …… باتشکر از مسولان سایت پارس گو متشکرم خسته نباشید این حکایت مردم است مسولان پارسی گوی عزیز

   2. Asoo

    برا ما چ فرق میکند .یعنی کسی ادعای رهبری و ولی امر مسلمین داره نمیتونه دست دزدها را ازمملکت کوتاه کنه؟البته اگ دست بچه ها خودش و نزدیکترین مهره هاش ب دزدی ها آلوده نباشه قطعا ریشه کن میکنه .
    ۲.اگ رهبر واقعا ایقد درک و شعور نداره ک تو کشور ببینه چ خبره چ ظلمهای میشه؟؟ک این هم از بی لیاقتی های خودش ن دیگران ن رایس جهمور
    ۳.چرا رهبر ایران نمیاد کارنامه کاری خودش نگاه کنه ببینه تو این چهل سال پر ظلم کجا بوده اگ راست میگه خودش در راس اختلاسگران نیست .
    ۵توجه
    ۵توجه
    ۵.شما تو شهرستانها کوچک برو تو یه دستشوی مرک برخامنه ای نبویس میان ایقد دنبالش میکنن تا حتما یارو پیدا کنن ی حبس ۵۰سالی بهش بدن .ولی بغل دستشون میلیاردی می دزدن و می چاپن نمیفهمن ؟؟چون اون ک شعار میده برا شخص رهبر ضرر داره ولی دزدنه چون هرجا دزدی میشه ی سرش ب بیت پر از فساد برمیگرده.
    حتی جرات نداره بیاد حرف مخالفاش گوش کنه ک نود درصد ایران شدن مخالفش

    1. نسیم

     کاش همه منتقدان مثل شما بودن آسو جان!
     شما از کدوم کشور نظر دادی؟ والا تو ایران که هرکی میاد ۸ سال دولت و همه چی رو دست میگیره، موقع رفتن که گند میزنه میگه «نگذاشتن» کار کنیم! خبر اگر نمیذارن برای چی میاید و اینجوری سر و دست میشکنید؟
     بعدشم رهبر بدبخت که هرچی میگه گوش کسی شنوا نیست. چقدر درباره برجام گفت و شرط گذاشت. کو؟ کی عمل کرد؟ رفتن هرچی داشتیم دادن یه مشت وعده نسیه گرفتن! بعد خودشون گفتن نتیجه صفر! یا به اندازه جوهر خودکار هم توافقشون ارزش نداشته (جناب روحانی فرموندن!)
     آسو جان! تو سرویس بهداشتی شعار بدی هیشکی کاری به کارت نداره! دزدا رو هم دارن میگیرن. اختلاسگرای بزرگ رو گرفتن. دزد هم فرق نداره کی باشه. برادر رئیس جمهور الان بازداشته. برادر معاونش هم بازداشته. معاون رئیس دولت قبل هم همینطور. اینا البته بعضیشون تخلف کردن نه اختلاس.
     آسو جان. همه این مشکلات یه نتیجه داره: از این به بعد موقع انتخابات که میشه همه چشمامون رو باز می کنیم که درست انتخاب کنیم! نه اینکه چش بسته رأی بدیم و بعد توقع داشته باشیم رهبر به گندی که ما می زنیم جواب بده!!
     برو موج سلبریتی ها (فوتبالیست ها، هنرمندا و…) که از رای به روحانی پشیمون شدن رو ببین.
     خود من به هیچ وجه دیگه به اصلاح طلب جماعت رای نمیدم. راستش رو بخوای فراموش کرده بودم از اینا کاری ساخته نیست. دوباره تو این دوره بهم یادآوری شد. نتیجش اینه که سعی می کنم دیگه فراموش نکنم.
     آسوجان. خودتو به خواب نزن. بیدار شو. سخنرانی های رهبر رو بخون. هر جا بدبختی بوده و سختی بوده، از بی کفایتی مسئولان کشور بوده. برو خوش باش

     1. الناز

      اگر برای حرف ایشون گوش نوا نیست چرا برای گرون کردن بنزین گوش شنوا هست
      چرا نتنها اجازه ببرسی تخلفات برادران دزد لاریجانی را نمیده بلکه گرسی های مهم هم بهشون میده
      چرا اگه دموکراسیه و حرف مردمه یه رغراندوم نمیزارن
      چطوری سال۸۸ که کلا۲۰ ملیون نفر رای دادن ۲۶ملیون به احمدی نژاد رای داده شد
      چرا وقتی مردم برای حقوق اولیشون اعتراض میکنند دستور ب شلیک مستقیم ب معترضین با دست خالی میشه تونم توسط ارگانهایی ک مستقیما زیر نظر خود عاقان
      چجوری تو این حدودچهل سال رهبری ییک بار خودشا مسئول ندونسته وهمیشه ب مسئولین تذگرمیده
      چرا در دوران رهبریش حتی یک بار هم ب خبرنگاری پاسخ نداده
      اگه روحانی بده یا آمریکاییه آیا احمدی نژادم بود خاتمی هم بود رفسنجانی هم بود …هم بودن
      شما ک میگی رهبری گفت نرین مذاکره ضمانت میدی رییسی رییس جمهور ۱۴۰۰ از این مذاکرات ب نفع خودش استفاده نکنه
      اگه ایشون هیچ کارس و گوش شنوایی نیس چرا تموم مقام های مهم توسط شخص ایشون منصوب میشن
      ایشون که خوب ب مسئولین گوش زد میکنن آیا کسی هم هست که به خودشون نکاتی گوش زد کنه ایشون ک معصوم نیستند
      نکنه امام زمانن وما خبر نداریم ؟؟؟؟
      ممنون میشم کسی دفاعیاتی داره در پاسخ ها بفرسته-
      سپاس

    2. به علی وAsoo

     آدمی اگر پیامبر هم باشد از زبان مردم آسوده نیست،

     زیرا :

     اگر بسیار کار کند، می‌گویند احمق است!{-۵۷-}

     اگر کم کار کند، می‌گویند تنبل است!{-۵۷-}

     اگر بخشش کند، می‌گویند افراط می‌کند!{-۵۷-}

     اگر جمعگرا باشد، می‌گویند بخیل است!{-۶-}

     اگر ساکت و خاموش باشد می‌گویند لال است!{-۶-}

     اگر زبان‌آوری کند، می‌گویند ورّاج و پرگوست!{-۶-}
     ری این حکایت شما مردم است که اگر تایدش کند و بگذارد کار کند میگویید چرا عزلش نمی کند اگر نگذارد کارکند وعزلش کند میگویند نزاشت کارکند و …… باتشکر از مسولان سایت پارس گو متشکرم خسته نباشید این حکایت مردم است مسولان پارسی گوی عزیز

   3. زهرا

    از کجا معلوم که حرف شما راست باشه؟؟؟؟ چطوری رهبر با وجود این همه بیماری و کهولت سن زنده هستن اما جوونا راست راست با کوچکترین بیماری میمیرن؟؟؟ اگه زنده هستن پس کی میخان بمیرن؟؟

    1. پاسخ زهرا

     نمونه نقض : جنتی. ملکه انگلیس . کلی از سیاستمدار های آنور آب سنشان حتی از جنتی بیشتره . زمان مرگشون رو هم شما تعیین نمی کنی . هر وقت خدا حواست . نه به فرموده جناب عالی

  2. تابش

   مقاله مفیدی بود. در مورد رد ادعای وجود میرطاهر اسناد و تصاویر دیگری هم منتشر کنید. رادیو فردا هم اذعان کرده است که این شایعه صحت ندارد. باتشکر از پارسی گو

 1. رضا

  خیلی احمقانه است این داستان که خامنه ای بدل دارد لاله گوش نمیدونم دست چپ وراست کسانی که همچین فکری میکنن یا واقعا احمق هستن یا میخوان یه چرندیاتی گفته باشن ویه عده احمق دورخودشون جمع کنن به این فکرنکردن که خامنه ای حتی جاشوبه باباشم نمیده پست ومقام اینقدشیرین است که باباطاهرکیلوچنده اصلا هیچ دلیلی نداره که خامنه ای بخواد بدل راجای خودش بزاره اینا ادمای احمقی بیش نیستن که فکرمیکنن بامردن خامنه ای ایران گل وبلبل میشه بجای اینکه ادم مثبتی باشن برای جامعه وانسانهایی که کنارشون هستن وتلاش وکوشش بکنن برای سعادتشون خودشونوگرفتارمردن این واون مشغول کردن بدون شک خامنه ای خواهد مرد ماهم خواهیم مرد مهم اعمال انسان است

 2. ناشناس

  آقا باشه و نباشه فرقی نداره. اصلا گیرم میرطاهر باشه. چه مشکلی از این مردم بدبخت حل می کنه؟ نباشه چی؟ نون ارزون میشه یا آب؟؟؟ اینا همش مسخره بازیه!

 3. حسین

  کور بشن اونهایی که نمیتونن ببینن آقا زنده است .
  مرتیکه بی دین”زم” چه میدونه آقا کیه ما آقا رو از وقتی تو جبهه بودیم دیدیم ومیشناسیم این چرندیاتم برامون کشکه.

  1. الناز

   خب همون بهتر که شما کشکتونا بسابین
   درضمن بعیدم میدونم جبهه رفته باشی اجبارت کردن سن خدمتت بوده
   پشتشی چون نونت ب اون بنده چون امتیاز دارین چون بچهاتون با این امتیازا میرن دانشگاه وبعدم میفرستیدشون اروپا و آمریکای کافر تبلیغ دین

 4. عارفه

  وای خدا مردم از خنده 😂😂😂😂
  ولشون کنید اینارو بابا بزار آمد نیوز مشغول فتوشاپ های بچه گانه ش باشه
  خدا سایه رهبر رو از سرمون کم نکنه انشاالله که اگه نبودن الان وضعمون بد تر از پهلوی بود
  یه سخنرانی آقا همه برنامه های چند ساله دشمنان رو به فنا میده
  بزار اینا هم مشغول باشن 😂😂😂😂😂

  1. ایرانی

   با سلام خدمت مدیر محترم سایت و تشکر از جمع آوری مطالب و افشاء دروغ آمد نیوز. جسارتا خواستم دو مطلب یک تذکر بدم، البته من خیلی کوچکتر از اینم که بخوام تذکری بیان کنم…
   جناب مقام معظم رهبری یقینا انسان والا و قابل احترامی هستند، ولی در این جامعه که به فرمایش خودتون سواد رسانه ای لیداد میکنه، بکار بردن کلمه(امام) برای ایشون درست نبست… یاد آور میشم که ما بچه شیعه ها فقط و فقط ۱۲ امام داریم که ائمه معصوم هستند… این کار همانند کسانی که آقای خامنه ای رو نائب و جانشین امام زمان(عج) میدونن کار غلط و خبطی هست. بازم یادمون نره که امام زمان(عج) زنده هستند و در غیبت،و وجود شریف مهدی فاطمه(عج) خودشون دارن امامت میکنن. فکر نمیکنید امام زنده احتیاجی به جانشین ندارند….. یا علی

   1. پارسی گو نویسنده

    سلام. با تشکر از شما دوست عزیز. تذکر شما خیلی به جا و دقیق است. اگر «امام» به عنوان معصوم برای پیشوای انقلاب به کار برود، قطعا به فرمایش شما «خبط» است. اما امام به عنوان «پیشوا» مسبوق به سابقه است. بحث نیابت امام زمان (عج) ریشه در آیات و روایات دارد و به انقلاب اسلامی مربوط نیست و در طول تاریخ فقه شیعه وجود داشته است… موفق باشید

 5. سبحان

  بابا وزارت اطلاعات ایران دومین وزارت قدرتمند جهانه اگه بخواد بدل آقا رو عین خودش دراره طوری اینکارو میکنه که به عقل جن هم نرسه شما خیلی ساده اید.

 6. بدبخت ایرانی

  بخدا من یکی موتور سوزوندم،،مغزم پکید،،اخرش نفهمیدم ما ایرانیا چی هستیم؟کی هستیم؟یه بهمون میگید فاقد سواد رسانه ای–یه بار میگین گول خورده–ی بار میگین اشرار–یه بار میشیم خس وخاشاک–ازطرفی بعضی وقتا میشیم بابصیرت–همیشه درصحنه،،فهمیده،،انقلابی،،،بابا بخدا شخصیتمون دوقطبی شده،،همش بسته به موقعیت ی چیزی بهمون میچسبونید،،حالا اگه ایشون زنده باشن،بدل باشن،یا هرچیزی،بنزین ارزون میشه؟؟سن فحشا از ۱۴_۱۵سال میرسه به چهل سال یا قطع میشه؟؟فقروبدبختی وبیکاریمون ریشه کن میشه؟؟؟بالا بریم پایین بیایم چه با میرطاهر،چه باسپاه،چه با رهبر ایران یکی از فقیرترین و بدبخت ترین ادمارو داره اونم در اوج ثروت

 7. کاربر

  در مورد عکسی که مربوط به دست رهبر هست متاسفانه به نظر من عکس آمد نیوز واقعی هست چون اگه مدل موی سردار سلیمانی رو نگاه کنین متوجه این امر میشین.سردار سلیمانی موهاشون از راست به چپ سرشون هست که این مورد تو تمام عکسای موجود از ایشون مشهوده.و توی عکس آمد نیوز هم موی ایشون از راست به چپ هست که نشون میده اون عکس فتوشاپ نیست

  1. شعبان

   دوست دانشمند من. من و شما می فهمیم دست راست رهبر مشکل دارد بعد کسانی که بدل رهبر را آماده کرده اند نمی فهمند؟
   عکاس هم نفهمیده؟
   چاپ بنر هم نفهمیده؟
   موقع نصب هم متوجه نشده اند؟
   بعضی وقت ها حق را به روح الله زم می دهم. چون تا امثال شما با این سطح فکر هستند باید کار کرد…
   تلاش کنیم یک جو سواد رسانه ای پیدا کنیم. وگرنه بد کلاه سرمان می رود…

 8. مبینا

  اینها با همین کارهای به ظاهر بچگانشون باعث شست و شوی مغز حتی تحصیل کرده ترین آدما میشن و باعث اختشاش و آشوب.واقعا فتوشاپشون از مسخره هم مسخره بود و واقعیت اینه که خدا هر کس را بخواد نجات میده و هرکسی رو بخواد در گمراهی نگه میداره.من خیلی سعی کردم توضیح بدم مسخره شدم و ترجیح میدم دیگه چیزی نگم فقط از خدا میخوام جزو نجات یافته ها قرارم بده.اگر رهبری اگر جمهوری اسلامی انقد قدرت نداشت اینهمه سال هزینه و وقت صرف نمی کردن که خرابش کنن.موهوم و خیالی خودشون هستن که فکر می کنن برحقن در حالی که نمی بینن باطل کدومه و طرف آدمایی رو میگیرن که بهترین و شجاع ترین انسانهای این عصر و شهید کردن.کاش امام زمان زودتر بیاد کاش ظلم و بی عدالتی و دروغ و فتنه و جنگ زودتر تموم شه و زمین گلستان شه و دلها پاک…

 9. افشار

  اصلا ارزشش رو نداشت بهش بپردازین و بخواید توضیح بدید انقدر که مسخره س خدا سایه آقا رو کم نکنه چشم دشمنانش کووور که نمیتونن ببینن آقا تو سن ۸۰ سالگی با سخنرانی نقشه های چند سالشون رو به باد میده

 10. مبینا

  درباره عکس سردار سلیمانی که یکی گفته این عکسا عکس رهبری و سردار که باهم نبوده جدا بوده بعد با فتوشاپ کنار هم گذاشتن برای این که تصویر رو به روی هم قرار بگیره جهت عکس سردار و برگردوندن تو تصویر اصلی و من همه ی عکسا رو دیدم و واقعا لاله ی گوش،چپ و راست رهبر با هم فرق داره.واقعا آدم چه چیزای بیخودی رو باید توضیح بده از روح سردار شرم دارم از اینکه در مورد عکسشون نظر بدم و می دونم ایشون فدایی سرسخت رهبری بودن.هر کی دشمن این دوئه بدونه داره راه و اشتباه میره.

 11. فاطمه

  اگر یک میرطاهری هست که به اندازه اقا حکمت و درایت داره طوری که جز با جزئیات چهره نمیشه تشخیصشون داد چه اشکالی داره میر طاهرم باشه ما ازش اطاعت میکنیم!

 12. ایران

  خامنه ای کشور را نابود کرد چه خامنه ای چه میرطاهر چه فرقی میکنه؟ بماند که تو تمام تصاویر تصاویر شما بیشتر به تصویر برعکس شده میخوره تا تصاویر اونا تو عکس قاسم کاملا مشخصه که شما تصویر رو برعکس کردید پرچم خیلی تابلو شده

  1. Jahan

   یه نگاه به چشمشون بکنید عزیزم. اون میرطاهری هم که درست شده یه نگاه به نورسایه های صورت داشته باشین. دقیقا همون عکس هست که داره باهاش مقایسه میشه. و کمی تفکر که اگر اینکار و انجام میدن چقدررررررر دروغهای دیگه. اینا از بن دروغن. و ایه قران که دشمن احمقه اگر کمی دقت بشه.

  2. قائم

   مرتیکه اگه الان خامنه ای نبود داعش پودرت میکرد به خدا اگه سید علی خامنه ای نبود ایران رو داعش نابود میکرد یه بنده خدا میگه خامنه ای بمیره ایران با امریکا صلح میکنه تو تا حالا کدوم کشوری دیدی که مثل ایران بدون حمایت امریکا تا الان پیس به جلو بره ایران بدون اینکه نفت به امربکا بفروشه داره پیش به جلو میره هر کشوری دیدی که فقط با حمایت امریکا پیش به جلو رفتن یه شایعه درست کردن که خامنه ای مرده کی اینو میکه کسی میگه که میخواد ایران رو شورش داخلی کنه بابا شما دیوانه اید خواهشن حرفاشون رو باور نکنین همش دروغه خامنه ای زنده است من فقط۱۳سالمه این چیزهارو میفهمم ایران هبت هشت ساله داره با تحریم خوب میاد

   1. صلوات

    من نفهمیدم آقا با فرزندانش با جیب مبارکشون اومدن یادهن ملت ساییده شد
    بعدشم داعش ساخت دست کیه؟
    ثالثا شما برو شیرتو بخور عمو برا این حرفا زوده نکنه از اون بچه جقله هایی ک جوونا ملتا میکشی یا ساندیس خوری؟کدوووم
    سلام به عموی عزیزت برسون جناب طوسی را عرض کردم ایشون مورد تایید رهبرتونم بودن

  1. اصغر

   .. نخوربابا سیدعلی به … منم نیست به … هیچکس نیست . نمیدونم چندسالته ولی برا من که یک جوونم و یه زندگیو جلوم میبینم روزی صدبار آرزو میکنم که کاشکی میمردم و توی ای مملکت بدنیا نمیومدم.درضمن این … زده به دین شریف اسلام خداروشکر من دین اسلام واقعی و شناختم و آرزو میکنم همه بشناسن این … و نظامش به اسم اسلام دروغ میگن دزدی میکنن حق و الناس میکنن ربا میخورن و … مطمینم امام زمان)عج) وقتی ظهور کنه دشمنش نه آمریکاس نه اروپا بلکه همینه و همین شماها به جای اینکه خدارو بپرستید یه آدم … و برداشتین برا خودتون بت کردین

 13. سید مهدی

  یدالله فوق ایدیهم
  اسلام و انقلاب اسلامی ایران و رهبر عزیز ایران حضرت امام خامنه ای زنده و پاینده باد ، اگر رهبری فرزانه حضرت آقا نبود الان کل کشورهای منطقه و حتی ایران سیطره آمریکای جنایتکار و دار و دسته های خونخوارش بود ،تا ما جان در بدن داریم و رهبری مثل سید علی داریم آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند

 14. مبینا

  اصلا باورم نمیشه کسایی هم هستن که خیلی راحت چرندیات رسانه های معاند رو باور میکنن، اگه یه نفر برای خودش و شعور خودش ارزشی قائل باشه، با ساده لوحی این اخبار کذب و بی اساس رو باور نمیکنه،

 15. بهار

  سلام صحیتهای خیلی از شماها رو خوندم و چند نکته میگم که امیدوارم دوستان اول قوه تفکر و عاقله رو به کار بگیرن و بعد کلامشون رو انشا کنند.
  ۱) آنهایی که دم از ایرانی بودنشان می زنند فقط یکبار بگن چند تا کار برای اعتلای ایران انجام دادند؟!ایرانی که به اعتقادشون بالای ۳۰۰۰سال قدمت داره! فکر میکنید چطور به اینجا رسید؟ و امروز چگونه در برابر این هجمه ها سر پاست؟ فراموش نکنید!فقط ۱کار که برای ایران ادعاییتون انجام دادید رو بگید!
  ۲) به گفته خیلی از این آقایون و خانومها جناب خامنه ای بد و خودشون و خانواده شون مشکل دار! ما ایشون رو از همین الان برمیداریم!! و خودشون و خانواده شون رو حبس میکیم!!! شما چه کسی رو جایگزین ایشون میکنید که اعتلای اون ایران ادعاییتون حفظ بشه! کم نیاره و مثل الان با اقتدار بإیسته!؟
  ۳) خیلی هاتون خیلی از ترانه ها رو با نام خواننده و نوازنده و … حفظید! حتی اون آهنگهایی رو که دوست ندارید!! چند بار صحبتهای جناب خامنه ای رو حتی در جایگاه ی آدمی که دشمن ایران ادعایی شماست شنیدید تا در مقابلش موضع درستی بگیرید و از ایرانتون دفاع کنید؟! چطور وقتی حتی یکبار کامل کلامشون رو نشنیدید قضاوتشون کردید؟!!
  وقتی آقا امیرالمومنین در محراب مسجد کوفه به ضرب شمشیر اون ملعون به شهاد رسید اهالی شامات از هم می پرسیدند مگر علی نماز هم میخوند؟! یعنی تبلیغات دشمن علیه امیرالمومنین از مرز تکفیر هم گذشته بود؟!اگر حضرتش رو به عنوان امام شیعیان و خلیفه چهارم اهل تسنن قبول نداشته باشید به عنوان یک انسان آزاده و بزرگ قابل تقدیر خواهد بود! در مورد ایشون اونطور گفتند این که آقا سید علی خامنه ای هست!!
  اعتراض به ظلم حق هست که قرآن محکم بیانش کرده.آیه اول جزء۶ قرآن رو بخونید! اما به شرطی که مستند و مستدل باشه و از منبعی قابل اعتماد اخذ شده باشه نه اینکه از هر چاه فاضلابی به دست بیاد و بعدش منبع قضاوت بشه.
  من از دوستان و بزرگواران درخواست دارم لطفا تحقیق کنند اونهم یک تحقیق از منابع موثق! چه موافق و چه مخالف! و از پیغمبر درونشون یعنی عقل یاری بگیرند و بعد قضاوتشون رو بیان کنند! دقیق یادم نیست اما در قرآن داریم آیاتی با این مضمون که هرجا دشمنتون از دوستتون دفاع کرد بدونید او منافق هست و دشمن شماست و هر جا دشمنتون از کسی بد گویی کرد بدونید او دوست شماست! براتون سوال نشده که چرا دشمنی که حتی اجازه ی نگاه چپ به ایران ادعایی عده ای از دوستان رو نداره اینقدر داره از جناب خامنه ای و خانواده ایشون بد میگه!؟! شک کنید و دنبال شکتون برید تا به یقین واقعی بدل بشه.
  خداوند عاقبت همه رو ختم به خیر محمد و آل محمد بفرمایند.در پایان توصیه میکنم برای شناخت حداقلی نسبت به آیت الله الامام خامنه ای کتاب خون دلی که لعل شد رو که به قلم خود ایشون نوشته شده بخونید. مطالب بسیار جالبی داره!!

 16. سپند

  یکی نوشته عکس رو نچرخوندن و درسته. آخه باهوش یعنی سوتی به این بزرگی رو هیشکی نفتمیده؟ اونایی که تونستن بدل به این خوبی درست کنن نتونستن دستش رو درست کنن؟ عقل داری؟ گیرم نفهمیدن. عکاس هم نفهمیده؟ چاپ کننده بنر هم نفهمیده؟ چطور به این درجه از حماقت رسیدین؟ خوشبحالتون. تعطیلین و راحت! بگید چه فرمولی داره ما هم بزنیم به دیوونگی!

 17. فقط خدا

  ببنین مهم نیس ماجرای این عکس راسته یا ن مهم اینه ک مردم ایران خودشون با کمک خودشو
  ن رو با کمک همدیگه نجات بدن وگرنه یه سری مسئول اصالتا عرب ک دلشون واسه ایرانی جماعت نمی سوزه

 18. لبه تاريکي

  این آقا با اون یکی قبلی بعد از ۱۴۰۰ سال از پشت کوه آمده اند که اسلام را نجات دهند و همه دشمنارو از بین ببرند حتی به قیمت بیچارگی و بدبختی مردم ایران !

 19. لبه تاريکي

  در ضمن آن آقایی که منتظره امام خامنه ای برایش تخم طلا بگذارد بگوید که چطور شد تلگرام فیلتر شد و چطور شد امثال طبری تکثیر شدند و چرا به برجام شلیک شد و کاسبان تحریم چه جانورانی هستند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  1. M

   انقد حرف مفت بزنید تا جونتون دربیاد، یه سید علی بیشتر وجود نداره و ما تا پای جان به پاش هستیم، ولله که جزو اقشار ضعیفم و گرونیم بهم خیلی فشار میاره، ولی تو مکتب ولایت شاید مثه عباس و حر و ظهیر و علی اکبر آبم واسه خوردن نباشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *