درباره پارسی گو

معرفی مجلۀ اینترنتی پارسی گو:

مجلۀ اینترنتی پارسی گو با هدف ارائۀ مدون مطالب مفید و جذاب در قالب یک مجموعۀ هدفمند پا به عرصۀ وب گذاشت. این مجموعه تیمی از افراد خلاق و توانا را در حوزۀ وب و تولید محتوا گردهم آورده است و سعی در ارائه مطالبی دارد که با تکیه بر جذابیت، به کمک ارتقاء کیفیت و سطح زندگی و سواد رسانه ای مخاطب و در ابعاد مختلف کار و زندگی در عصر حاضر به انجام وظیفه بپردازد.

 

محورهای مجلۀ اینترنتی پارسی گو:

به طور کلی همۀ محورهای مجلۀ اینترنتی پارسی گو، با هدف مفید و جذاب بودن مطالب در دسته بندی های مختلف سبک زندگی، موفقیت، خلاقیت، نوآوری، سرگرمی و اخبار داغ روز ایران و جهان، در قالب یک مجلۀ اینترنتی مدون با قابلیت دسترسی آسان تعریف شده است. مجلۀ اینترنتی پارسی گو همچنین با ایجاد امکان انتشار نقطه نظرات، یادداشت ها و مقالات مخاطبین خود، سعی در ایجاد فضایی دو سویه با قابلیت ارتباط مستقیم نیز خواهد داشت.

رویکردهای مجله اینترنتی پارسی گو:

رویکرد اصلی مجله اینترنتی پارسی گو بالابردن سطح آگاهی و افزایش اطلاعات مربوط به سبک زندگی و اخبار و آگاهی های لازم در عصر رسانه است. این رویکرد با تکیه بر تعامل با کاربران، با تولید و نشر محتوای مناسب در دسته بندی های مختلف مجله صورت خواهد گرفت.

رسالت مجله اینترنتی پارسی گو

رسالت اصلی مجله اینترنتی پارسی گو افزایش آگاهی مخاطب با رعایت قوانین و ارزش های فرهنگی جامعه و نیز رعایت اخلاق رسانه ای است که با انتشار اخبار و مطالب در چارچوب قوانین و امانتداری رسانه ای صورت خواهد گرفت.

مخاطب محوری مجله اینترنتی پارسی گو:

بدون شک اصلی ترین رکن هر رسانه مخاطب آن رسانه است. با توجه به این مهم، مجله اینترنتی پارسی گو تلاش خواهد کرد تا با روش های مختلف، با مخاطب در ارتباط باشد. از یکسو دیدگاه ها و نظرات مخاطبین مورد توجه ویژه تیم محتوایی و فنی پارسی گو قرار دارد و از سوی دیگر، بستر انتشار یادداشت ها، مقالات و سوژه های مخاطب در مجله فراهم شده است. کاربران می توانند با ارسال یادداشت ها و مقالات خود، شاهد درج و انتشار آنها در مجله اینترنتی پارسی گو باشند و از سوی دیگر نیز می توانند با ارسال سوژه های مد نظر خود، شاهد انتشار پژوهش های تیم محتوای مجله اینترنتی پارسی گو باشند و از نتایج آن بهره ببرند.

یک دیدگاه در “درباره پارسی گو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *