علیرضا بیرانوند: عصبانی بودم و در جمع دوستانم گفتم از فوتبال خداحافظی می کنم!

بیرانوند: عصبانی بودم گفتم از فوتبال خداحافظی می کنم!

بعد از انتشار خبر محرومیت بیروانوند، او اعلام کرد از فوتبال خداحافظی می کند اما سنگربان تیم ملی کشورمان می گوید عصبانی بودم گفتم از فوتبال خداحافظی می کنم.

علیرضا بیرانوند سنگربان تیم ملی دروازه بان تیم ملی دروازه بان پرسپولیس خداحافظی از فوتبال

مجله اینترنتی پارسی گو: بعد از انتشار خبر محرومیت دروازه بان پرسپولیس به خاطر ماجرای تبریز، بیروانوند اعلام کرد از فوتبال خداحافظی می کند. حالا این سنگربان تیم ملی کشورمان گفته است عصبانی بودم که گفتم از فوتبال خداحافظی می کنم. جدیدترین اظهارات علیرضا بیراوند در این رابطه را بخوانید.

جدیدترین اظهارات بیرانوند درباره خداحافظی از فوتبال

به نوشته تابناک دروازه‌بان پرسپولیس درحالی که در صحبت‌های روز چهارشنبه خود با خبرنگاران قویا مصاحبه خود درباره خداحافظی از فوتبال ایران را تکذیب کرده که در تازه‌ترین اظهاراتش عنوان کرده صحبت درباره خداحافظی از فوتبال را به خاطر عصبانی بودن و در جمع دوستانه مطرح کرده است.

به نوشته ایسنا، پس از انتشار خبر محرومیت یک جلسه‌ای علیرضا بیرانوند از سوی کمیته انضباطی، این دروازه‌بان طی گفت‌وگوی اختصاصی با ایسنا، از خداحافظی‌اش از فوتبال ایران خبر داد. این اظهارات بیرانوند درحالی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا مطرح شد که اصرار داشت این اظهاراتش به نقل از او منتشر شود.

در همین حال و پس از گذشت چند روز، بیرانوند روز چهارشنبه در حاشیه تمرین پرسپولیس در گفت‌وگو با خبرنگاران رسانه‌های مکتوب عنوان کرد: خنده‌دار است که بازیکن ۲۶ ساله از فوتبال خداحافظی کند. امسال سال ششم بازی حرفه‌ای من است و افتخارات بزرگی در ایران کسب کرده‌ام. به دنبال این بودم که واکنشی به خبر خداحافظی‌ام داشته باشم اما سکوت کردم. من خداحافظی‌ام را تکذیب می‌کنم و به دنبال آرزوهای بزرگ هستم که یکی از آن‌ها قهرمانی در آسیا است.

حتما بخوانید

حرکت جنجالی علیرضا بیرانوند که تماشاگران تبریزی را خشگمین کرد! + فیلم و عکس

بیرانوند: عصبانی بودم به دوستانم گفتم خداحافظی می کنم!

دروازه‌بان پرسپولیس در پاسخ به خبرنگاری درباره مصاحبه‌ای که از او منتشر شد، گفت: شما صدای من را دارید؟ فایل صوتی من را بیاورید و پخش کنید. سند را رو کنید و اصلا بروید و ببینید که خطی که بنده به تو (خطاب به خبرنگار ایسنا) پیام داده‌ را درآوردید که به نام چه کسی است. اگر شما رو کردید من آن را تایید می‌کنم!

این اظهارات بیرانوند درحالی مطرح می‌شود که حالا گفت‌وگویی تازه از او منتشر شده که نشان می‌دهد، دروازه‌بان پرسپولیس تلویحا مصاحبه خود با ایسنا را تایید کرده است. او در این گفت‌وگو با اشاره به موضوع خداحافظی‌اش از فوتبال ایران گفت: من چنین مصاحبه‌ای انجام نداده‌ام اما عصبی بودم و صحبتی با دوستانم انجام داده بودم (مبنی‌بر اینکه) خسته‌ شده‌ام (چون) هر بازی محرومم می‌کنند”.

منبع: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *