فایل صوتی جنجالی و تند صحبت های مجیدی درباره مظلومی!

فایل صوتی جنجالی از فرهاد مجیدی علیه پرویز مظلومی!

مدتی قبل فایل صوتی جنجالی از فرهاد فرهاد مجیدی علیه پرویز مظلومی منتشر شد که نشان از اوضاع نابسامان و ناهماهنگی های عجیب در باشگاه استقلال می داد.

فرهاد مجیدی و پرویز مظلومی

مجله اینترنتی پارسی گو: مدتی قبل فایل صوتی جنجالی از فرهاد فرهاد مجیدی علیه پرویز مظلومی منتشر شد که نشان از اوضاع نابسامان و ناهماهنگی های عجیب در باشگاه استقلال می داد. این مصاحبه اگرچه در فضای مجازی منتشر شد، اما بیانگر گوشه ای از مشکلات باشگاه استقلال است.

امیدواریم مشکلات این باشگاه پرطرفدار پایتخت، به زودی حل شود و این تیم دوباره به روزهای اوج خود باز گردد. در این مطلب با انتشار این فایل صوتی، به بررسی آن پرداخته می شود.

ماجرای صحبت های آتشین فرهاد مجیدی درباره پرویز مظلومی

مدتی قبل فایل صوتی‌ای از فرهاد مجیدی منتشر شد که مجیدی در آن با لحن تندی به اقدامات پرویز مظلومی، عضو و سخنگوی کمیته فنی باشگاه استقلال انتقاد می‌کند. او در صحبت‌هایش به اقدام خودسرانه پرویز مظلومی برای مذاکره با محمدرضا حسینی، بازیکن پیشین ذوب‌آهن و فعلی سپاهان اعتراض می‌کند و می‌گوید که او با چه عنوانی اقدام به این کار کرده در حالی که در بین بازیکنان جوان استقلال، بازیکنانی بهتر از حسینی حضور دارند. البته این صحبت‌های فرهاد مجیدی باتوجه به اینکه وضعیت خودش در استقلال مشخص نبود هم جای سوال دارد و بگذریم از این‌که این پیشکسوت جوان در همین فایل کوتاه هم به اشتباه پست بازی حسینی را با کارگر بازیکن جوان استقلال یکی دانست.

صحبت‌های مجیدی ناشی از اوضاع به هم ریخته مدیریت باشگاه است که افراد زیرمجموعه، اقدامات خودسرانه و بدون هماهنگی زیادی در آن رخ می‌دهد. این ناهماهنگی در باشگاه استقلال در صحبت‌های اعضای هیأت مدیره و اتفاقاتی که در بخش‌های دیگر باشگاه رخ می‌دهد، مشهود است. حتی احمد سعادتمند، رئیس هیأت مدیره باشگاه استقلال به این ناهماهنگی و عدم اتحاد درون باشگاهی اعتراف می‌کند و می‌گوید: “ما از مدیرعامل باشگاه حمایت می‌کنیم اما یک مقداری باید بپذیریم که خود ما هم خیلی متحد و هماهنگ نبودیم! “

یا میرشاد ماجدی، دیگر عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال در مصاحبه‌ای درباره محول شدن مسئولیت انتخاب سرمربی جدید از سوی هیأت مدیره باشگاه به او و علی خطیر، معاون ورزشی استقلال، مطالب جالبی را عنوان کرده بود که نشان می‌دهد هیأت مدیره و کمیته فنی در انتخاب سرمربی نقشی نداشتند. او در صحبت‌هایش می‌گوید: اعضای هیأت مدیره در جلسه‌ای مقرر کردند که مربی تیم بر اساس تفاهم و توافق انتخاب شود اما تفاهمی در این‌باره وجود نداشت! مدیرعامل باشگاه و معاون او فقط یک اسم به نام استراماچونی آوردند و روی میز گذاشتند و تاکید کردند که من به همراه آنها به ترکیه بروم و قرارداد را امضا کنم اما من گفتم این موضوع را نمی‌پذیرم چون قرار بود رزومه چند سرمربی بررسی شود و بعد به یک اسم واحد برسیم.

در مورد کمیته فنی باشگاه استقلال هم چنین اتفاقی رخ داد و وقتی آن‌ها مشاهده کردند در انتخاب سرمربی یا مذاکره با بازیکنان جدید، نظر آن‌ها به عنوان اعضای فنی باشگاه را نادیده گرفتند از اقدامات مدیرعامل و معاون باشگاه استقلال ناراحت هستند و حتی پرویز مظلومی، سخنگوی این کمیته از سمت خود استعفا داد.

با این اوصاف، استقلال در ماه‌های اخیر با ناهماهنگی شدیدی در بین اعضای مدیریتی‌اش مواجه شده است. از مذاکره با بازیکنان گرفته تا استراماچونی، هرکس از اعضای باشگاه، هر فکری که به نظرش رسیده را عملی کرده است.

شاید بهتر باشد مدیران باشگاه استقلال فکری به حال ناهماهنگی‌های میان خودشان بکنند و نگذارند استقلال در فصل آینده از این ناحیه ضربه بخورد.

دانلود فایل صوتی صحبت های فرهاد مجیدی علیه پرویز مظلومی

در فایل زیر، سخنان فرهاد مجیدی که با تندی علیه پرویز مظلومی صحبت می کند را می شنوید:

فرهاد در این مصاحبه می گوید: با آقای مظلومی صحبت می کنم. میگه من رفتیم با حسینی صحبت کردیم. بیخود رفتید با حسینی صحبت کردید. کی به شما گفته برید با حسینی بازیکن ذوب آهن صحبت کنید. من اصلا نمی خوام اونو. به درد تیم ما نمیخوره. ما امیر کاراییه رو داریم دفاع راست صد تای اون بازی می کنه. اصلا اونا بیخود می کنند بدون هماهنگی من می رن با بازیکن صحبت می کنن. من الان دارم این مصاحبه رو تنظیم می کنم می زنم بالا پایینشونو یکی می کنم بفهمن با کی طرفن. هی هیچی ما نمیگیم احترامشونو نگه می داریم فکر می کنن چه خبره…

فایل صوتی جنجالی از فرهاد فرهاد مجیدی علیه پرویز مظلومی در حالی منتشر شده است که این تیم با یک مربی سرشناس خارجی قرار است فصل بعد در رقابت ها حاضر شود.

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منابع: ۱. آپارات ۲. فوتبالی

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *