فرهاد مجیدی از انتقاد به وزارت ورزش تا چرخش به وزارت امور خارجه: علت چیست؟

چرخش عجیب موضع فرهاد مجیدی از وزیر ورزش!

چرخش عجیب موضع فرهاد مجیدی از وزیر ورزش به وزیر امور خارجه که نشان از شرایط دشوار این مربی جوان استقلال دارد در صفحه اینستاگرامی وی اتفاق افتاد.

چرخش عجیب موضع فرهاد مجیدی

مجله اینترنتی پارسی گو: سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران که تیمش شانس قهرمانی در لیگ را از دست داده در کمتر از ۲ ساعت تیغ تیز انتقادش از وزارت ورزش و جوانان را به وزارت امور خارجه تغییر داد. چرخش عجیب موضع فرهاد مجیدی از وزیر ورزش به وزیر امور خارجه که نشان از شرایط دشوار این مربی جوان استقلال دارد در صفحه اینستاگرامی وی اتفاق افتاد.

فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال بعد از تساوی تیمش برابر صنعت نفت آبادان در مصاحبه‌ای کوتاه گفت: امروز فوتبال ایران شاهد فوتبال ناپاک نبود و شاهد یک فوتبال کثیف بودیم.

حتما بخوانید

فرهاد مجیدی: آرزوی وزیر ورزش قهرمانی پرسپولیس بود!

او البته صبح روز یکشنبه در اعتراض به آنچه مسائل پشت پرده و فساد فوتبال ایران خواند، یک پست در صفحه اینستاگرامش گذاشت. در این پست او با اشاره به این فساد با آوردن کلمه “وزیر” و “معاون وزیر” و متهم کردن آنها به “آرزو داشتن برای قهرمانی پرسپولیس” به شدت از شرایط پیرامون تیمش انتقاد کرد، ساعتی بعد مجیدی این پست را حذف کرد و پست دیگری شبیه به همان پست قبلی منتشر کرد با این تفاوت که به جای کلمه “وزیر و معاون وزیر” از کلمه “معاون وزیر امور خارجه” استفاده کرد:

پست اینستاگرامی فرهاد مجیدی در مورد میل وزیر ورزش به قهرمانی پرسپولیس

پست اینستاگرامی فرهاد مجیدی در مورد میل وزیر ورزش به قهرمانی پرسپولیس

سرمربی استقلال لحظاتی بعد باز هم این متن را از صفحه اجتماعی خود حذف کرد اما دقایقی بعد دوباره همان پست دوم را منتشر کرد.

چرخش عجیب موضع فرهاد مجیدی از وزیر ورزش به وزیر امور خارجه

چرخش عجیب موضع فرهاد مجیدی از وزیر ورزش به وزیر امور خارجه

سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر خارجه صبح روز شنبه در یک گفت‌وگوی تلویزیونی در پاسخ به سوال مجری برنامه مبنی بر این‌که گفته می‌شود شما پرسپولیسی هستید و شما فکر می‌کنید که امروز پرسپولیس قهرمان لیگ برتر خواهد شد، اظهار کرد: امیدواریم که چنین اتفاقی بیفتد. وی در پاسخ به اظهار مجری برنامه که آیا وی طرفدار تیم پرسپولیس است، گفت: من از قدیم طرفدار تیم محبوب ایران بوده‌ام.

مشخص نیست مجیدی از ابتدا منظورش از واژه “وزیر و معاون وزیر”، عباس عراقچی بوده یا پس از بازتاب این پست و بر اساس فشار احتمالی مجبور به تغییر پست خود و اشاره به اظهارات معاون وزارت خارجه شده است.

البته مجیدی ساعتی پس از پست دومی، پست سومی گذاشت و به صراحت نوشت که سو تفاهم شده است و منظورش سلطانی‌فر و داورزنی نبوده است.

فرهاد مجیدی و تلاش برای رفع سوء تفاهم خود ساخته

فرهاد مجیدی و تلاش برای رفع سوء تفاهم خود ساخته

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منبع: ایسنا

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *