فرهاد مجیدی از میل وزیر ورزش به قهرمانی پرسپولیس گفت!

فرهاد مجیدی: آرزوی وزیر ورزش قهرمانی پرسپولیس بود!

فرهاد مجیدی در مورد میل وزیر ورزش به قهرمانی پرسپولیس نوشت: گل سالم ما را مردود اعلام کردند و حق میلیون ها طرفدار استقلال را ضایع کردند.

مجله اینترنتی پارسی گو: سرمربی استقلال با گذشت یک روز از دیدار جنجالی برابر نفت آبادان همچنان عصبانی و خشمگین است. بر این اساس خشم فرهاد مجیدی فروکش نکرد و وی در اظهار نظری جنجالی در اینستاگرام خود نوشت: آرزوی وزیر ورزش و معاونش قهرمانی پرسپولیس بود!

فرهاد مجیدی بعد از مردود اعلام کردن گل استقلال به اندازه ای عصبی بود که اکبریان او را در کنار زمین تحمل نکرد تا فصل برای مجیدی بعد از این گل مردود مانند استقلال به پایان برسد.

سرمربی استقلال بعد از پایان مسابقه در جمع خبرنگاران صحبت های تندی را مطرح کرد و در ادامه و با گذشت ۱۲ ساعت این بار در اینستاگرام به شدت نسبت به برخی اتفاقات واکنش نشان داد که مطمئنا می تواند برای او عواقب زیادی به همراه داشته باشد.

فرهاد مجیدی در پست اینستاگرامی خود نوشت:

استقلال قهرمان نشد و به همه ی آنچه می خواستند، رسیدند. از فدراسیون گرفته تا وزیر و معاون وزیر که در میانه این همه بحران خارجی و داخلی، گرانی و فروپاشی اقتصادی، اختلاس و فساد، آرزویش این است که پرسپولیس قهرمان شود.

این همه بد بختی گریبانمان را گرفته و فوتبال شادی و تسکین موقت دردهای همه ماست که آن را آلوده به ناحق می کنند و از ما دریغ می کنند.

گل سالم ما را مردود اعلام کردند و فقط حق بازیکنان و مربیان را تضییع نکردند. حق میلیون ها طرفدار استقلال را ضایع کردند.

پست اینستاگرامی فرهاد مجیدی در بازی استقلال و صنعت نفت:

پست اینستاگرامی فرهاد مجیدی در مورد میل وزیر ورزش به قهرمانی پرسپولیس

پست اینستاگرامی فرهاد مجیدی در مورد میل وزیر ورزش به قهرمانی پرسپولیس

این اشتباه داوری نیست و فساد گسترده است که همه جا ریشه دوانده است. از کارشناسی که در تلویزیون جلوی میلیون ها مخطب به راحتی دروغ می گوید و هیچ ابایی هم ندارد که نظرش، قوانین علم فیزیک را هم نقض کند تا آن پیشکسوتی که تا دیروز دلسوز و نگران من بود که مهره سوخته نشوم و امروز در برابر این حق خوری آشکار سکوت می کند.

پشت به قدرت و رو به طرفداران استقلال حرف می زنم، در برابر بی عدالتی ها هرگز ساکت نخواهم بود.

ما قهرمانی را از دست دادیم اما بازیکنان ما با تمام وجود بازی کردند و این کم از قهرمانی نیست.

هواداران استقلال در هر حالی از ما حمایت کردند، استقامت آنها در طرفداری از تیم به ما هم درس پایداری می دهد.”

صحبت های مجیدی و اشاره او به برخی موضوعات می تواند مطمئنا برای او در پایان فصل حاشیه های زیادی را ایجاد کند؛ هر چند که فصل تقریبا برای استقلال به پایان رسیده و آبی ها در دو بازی باقی مانده دیدارهای تشریفاتی پیش روی خود دارند.

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منبع: ورزش سه

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *