واکنش امیر قلعه نویی به پست فرهاد مجیدی: عادت ندارم در مورد شاگردانم حرف بزنم

پست جنجالی فرهاد مجیدی و واکنش امیر قلعه نویی!

فرهاد مجیدی بعد از اتفاقاتی که در ورزشگاه نقش جهان رخ داد واکنش تندی به امیر قلعه نویی نشان داد و متنی با مشت های گره کرده را منتشر کرد.

فرهاد مجیدی

مجله اینترنتی پارسی گو: فرهاد مجیدی بعد از اتفاقاتی که در ورزشگاه نقش جهان رخ داد واکنش تندی به امیر قلعه نویی نشان داد و متنی با مشت های گره کرده را منتشر کرد.

دیدار استقلال و سپاهان هر چند با حداقل حاشیه و تنش به پایان رسید اما حالا فرهاد مجیدی با انتشار یک استوری در صفحه شخصی نسبت به اتفاقات دیروز واکنش نشان داد.

امیر قلعه نویی روز گذشته قبل از شروع مسابقه به سراغ نیمکت استقلال رفت و برخورد گرمی با همه اعضا به جز فرهاد مجیدی داشت؛ دقایقی که تصویر آن نیز منتشر شد و در فضای مجازی بازتاب بسیاری داشت و مشخص شد که هر دو نفر همچنان اختلافات عمیقی دارند و این اختلافات هنوز حل نشده است.

فرهاد مجیدی حالا با گذشت ۱۲ ساعت از سوت پایان مسابقه با انتشار تصویری از مشت های گره کرده خود که قطعا بی ارتباط به داستان معروف مشت های گره کرده نیست، نسبت به اتفاقات دیروز و برد استقلال واکنش نشان داد و در این واکنش به صورت غیر مستقیم اما آشکارا به قلعه نویی حمله کرده است.

مجیدی در صفحه شخصی خود نوشت: “تا کی می خواهید استقلال جام نیاره؟ فقط می خواهید با شما جام بیاره؟ هواداران عزیز! تا زمانی که آقایان بیرون استقلال باشن و سربازهاشون داخل باشگاه و مواجب بگیراشون روی سکوها باشن و تیشه به ریشه تیم بزنند، استقلال قهرمان نمی شود. تا بعد”

پست جنجالی فرهاد مجیدی علیه قلعه نویی

پست جنجالی فرهاد مجیدی علیه قلعه نویی

این صحبت ها هر چند نامی از امیر قلعه نویی در آن دیده نمی شود اما با توجه به کد هایی که در آن آشکارا وجود دارد و البته تصویر انتخاب شده قلعه نویی را خطاب قرارداده تا احتمالا شاهد یکی از جنجال های بزرگ فوتبال طی روزهای آینده باشیم.

نکته کلیدی دیگر در صحبت های فرهاد مجیدی اما اشاره او به سربازان فرد مورد نظر در داخل باشگاه است؛ مجیدی هر چند در این موضوع اشاره ای به اسم خاصی نکرده اما برخی از افراد تاثیر گذار و کلیدی باشگاه را که در تصمیمات باشگاه نقش آفرینی می کنند به بازی در زمین حریفان متهم کرده که به نظر می رسد با توجه به زاویه و اختلاف نظر اعضای کادر فنی با یکی از معاونین باشگاه، خطاب او علیه منتقد اصلی شفر در داخل باشگاه و شاید اعضای هیات مدیره باشد که در هفته های اخیر تحرکات زیادی علیه شفر داشتند. مجیدی پایان صحبت های خود را باز گذاشته تا احتمالا همچنان شاهد افشاگری های او باشیم. این چهره محبوب هواداران استقلال در سال های اخیر همواره ترجیح داده تا سکوت کند و حالا به نظر می رسد می خواهد موثر تر از گذشته باشد.

امیر قلعه نویی حالا آشکارا با اتهامات فرهاد مجیدی رو به رو شده و پاسخ های او می تواند استقلال و سپاهان را تا مدت ها دچار اختلاقات عمیق کند.

واکنش امیر قلعه نویی به پست فرهاد مجیدی: عادت ندارم در مورد شاگردانم حرف بزنم

از امیرقلعه نویی در مورد برخورد رفتار مجیدی در طول بازی با سرمربی سپاهان سوال شد که برخورد سردی داشت و هم پستی اینستاگرامی منتشر کرد. محمد میر از قلعه نویی پرسید، آیا شما احترام را از این زاویه تحلیل می کردید: من بر حسب وظیفه، تربیت خانوادگی، لقمه ای که خورده ام و شعورم وظیفه دارم به بزرگترم یا کوچک تر از خودم احترام بگذارم. این کار را هم کردم و با همه دست دادم و خوش آمد گفتم. حتی قبل از حضور این عزیزان به اصغر حاجیلو که کاپیتان خودم بوده، پیام دادم که اگر حتی زمین می‌خواهند به ما اطلاع بدهند؛ حتی برایشان بلیت فرستادیم. می توانید اصغر حاجیلو را روی خط بیاورید. حالا رفتار آقایان هر طور بود و یک مورد را شما اشاره کردید. من عادت ندارم در مورد شاگردانم حرف بزنم ولی تربیت خانوادگی ام به من یاد داده که باید این کارها را در فوتبال و زندگی انجام دهیم. چون هر دو در گذر است. خدا منصورخان پورحیدری را رحمت کند، او زندگی و نمایشگاهش را برای استقلال گذاشت و بنده هم اگر کاری برای استقلال کردم به خاطر دلم انجام دادم. برای خدا و مردم انجام دادم و منتی ندارم.

برخورد سرد فرهاد مجیدی با امیرقلعه نویی

برخورد سرد فرهاد مجیدی با امیرقلعه نویی

هر چیزی به لقمه و تربیت بستگی دارد

سرمربی سابق استقلال سپس حرف هایش را به دوران حضورش در استقلال سوق داد و ادامه داد: خوشحالم زمانی در استقلال بودم که نه پولی داشته و نه شرایط خوبی داشته و نه بنده پولی گرفتم. شما آقای فتحی را روی خط بیاورید؛ بنده زمانی که دلار ۳۰۰۰ تومان بوده، یک میلیارد و پانصد میلیون تومان طلب داشتم. بعد ۷۰۰ میلیون را بخشیدم که باشگاه استقلال بیانیه داده. بعد از آن بیانیه اگر شما پول گرفته اید، من هم گرفته ام. من اگر طلبم را الان بگیرم، می شود ۸۰ هزار دلار. منتی ندارم که بگویم ولی می گویم باید این مسائل را رعایت کنیم. همه چیز به لقمه و به تربیت آدم بستگی دارد. خوشحالم بزرگانی مثل آقای مرحوم مشایخی و دوستان دیگر در مورد آدم این مسائل را می گویند. وگرنه که فوتبال برد و باخت دارد و چیزی می ماند بحث مردانگی است.

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منبع: ورزش سه

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *