علی دایی در لیست پروازهای خروجی: کجای دنیا؟

عکس: تیتر جالب روزنامه هدف درباره علی دایی: کجای دنیا

روزنامه هدف با توجه به تکیه کلام علی دایی (کجای دنیا داریم؟) درباره مربیگری علی دایی خارج از کشور تیتر جالب کجای دنیا را انتخاب کرد.

علی دایی کنار زمین

مجله اینترنتی پارسی گو: روزنامه هدف با توجه به تکیه کلام علی دایی (کجای دنیا داریم؟) درباره مربیگری علی دایی خارج از کشور تیتر جالب کجای دنیا را انتخاب کرد. ممکن است علی دایی سرمربی سابق سایپا که با پیشنهادات باشگاه های خارجی مواجه شده است، برای ادامه کار مربیگری اش به یکی از پیشنهادهای رسیده پاسخ مثبت بدهد.

علی دایی خارج از کشور مربیگری می کند؟

سرمربی سابق تیم ملی و سایپا با پیشنهادات باشگاه‌های خارجی مواجه شده و علاقه‌مند به رفتن از فوتبال ایران است. بر همین اساس ورزش سه نوشت: علی دایی بعد از جدایی پُر سر و صدایی که از سایپا داشت و با مصاحبه‌های تند علیه مدیریت جدید این باشگاه به کارش با نارنجی پوشان پایان داد، سه ماه دور از رسانه‌ها بود و تنها شایعاتی مبنی بر سرمربیگری او در تیم ملی، پرسپولیس، تراکتور، فولاد و … مطرح می‌شد.

سرمربی فصل گذشته سایپا با وجود پیشنهادات و اخبار زیادی مبنی بر حضورش در این تیم‌ها، با هیچ تیمی پای میز مذاکره نهایی ننشست و در شروع لیگ برتر روی نیمکت هیچ تیمی حاضر نخواهد بود.

علی دایی بعد از سکوت سه ماهه، چهار روز قبل گفت‌وگویی اختصاصی با «آنتن» انجام داد و در آن راجع به مسائل مهمی صحبت کرد که مصاحبه مهم او در رسانه‌های داخلی و خارجی بازتاب گسترده‌ای داشت و طی روزهای اخیر اخبار و واکنش‌های زیادی پیرامون اظهارات آقای گل فوتبال جهان مطرح شده است.

دایی بخش مهمی از حرف‌های خود را به مسائل غیر فنی و البته مداخله افراد سیاسی در جدایی‌اش از تیم ملی، پرسپولیس و سایپا اختصاص داد که این موارد عنوان شده از سوی او، بازتاب بیشتری نسبت به دیگر صحبت‌ها در فضای مجازی و رسانه‌ها پیدا کرد و تحلیل‌های زیادی نیز راجع به آن مطرح شد.

یکی دیگر از مهم‌ترین مسائلی که علی دایی در گفت‌وگو با «آنتن» به آن پرداخت، بحث شایعه سرمربیگری‌اش در یک تیم فوتبال آفریقایی بود که سرمربی سابق تیم ملی و سایپا آن را رد کرد، اما تاکید داشت علاقه‌مند به هدایت یک تیم غیر ایرانی و فعالیت در خارج از کشور است.

آقای گل فوتبال جهان در مصاحبه با ما عنوان کرد بخاطر عدم آرامش در باشگاه‌های ایران، او تنها ۲۰ الی ۳۰ درصد می‌تواند به مسائل فنی در تیم‌های خود بپردازد و دغدغه‌اش مسائل غیر فنی مثل عدم پرداخت قراردادها و مداخله افراد در امور تیم است؛ به همین دلیل دایی علاقه‌مند است تا کارش را در بیرون از ایران دنبال کند و تجربه سرمربیگری را در فضای جدیدی به دست بیاورد.

علی دایی می‌گوید آرامش در فوتبالِ بیرون از ایران بیشتر وجود دارد و در حال حاضر نیز دو، سه پیشنهاد خارجی دارد که طی دو، سه ماه آینده روند نهایی آنها انجام خواهد شد تا در صورت توافق، در فضای جدیدی هدایت تیمی را عهده‌دار شود و از ایران برود.

پیشنهادات خارجی و علاقه‌ای که علی دایی به سرمربیگری در بیرون از ایران نشان داده، موجب شده تحلیل و گمانه‌زنی‌های زیادی درباره تیم آینده او به وجود بیاید، اما بخاطر عدم تشریح دقیق شهریار فوتبال ایران در مصاحبه با «آنتن» از تیم یا کشورهای خواهان‌اش، هیچ اطلاعات دقیقی در این زمینه وجود ندارد و در نهایت باید منتظر ماند و دید چه آینده‌ای در انتظار او است.

در این بین می‌توان متصور بود که باشگاه‌های حوزه خلیج فارس مثل دوران بازی علی دایی، به حضور او به‌عنوان سرشناس‌ترین فوتبالیست ایرانی و آقای گل فوتبال جهان، ابراز علاقه بیشتری برای سپردن نیمکت تیمشان داشته باشند.

تیتر جالب روزنامه هدف درباره علی دایی: کجای دنیا

روزنامه هدف کجای دنیا

روزنامه هدف کجای دنیا

روزنامه هدف علی دایی در لیست پروهازهای خارجی. کجای دنیا

روزنامه هدف علی دایی در لیست پروهازهای خارجی. کجای دنیا

منبع: پارسی گو

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

2 دیدگاه در “عکس: تیتر جالب روزنامه هدف درباره علی دایی: کجای دنیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *