حسین کعبی: من در سپیدرود دیدم که خداداد عزیزی آمد و چطور تیم را نابود کرد!

حمله حسین کعبی به خداداد: تو ۴۰ بازی ملی کمتر از من داری!

حمله حسین کعبی به خداداد با موضوع تعداد بازی ملی بود و در واکنش به موضع عزیزی علیه او در برنامه ای تلوزیونی انجام شد و حسین کعبی گفت ۴۰ بازی ملی بیشتر دارد.

حمله حسینی کعبی به خداداد عزیزی

مجله اینترنتی پارسی گو: حسین کعبی بازیکن سابق سپیدرود رشت و تیم ملی به مهرداد میناوند و خداداد عزیزی تاخت. حمله حسین کعبی به خداداد با موضوع تعداد بازی ملی بود و در واکنش به موضع عزیزی علیه او در برنامه ای تلوزیونی انجام شد.

حسین کعبی درباره حاشیه‌های پیرامون تیم فوتبال پرسپولیس پیش از آغاز لیگ برتر و انتقاداتی که به اردوی این تیم در ترکیه می‌شود, اظهار داشت: شرایط پرسپولیس خوب است و مشکلی ندارد اما دوستانی که پشت صحنه هستند, بهتر است حاشیه‌سازی برای این تیم را کنار بگذارند. عده‌ای وقتی دیدند برانکو از پرسپولیس رفته, شروع به انتقاد کردند, افرادی که تیم ندارند و از عمد می‌خواهند تیم را به حاشیه ببرند. مهرداد میناوند یکی از این افراد است که می‌خواهد با مصاحبه‌های حاشیه‌ای خودش را مطرح کند. مردم و هواداران با رفتن برانکو نگران پرسپولیس هستند و با این شرایط باز هم عده‌ای می‌خواهند اوضاع تیم را خراب‌ کنند.

وی با بیان اینکه «پرسپولیس با وجود افرادی مثل کریم باقری و سید جلال حسینی مشکلی نخواهد داشت» عنوان کرد: تیم بدون حاشیه کار می‌کند اما افرادی همانند میناوند از هزار طریق می‌خواهند به پرسپولیس ضربه بزنند. امثال این افراد را نباید به باشگاه و سر تمرین راه بدهند. افرادی که واقعاً به فوتبال ضربه می‌زنند. من در سپیدرود دیدم که خداداد عزیزی آمد و چطور تیم را نابود کرد.

بازیکن پیشین پرسپولیس تاکید کرد: اجازه بدهید این تیم در آرامش کارش را بکند, پرسپولیس هواداران زیادی دارد و حتی یک پیرزن ۷۰ ساله را بابت رفتن برانکو، مقابل ساختمان باشگاه می‌آورد. در حال حاضر همه تیم‌ها روی پرسپولیس زوم کرده‌اند تا دیگر قهرمان نشود, سپاهان را ببینید که چطور بی سر و صدا کارش را انجام می‌دهد. دیگر تیم‌های مدعی نیز همین شرایط را دارند اما در پرسپولیس عده‌ای اجازه برقراری آرامش را نمی‌دهند.

کعبی خاطرنشان کرد: چرا بعد از اینکه برانکو از پرسپولیس جدا شد, عده‌ای سر و کله‌شان پیدا شده و حاشیه‌سازی می‌کنند؟ دلیلش این است که برانکو به این افراد باج نمی‌داد و حالا که از تیم رفته, این افراد ۲۰ متر زبان در آورده‌اند. پرسپولیس از داخل حاشیه ندارد اما دوستان درباره خودشان چه فکر می‌کنند که اینقدر درباره همه چیز تیم اظهار نظر می‌کنند و تیم را به حاشیه می‌برند؟ واقعاً فکر می‌کنند در این باشگاه سهیم هستند؟ شما چه کار دارید که تیم کجا می‌رود و اردو می‌زند؟ باشگاه‌ها باید برنامه‌هایش را اجرایی کند, چون باید پاسخگوی مردم و هواداران باشد. اینکه افرادی تیم ندارند و بیایند مصاحبه کنند که اردوی پرسپولیس در ترکیه خوب نبوده, چه دردی را دوا می‌کند؟

بازیکن پیشین تیم ملی ایران, با بیان اینکه دیگر اخبار را پیگیری نمی‌کند, تصریح کرد: در فوتبال ما آنقدر فساد وجود دارد که دیگر برای پیگیری آن علاقه‌ای ندارم. فوتبال ما پاک نیست و کثیف است. الان مسئول اتفاقات بدی که در فوتبال ما رخ می‌دهد کیست؟ بعد از اینکه مقصران فاجعه فینال جام حذفی محروم شدند, چه اتفاقی رخ داد؟ چرا باید افرادی مثل علی کریمی, علی دایی و مهدی مهدوی‌کیا در فوتبال ما تیم نداشته باشند و دلال‌ها بیایند تیم‌داری کنند؟ این چه فوتبالی است؟

وی ادامه داد: در این فوتبال همه ترسو و دنبال جیب و صندلی خودشان هستند اما من حرفم را می‌زنم و از کسی ترسی ندارم. در سپیدرود چیزهایی دیدم که به وقتش خواهم گفت. واقعاً حالم از این فوتبال به هم می‌خورد و دیگر از این فوتبال بدم می‌آید, برای همین می‌خواهم از این فوتبال دور باشم.

کعبی اظهار داشت: فردی تیمش را به لیگ دسته اول می‌فرستد و سال بعد دوباره تیم لیگ برتری می‌گیرد! این یعنی چه؟ همین فرد امسال برای ۴ باشگاه لیگ برتری, تیم بسته‌ و در برنامه‌های تلویزیونی نیز مدام دعوت می‌شود و حضور دارد. چرا یک بار حسین کعبی را دعوت نمی‌کنند؟ تاکنون چند برنامه به جز برنامه نود من را دعوت کرده است؟ چون من اهل رابطه و پول نیستم و می‌دانند که اگر به برنامه‌ای بروم همه چیز را خواهم گفت.

مربی پیشین سپیدرود رشت عنوان کرد: خداداد عزیزی به برنامه‌ای تلویزیونی می‌رود و عکس من را به او نشان می‌دهند و می‌گوید «مگر قرار نبود عکس آدم‌های بزرگ را نشان دهید»! مشخص است که همه چیز برنامه‌ریزی شده است. بعد هم گفتند که در پشت صحنه همه دارند می‌خندند, اما آقایان! من با این کارها نه بزرگ شدم و نه کوچک می‌شوم.

حمله حسین کعبی به خداداد : حسین کعبی ادامه داد: من آدمی نیستم که پولی باشم و به برنامه‌ای بروم و حرف بزنم. آقای عزیزی! من سفارشی نیستم و روی پله‌های فدراسیون قرارداد امضا نکردم. همه جا می‌گوید که چرا کعبی باید ۴۰ بازی ملی از من بیشتر داشته باشد, تو ۴۰ بازی ملی از من کمتر داری و این برای تو تبدیل به مشکل شده است.

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منبع: تسنیم به نقل از مشرق

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *