تصاویر نامه ترامپ در دیدار نخست وزیر ژاپن با رهبر معظم انقلاب اسلامی

نامه ترامپ که رهبر انقلاب آنرا نپذیرفتند! + تصاویر

تصاویر نشان می دهد نامه ترامپ توسط نخست وزیر ژاپن به دفتر رهبر انقلاب آورده شده است و رهبری با توجه به سابقه آمریکا و خروج ترامپ از برجام آنرا نمی پذیرند.

نامه ترامپ و نخست وزیر ژاپن

مجله اینترنتی پارسی گو: تصاویر منتشر شده از دیدار نخست وزیر ژاپن با رهبر معظم انقلاب، روایتگر سرنوشت نامه ترامپ و پیامی است که به مقصد خود نرسید.

تصاویر نشان می دهد نامه ترامپ توسط نخست وزیر ژاپن به دفتر رهبر انقلاب آورده شده است و رهبری با توجه به سابقه آمریکا و خروج ترامپ از برجام آنرا نمی پذیرند.

گفتگوی نخست وزیر ژاپن و رهبر انقلاب درباره نامه ترامپ

نخست وزیر ژاپن در ابتدای این دیدار خطاب به مقام معظم رهبری گفته است: من قصد دارم پیام رئیس جمهور آمریکا را به جنابعالی برسانم.

رهبر انقلاب نیز خطاب به نخست وزیر ژاپن می‌گویند: من شخص ترامپ را شایسته مبادله هیچ پیامی نمیدانم و هیچ پاسخی هم به او ندارم و نخواهم داد.

برخی این تحلیل را ارائه کردند که نامه موجود در تصاویر دیدار نخست وزیر ژاپن با رهبر معظم انقلاب همان پیامی است که شینزو آبه از طرف ترامپ آورده و حضرت آیت الله خامنه‌ای نیز آن را نپذیرفته است.

حتما بخوانید

۶ درخواست و ۶ پاسخ در دیدار نخست وزیر ژاپن با رهبر انقلاب

رهبر انقلاب به نخست وزیر ژاپن: در حسن نیت و جدی بودن شما تردیدی ندارم

در دقایق اولیه انتشار خبر و تصاویر دیدار نخست وزير ژاپن با رهبر انقلاب، پاکتی که در یک تصویر بر روی میز و در تصویر دیگر در کنار «آبه شینزو» قرار داشت مورد توجه ناظران قرار گرفت.

پس از انتشار خبر تکمیلی این دیدار مشخص شد که نخست وزیر ژاپن در ابتدای این دیدار خطاب به رهبری گفته است: من قصد دارم پیام رئیس جمهور آمریکا را به جنابعالی برسانم و رهبر انقلاب نیز خطاب به نخست وزیر ژاپن می‌گویند: ما در حسن نیت و جدی بودن شما تردیدی نداریم اما در خصوص آنچه از رئیس جمهور امریکا نقل کردید، من شخص ترامپ را شایسته مبادله هیچ پیامی نمیدانم و هیچ پاسخی هم به او ندارم و نخواهم داد.

تصاویر نامه ترامپ که رهبر انقلاب آنرا نپذیرفتند

تصاویر نامه ترامپ که رهبر انقلاب آنرا نپذیرفتند

بعد از انتشار عکس و فیلم‌های درج شده، برخی این تحلیل را ارائه کردند که نامه موجود در تصاویر دیدار نخست وزیر ژاپن با رهبر معظم انقلاب همان پیامی است که شینزو آبه از طرف ترامپ آورده و حضرت آیت الله خامنه‌ای نیز آن را نپذیرفته است.

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منابع: ۱. بهداشت نیوز ۲. اعتدال

 

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *