کانال تلگرام آمد نیوز توسط اطلاعات سپاه هک شد و روح الله زم بازداشت شد!

روح الله زم دستگیر شد + جزئیات

مدیر سایت و کانال تلگرامی آمد نیوز توسط اطلاعات سپاه دستگیر شد. بدین ترتیب روح الله زم دستگیر شد و کانال آمد نیوز نیز در اختیار اطلاعات سپاه پاسداران درآمد.

روح الله زم کانال آمد نیوز اطلاعات سپاه روح الله زم دستگیر شد آمد نیوز هک شد اطلاعات سپاه بازداشت روح الله زم

مجله اینترنتی پارسی گو: مدیر سایت و کانال تلگرامی آمد نیوز توسط اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دستگیر شد. بدین ترتیب روح الله زم دستگیر شد و کانال آمد نیوز نیز در اختیار پاسداران گمنام امام زمان (عج) درآمد.

روح الله زم مدیر کانال و سایت آمد نیوز توسط اطلاعات سپاه دستگیر شد

به گزارش پارسی گو سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای اعلام کرد روح الله زم سرشبکه سایت ضد انقلاب آمد نیوز دستگیر شده است. متن اطلاعیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درباره دستگیری روح الله زم مدیر سایت و کانال تلگرامی آمد نیوز بدین شرح است:

روح الله زم مدیر آمد نیوز. روح الله زم مدیر کانال آمد نیوز. مدیر سایت آمد نیوز

روح الله زم مدیر آمد نیوز. روح الله زم مدیر کانال آمد نیوز. مدیر سایت آمد نیوز

در متن اطلاعیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درباره بازداشت روح الله زم آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت شریف و عاشورایی ایران اسلامی!

در ایام پر شور و شعور اربعین حسینی و تجدید میثاق رهروان کربلا با آرمان‌های جاودان سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) که دشمنان امت اسلامی مقهور عظمت و شکوه راهپیمایی و اجتماع عظیم و میلیونی زائران، با حقد و حسد نظاره‌گر تجلی قدرت اسلام و جبهه مقاومت اسلامی شده‌اند؛ خدای بزرگ را شاکریم که در سایه الطاف خفیه و بیکرانش، پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه را یاری بخشید تا یکی از سرشاخه‌های سراب رسانه‌ای دشمن و جنگ روانی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را طی یک عملیات پیچیده با حربه‌ی فریب اطلاعاتی گرفتار سازند و با غافلگیری و دستگیری این عنصر پلید و مزدور، دست برتر و ابتکار عمل خود را در مقابل سرویس‌های اطلاعاتی دشمن نشان دهند.

سازمان اطلاعات سپاه، در این عملیات حرفه‌ای، هوشمندانه و چند وجهی با به کارگیری روش‌های نوین اطلاعاتی و شگرد‌های ابتکاری، سرویس‌های بیگانه را مدیریت و فریب داد و “روح الله زم” سرشبکه سایت ضد انقلاب و معاند “آمدنیوز” را که در سال‌های اخیر با هدایت، تامین و پشتیبانی مستقیم آنان و نیز حمایت ضد انقلاب خارج نشین و عوامل داخلی آنها، به عنوان یکی از آبشخور‌های محوری دشمن، عملیات روانی گسترده‌ای برای اختلاف افکنی در ارکان نظام اسلامی، ایران هراسی، دروغ پردازی، القای شبهه در نسل جوان نسبت به عقاید و باور‌های دینی و تبلیغ و فراهم‌سازی زمینه‌های اقدامات خشونت بار و تروریستی؛ ایجاد آشوب و ناآرامی در کشور را اداره می‌کرد را به داخل کشور هدایت و بازداشت کند.

نامبرده به رغم اینکه تحت هدایت سرویس اطلاعاتی فرانسه و حمایت و پشتیبانی سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا و رژیم صهیونیستی و مرتبط با سایر سرویس‌های اطلاعاتی قرار داشت و به صورت شبانه روزی با روش‌های پیدا و پنهان و در پوشش‌های گوناگون و چند لایه‌ای مورد حفاظت قرار می‌گرفت، در دام فرزندان ملت ایران در سازمان اطلاعات سپاه افتاد.

با سپاس به درگاه کبریایی و آرزوی قبولی طاعات و ابراز ارادت عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) به ساحت مقدس شهدای کربلا در این ایام نورانی و معنوی؛ اطلاعات تکمیلی پیرامون این عملیات بزرگ -که بیانگر شکست و جا ماندن سرویس‌های اطلاعاتی دشمن از قدرت اطلاعاتی سپاه است- و نیز شبکه پوششی گسترده و پیچیده مذکور، متعاقباً به استحضار ملت قهرمان و بصیر ایران اسلامی رسانده خواهد شد.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

۲۲ مهرماه ۱۳۹۸

گفتنی است پیش از این مدتی قبل کانال آمد نیوز توسط تیم سایبری سربازان گمنام امام زمان (عج) هک شده و کنترل آن در دست تیم سایبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار گرفته بود. حالا هم روح الله زم دستگیر شد و خبر دستگیری روح الله زم به صورت رسمی منتشر شده است. مخاطبان این کانال در آخرین پست منتشر شده، متن و تصویری را مشاهده کردند که توسط پاسداران گمنام امام زمان(عج) به اشتراک گذاشته است.

دستگیری سرشبکه آمدنیوز روح الله زم توسط سازمان اطلاعات سپاه

شکست سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا واروپا در طی عملیات پیچیده وحرفه‌ای توسط پاسداران گمنام امام زمان (عج). متنی که پس از هک آمد نیوز در این کانال مشاهده شد: در ایام پرشور وشعور اربعین حسینی وتجدید میثاق رهروان کربلا با آرمان های جاودان سید وسالار شهیدان حضرت اباعبداللّه الحسین که دشمنان امت اسلامی مقهور عظمت و شکوه راهپیمایی و این اجتماع عظیم و میلیونی زائران، با حقد و حسد نظاره‌گر تجلی قدرت اسلام و جبهه مقاومت اسلامی شده‌اند؛ خدای بزرگ را شاکریم که در سایه الطاف بی‌کرانش، پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه را یاری بخشید تا یکی از سرشاخه‌های سراب رسانه‌ای دشمن و جنگ روانی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را طی یک عملیات پیچیده و حربه فریب اطلاعاتی گرفتار سازند و با غافلگیری و دستگیری این عنصر پلید و مزدور دست برتر و ابتکار عمل خود را در مقابل سرویس‌های اطلاعاتی دشمن نشان دهند.

کنترل کانال آمد نیوز در اختیار تیم سایبری پاسداران گمنام امام زمان عج افتاد. کانال آمد نیوز هک شد

کنترل کانال آمد نیوز در اختیار تیم سایبری پاسداران گمنام امام زمان عج افتاد. کانال آمد نیوز هک شد

درباره آمد نیوز و مدیرش: روح الله زم کیست؟

آمد نیوز کانالی تلگرامی و سایت خبری است که از خلاصه آگاهی، مبارزه و دموکراسی تشکیل شده است. این سایت به واسطه دروغ های عجیب و غریبش مدتی قبل جنجال ساز شده بود و به واسطه اطلاعاتی که درباره رضا پهلوی به مخاطب داده بود، در بین اپوزیسیون خارج نشین نیز مطرود شده بود.

مستند ایستگاه پایانی دروغ که مدتی قبل از رسانه ملی پخش شده بود، با اعترافات غیر مستقیم روح الله زم دروغ های جنجالی این کانال و سایت را افشا کرد. روح الله زم پس حجت الاسلام محمد علی زم از روحانیونی است که در مدتی به عنوان تهیه کننده در سینمای ایران فعال بوده است. حجت الاسلام زم بیشتر به فعالیت های فرهنگی شناخته می شود هرچند در مناصب دولتی نیز حضور فعال داشته است.

مستند ایستگاه پایانی دروغ افشاگری وزارت اطلاعات از آمد نیوز و روح الله زم

مستند ایستگاه پایانی دروغ افشاگری وزارت اطلاعات از آمد نیوز و روح الله زم

روح الله زم متولد ۱۳۵۲ است که به اعتراف خودش، با پول عربستان سعودی و حمایت این کشور، کانال و سایت آمد نیوز را راه اندازی کرده و به دروغ پراکنی مشغول بود. روح الله زم انواع و اقسام جنجال ها و دروغ های شاخ دار را در کارنامه خود دارد. تا جایی که حتی مجریان شبکه های ماهواره ای ضد انقلاب هم به در برنامه های مختلف به او تاخته اند و حتی عذرخواهی او را نیز نپذیرفتند. بالاخره روح الله زم توسط اطلاعات سپاه دستگیر شد تا پرونده دروغ های آمد نیوز بسته شود و البته اطلاعات و ابعاد تازه ای از حمایت های عربستان سعودی و صهیونیسم جهانی از ضد انقلاب آشکار شود. جزئیات دستگیری روح الله زم در پارسی گو منتشر خواهد شد.

منبع: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *