وقتی شرور مشهور مشهدی با نام شاه توت دوستش را سلاخی می کند!

شرور مشهدی معروف به شاه توت کیست؟

شرور معروف مشهدی که به شاه توت معروف است به اتهام قتل یکی از دوستانش مورد تعقیب قرار گرفته و توسط پلیس آگاهی خراسان رضوی برای دستگیری او اقدام شده است.

چاقو شرور چاقو کشی اشرار شرور معروف شاه توت

مجله اینترنتی پارسی گو: شرور معروف مشهدی که به شاه توت معروف است به اتهام قتل یکی از دوستانش مورد تعقیب قرار گرفته و توسط پلیس آگاهی خراسان رضوی برای دستگیری او اقدام شده است.

شاه توت شرور کیست؟

شرور مشهوری که به شاه توت شهرت دارد، یکی از سابقه داران مشهدی است که سابقه دعوا و چاقو کشی دارد و بنا به آنچه در پرونده قتل جوان ۲۹ ساله مشهدی قید شده است، شاه توت از سابقه داران و سارقان حرفه ای محسوب می شود که سوابق متعدد کیفری دارد.

شاه توت در آخرین جنایت خود جوانی ۲۹ ساله را به قتل می رساند. تحقیقات اولیه نشان می دهد مقتول با توجه به ضربه چاقویی که به گردنش اصابت کرده جان باخته است.

در حقیقت جوان ۲۹ ساله که دوست قاتل است، با ضربات چاقوی شاه توت شرور معروف مشهدی به قتل می رسد. چراکه شاه توت ضربه ای به عناصر حیاتی گردن مقتول وارد می کند.

تلاش برای دستگیری شاه توت شرور مشهد

سرانجام پس از تحقیقات مختلفی که صورت می گیرد، قاضی ویژه پرونده متوجه می شود که متهم به قتل، همان شاه توت شرور معروف و سابقه داری است که جزو سارقان حرفه ای محسوب می شود.

شرور شرارت دعوا قتل اشرار

پرونده ویژه: وقتی شاه توت شرور معروف دوستش را سلاخی می کند!

جوان ۲۹ ساله معروف به «شاه توت» به اتهام قتل یکی از دوستانش تحت تعقیب پلیس قرار گرفت. به نوشته سایت شوک صبح روز گذشته در حالی که قاضی ویژه قتل عمد مشهد مشغول بررسی صحنه مرگ مرموز مرد ۵۴ ساله در یک مجتمع مسکونی بود، ناگهان خبر جنایتی دیگر، روند تحقیقات قضایی را به دو شاخه متفاوت کشاند. یکی از نیروهای انتظامی در تماس تلفنی با قاضی «کاظم میرزایی»، از قتل جوان ۲۹ ساله ای خبر داد که ساعتی قبل با ضربات چاقو به شدت مجروح شده و به مرکز درمانی انتقال یافته بود!

در پی دریافت این خبر، بلافاصله قاضی شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، ادامه تحقیق درباره سقوط هولناک مرد ۵۴ ساله از طبقه هفتم یک مجتمع مسکونی را به گروهی از کارآگاهان ورزیده پلیس آگاهی سپرد و خود به همراه گروه دیگری از کارآگاهان اداره جنایی آگاهی عازم بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد شد، جایی که پیکر بی جان و خون آلود جوان ۲۹ ساله روی تخت سردخانه قرار داشت.

بررسی های مقدماتی نشان می داد جوان ۲۹ ساله درحالی با ضربات چاقو به قتل رسیده که ضربه ای به عناصر حیاتی گردن وی وارد شده است. «قاضی میرزایی» پس از انجام یک سری تحقیقات در مرکز درمانی، به سرنخ هایی رسید که نشان می داد جوان ۲۹ ساله بر اثر ضربات چاقوی یکی از دوستانش در «پاتوق محله» به قتل رسیده است بنابراین وی در همان لحظات اولیه آغاز تحقیقات، دستور دستگیری جوان معروف به «شاه توت» را صادر کرد و بدین ترتیب ادامه بررسی های میدانی مقام قضایی به خیابان رسالت ۱۹ کشید.

تحقیق تخصصی قاضی با تجربه ویژه قتل عمد در خیابان محل وقوع جنایت حاکی از آن بود که متهم به قتل از افراد سابقه دار و سارقان حرفه ای است که در یکی از «پاتوق های محله» با جوان ۲۹ ساله (مقتول) به مشاجره و درگیری پرداخته است اما لحظاتی بعد درگیری آنان به داخل خیابان کشیده شده و جوان معروف به «شاه توت» با ضربات هولناک چاقو دوستش را نقش بر زمین کرده است.

به دنبال مجروح شدن این جوان، اهالی محل با مشاهده این صحنه وحشتناک با نیروهای اورژانس تماس گرفتند و این گونه، جوان مجروح به بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد انتقال یافت. ولی تلاش کادر درمانی برای نجات وی به نتیجه نرسید و او بر اثر عوارض ناشی از اصابت چاقو به عناصر حیاتی گردن جان سپرد. ادامه تحقیقات مقام قضایی بیانگر آن بود که «پاتوق» مذکور را زنی به راه انداخته است که شوهر و فرزندش نیز به خاطر خلافکاری های هنجارشکنانه در زندان به سر می برند.

به همین دلیل قاضی میرزایی برای پیشگیری از وقوع حوادث تلخ احتمالی دیگر، دستور پلمب این «پاتوق» را نیز صادر کرد و روند تحقیقات قضایی درحالی به دو شاخه متفاوت کشید که با دستورات ویژه مقام قضایی، گروهی از کارآگاهان زبده پلیس آگاهی با همکاری اداره اطلاعات جنایی به ردزنی متهم فراری معروف به شاه توت پرداختند.

منبع: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *