عکس عماد صفی یاری کودک 6 ساله ای که در ورزشگاه آزادی بر اثر برق گرفتگی درگذشت!

عماد صفی یاری کیست؟ + عکس

عماد صفی یاری کودک ۶ ساله معصومی است که به همراه پدرش به ورزشگاه آزادی رفته بود تا بازی پرسپولیس و صنعت نفت را ببیند، اما بر اثر برق گرفتگی درگذشت.

عماد صفی یاری

مجله اینترنتی پارسی گو: متاسفانه پس از بازی پرسپولیس با صنعت نفت آبادان که در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد، کودکی ۶ ساله جان باخت. عماد صفی یاری کودک ۶ ساله معصومی است که به همراه پدرش به ورزشگاه آزادی رفته بود تا بازی پرسپولیس و صنعت نفت را ببیند، اما بر اثر برق گرفتگی درگذشت.

پس از وقوع حادثه شب گذشته در ورزشگاه آزادی با حضور ماموران کلانتری ۱۴۱ شهرک گلستان و تیم تشخیص هویت، تحقیقات اولیه تحت نظارت مقام محترم قضایی آغاز گردید. به نوشته رکنا و با دستور قضایی پیمانکار نصب داربست پس از این حادثه دستگیر شد که در کلانتری بازداشت است.

تحقیقات تکمیلی در راستای شناسایی مقصر یا مقصران احتمالی دیگر در جریان می باشد. شب گذشته در جریان بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان پسربچه ۶ ساله ای به نام عماد که سرش را به داربست پشت گیت بازرسی تکیه داده بود که متاسفانه اتصال سیم برق به داربست باعث برق گرفتگی و فوت او شد.

ورود پلیس به پرونده مرگ کودک ۶ ساله در ورزشگاه آزادی و بازداشت یکی از پیمانکاران

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از بازداشت یکی از پیمانکاران ورزشگاه آزادی پس از وقوع حادثه فوت پسر ۸ ساله در جریان بازی پرسپولیس و نفت آبادان خبر داد. سردار کیوان ظهیری رئیس پلیس پیشگیری پایتخت اعلام کرد: پس از وقوع حادثه در ورزشگاه آزادی با حضور ماموران کلانتری ۱۴۱ شهرک گلستان و تیم تشخیص هویت، تحقیقات اولیه تحت نظارت مقام قضایی آغاز شد.

وی تصریح کرد: با دستور قضایی پیمانکار نصب داربست که جوان ۲۷ ساله‌ای بود پس از این حادثه دستگیر شد که هم اکنون در کلانتری بازداشت است و تا ساعاتی دیگر به مرجع قضایی معرفی خواهد شد. رئیس پلیس پیشگیری پایتخت خاطرنشان کرد: تحقیقات تکمیلی در راستای شناسایی مقصر یا مقصران احتمالی دیگر در دستورکار است.

حتما بخوانید

مرگ پسر بچه ۶ ساله پس از بازی پرسپولیس و صنعت نفت + جزئیات

عکس عماد صفی یاری کودکی که بر اثر برق گرفتگی درگذشت

تصویری که مشاهده می کنید، مربوط به عماد، کودک ۸ ساله ای که در ورزشگاه آزادی و پس از بازی پرسپولیس با صنعت نفت آبادان بر اثر برق گرفتگی درگذشت:

عکس عماد صفی یاری پسر بچه 8 ساله ای که در ورزشگاه آزادی جان باخت

عکس عماد صفی یاری پسر بچه ۶ ساله ای که در ورزشگاه آزادی جان باخت

تهیه و تنظیم: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *