جرم شبنم نعمت زاده چیست؟

اتهام اصلی شبنم نعمت زاده چیست؟

شبنم نعمت زاده اتهام اصلی شبنم نعمت زاده دختر نعمت زاده وزیر

مجله اینترنتی پارسی گو: همین چند وقت قبل بود که شبنم نعمت زاده دختر وزیر میلیارد و اصلاح طلب دولت یازدهم جنجال ساز شد. اما اتهام اصلی شبنم نعمت زاده چیست و چرا وی بازداشت شده است؟ در حالی قرار است شبنم نعمت‌زاده روز دوشنبه هفته آتی توسط قاضی مسعودی‌مقام محاکمه شود که اتهام بزرگ وی اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور است.

اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور اتهام اصلی شبنم نعمت‌زاده

به نوشته فارس نخستین جلسه رسیدگی به اتهامات شبنم نعمت زاده دختر وزیر سابق دولت یازدهم، احمد رضا لشگری پور و شرکت توسعه دارویی رسا در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی، به ریاست قاضی مسعودی مقام روز دوشنبه (۲۵ شهریور ماه) برگزار می‌شود.

اتهامات شبنم نعمت زاده فرزند محمدرضا دایر بر مشارکت در اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور از طریق اخلال در امر توزیع مایحتاج عمومی (دارو) به منظور ایجاد انحصار و اخلال در نظام تولیدی کشور از طریق تخلف از تعهدات مربوط در قبال تامین کنندگان دارو با علم به موثر بودن اقدام‌ها در ضربه به نظام جمهوری اسلامی ایران منجر به کسب منفعت، مشارکت در اخلال در نظام توزیع دارویی کشور، فعالیت غیرمجاز در شبکه دارویی استان البرز از طریق ایجاد موسسه پزشکی در استان مزبور بدون مجوز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و نگهداری غیرمجاز دارو (قاچاق) بدون انجام تشریفات قانونی است.

حتما بخوانید

شبنم نعمت‌ زاده دختر وزیر میلیاردر اصلاح طلب بازداشت شد + تصاویر

این در حالی است که اتهامات احمد رضا لشگری پور فرزند هوشنگ و شرکت توسعه دارویی رسا دایر بر مشارکت در اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور از طریق اخلال در امر توزیع مایحتاج عمومی (دارو) به منظور ایجاد انحصار و اخلال در نظام تولیدی کشور از طریق تخلف از تعهدات مربوط در قبال تامین کنندگان دارو با علم به موثر بودن اقدام‌ها در ضربه به نظام جمهوری اسلامی ایران منجر به کسب منفعت و مشارکت در اخلال در نظام توزیع دارویی کشور است.

تهیه و تنظیم: مجله اینترنتی پارسی گو

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *