جایزه جشنواره فیلم Imagineindia با بازی در فیلم های نارنجی برای هدیه تهرانی + عکس

هدیه تهرانی برنده جایزه جشنواره فیلم Imagineindia شد! + عکس

هدیه تهرانی، بازیگر کشورمان، با فیلم روزهای نارنجی موفق شد جایزه ویژه هیأت داوران جشنواره فیلم Imagineindia را به دست آورد.

هدیه تهرانی بازیگر

مجله اینترنتی پارسی گو: هدیه تهرانی، بازیگر کشورمان، با فیلم روزهای نارنجی موفق شد جایزه ویژه هیأت داوران جشنواره فیلم Imagineindia را به دست آورد.

جایزه ویژه هیات داوران جشنواره فیلم Imagineindia به هدیه تهرانی برای بازی در فیلم «روزهای نارنجی» رسید.

سه جایزه جشنواره اسپانیایی برای سینمای ایران

امسال فیلم «آپاندیس» به کارگردانی حسین نمازی و «روزهای نارنجی» ساخته آرش لاهوتی به نمایندگی از سینمای ایران در بخش رسمی این رویداد سینمایی به روی پرده حضور داشتند و فیلم کوتاه «مانیکور» ساخته آرمان فیاض نیز در بخش فیلم‌های کوتاه جشنواره به نمایش گذاشته شد و در نهایت جایزه بهترین فیلمنامه این رویداد سینمایی به حسین نمازی برای فیلم «آپاندیس» رسید.

حتما بخوانید

چهره خاص هدیه تهرانی روی پوستر فیلم روزهای نارنجی!

هدیه تهرانی برنده جایزه ویژه جشنواره اسپانیا شد

همچنین هدیه تهرانی برای بازی در فیلم «روزهای نارنجی»، تقدیر ویژه هیأت داوران را برای بهترین بازیگر زن جشنواره به خود اختصاص داد و امیرعلی دانایی و رضا اکبرپور نیز از سوی هیأت داوران در شاخه بهترین بازیگر مورد مورد تقدیر ویژه قرار گرفتند.

فیلم «آپاندیس» اثری اجتماعی است و وقایع اجتماعی در آن روایت می‌شد. داستان فیلم در بیمارستان می‌گذرد و از این لوکیشن خاص که پر از استرس و نگرانی است به مسائل اجتماعی می‌پردازد. این فیلم پیش‌تر برنده جایزه بهترین فیلمنامه از چهل و هشتمین جشنواره فیلم مونترال کانادا شده است.

جایزه جشنواره فیلم Imagineindia با بازی در فیلم های نارنجی برای هدیه تهرانی

جایزه جشنواره فیلم Imagineindia با بازی در فیلم های نارنجی برای هدیه تهرانی

«روزهای نارنجی» درباره آبان، زنی ۴۵ ساله است که واسطه استخدام کارگران فصلی است و هدیه تهرانی، علی مصفا، مهران احمدی، علیرضا استادی، ژیلا شاهی، رؤیا حسینی، صدف عسگری، لیلی فرهادپور، اکرم علمدار، امین گلستانه و سیامک ادیب بازیگران این فیلم هستند.

هجدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم «ایمجین ایندیا» از ۱۷ تا ۳۱ می (۲۷ اردیبهشت تا ۱۰ خرداد) در مادرید برگزار شد.

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منبع: ایسنا به نقل از سیمرغ

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *