کورس مرگبار دختر و پسر لاکچری با پورشه در اصفهان: کشتیم که کشتیم دیه اش را می دهیم!

راننده پورشه: کشتیم که کشتیم دیه اش را می دهیم! + تصاویر

کشتیم که کشتیم دیه‌اش را می‌دهیم! این جمله تکان‌دهنده و عجیب، پاسخ یکی از پورشه‌سواران کورس شبانه و مرگبار در اصفهان است که منجر به فوت جوانی پرایدسوار شد.

کشتیم که کشتیم دیه اش را می دهیم

مجله اینترنتی پارسی گو: کشتیم که کشتیم دیه‌اش را می‌دهیم! این جمله تکان‌دهنده و عجیب، پاسخ یکی از پورشه‌سواران کورس شبانه و مرگبار در اصفهان است که منجر به فوت جوانی پرایدسوار شد. این ماجرای تاریک نشان داد، نوکیسه‌های اشرافی فقط سفره مردم را غارت نمی‌کنند و در وقاحت و رذالت به جایی می‌رسند که حتی جان مردم نیز برای آنان فاقد اهمیت است. حساب بانکی‌شان آن‌قدر صفر دارد که بتوانند با خیال راحت کسی را بکشند و بر سر پلیس هم فریاد بکشند و طلبکار باشند. ماجرای اصفهان، تازه‌ترین مولود اختاپوس اشرافیت است. اشرافیتی که نشانه‌ها و عوارض آن هرازگاهی به کریه‌ترین شکل ممکن خود را بروز می‌دهد و بوی تعفن آن شامه انسانیت را آزار می‌دهد.

پلیس از راه می‌رسد و دختر وسط فریادهای خود می‌گوید حالا بابام میاد! آقا می‌فهمين؟ این ماشین کلی پولشه كجا می‌خواین ببرینش؟! به دختره می‌گویند «داد نزن شما آدم کشتید» می‌گوید «کشتیم که کشتیم دیه‌شو میدیم». باورکردنی نیست. فکر کن چه جوری بزرگ شده باشی که این شده باشی!».

حادثه

کورس مرگبار دختر و پسر لاکچری با پورشه در اصفهان: مردم به دختر اجازه فرار ندادند!

کورس شبانه دو خودروی پورشه نیمه شب در خیابان کارگر حادثه آفرید و جان یک اصفهانی قربانی لاکچری بازی های بچه پولدارها شد. ساکنان خیابان کارگر اصفهان نیمه های شب از شنیدن صدای وحشتناک تصادف و برخورد چند خودرو با هم هراسان از خانه های شان بیرون زدند و در خیابان شاهد صحنه های عجیبی بودند.

دختر و پسر جوان پولداری که در خیابان کارگر اصفهان با خودروهای میلیاردی پورشه با یکدیگر کورس گذاشته بودند تصادف هولناکی را رقم می زنند و یک نفر در این تصادف قربانی تفریحات لاکچری آنها می شود.

دختر جوان که راننده یکی از پورشه ها بود خودرویش در این خیابان منحرف شده و با یک پراید برخورد می کند خودروی پراید چپ کرده و راننده اش در دم جان می بازد.

این راننده جوان با همان سرعت به راهش ادامه می دهد و کمی جلوتر به شدت با یک پراید دیگر برخورد می کند و خودروی پراید هم در گوشه خیابان پارک بود به شدت به پژو ۲۰۶ اصابت کرده تا حدی که ۴ چرخ این خودرو جدا می شود و ساکنان آن محل از شدت صداهای ناهنجار به خیابان می ریزند.

بعد از تصادف هولناکی که این دختر و پسر جوان رقم می زنند راننده پسر خودروی لاکچری اش را رها کرده و فرار می کند مردم که در خیابان جمع شده بودند مانع از فرار دختر جوان می شوند و با پلیس تماس می گیرند. دیالوگ عجیب قاتل این است: کشتیم که کشتیم دیه اش را می دهیم!

راننده خودرو پورشه اصفهان آقازاده نبود

رئیس پلیس راهور شهرستان اصفهان گفته خودروی پورشه‌ خبرساز اصفهانی که تصاویر تصادف آن در ساعات اخیر، در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود، ارتباطی به هیچ یک از مسئولان نداشته و راننده آن “آقازاده” نبوده است.

در ساعات اخیر، تصاویری از یک تصادف در شبکه‌های مجازی دست به دست می‌شود که نشان می‌دهد یک خودرو پورشه با برخورد با چند خودرو دیگر، موجب بروز خسارت شده است.

در توضیحات این تصادف آمده که “دو خودرو پورشه در خیابان کارگر اصفهان، کورس گذاشته‌ بودند که یکی از این دو خودرو به دلیل سرعت بالا، کنترل خود را از دست داده و با خودروهای دیگری برخورد می‌کند.” بنابر اطلاعات غیر رسمی، این تصادف موجب مرگ یک نفر می‌شود.

اظهارات مطرح در شبکه‌های مجازی، این ادعا را طرح کرده‌اند که خودرو متعلق به یکی از مسئولان بوده و راننده نیز فرزند وی بوده است.

حالا ابوالقاسم چلمقانی این اظهارات را تکذیب کرده و می‌گوید: این خودرو به هیچ‌یک از مسئولان ارتباطی نداشته، راننده شناسایی، اما متواری شده است و “آقازاده” نیز نبوده است.

وی افزود: به دلیل اهمیت خبر، اطلاعات تکمیلی توسط معاونت اجتماعی و مرکز اطلاع‌رسانی پلیس اصفهان، منتشر خواهد شد.

واکنش کاربران به صحبت‌های دختر پورشه‌سواری که باعث مرگ راننده پراید شد

ساعت ۲ بامداد ۲۶ اردیبشهت مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی از تصادف یک دستگاه پورشه با پراید مطلع و به محل حادثه در خیابان کارگر اصفهان اعزام شدند. پس از حضور در صحنه مشخص شد راننده پورشه، پسر جوانی است که در کورس با یک دختر پورشه‌سوار دیگر باعث مرگ راننده پراید شده است.

در ساعات گذشته از صحنه تصادف و صحبت‌های دختر پورشه‌سوار فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که مورد توجه و البته انتقاد کاربران قرار گرفته است. ظاهراً هر دو خودروی پورشه متعلق به پدر دختر بوده است و در این فیلم دختر جوان در اعتراض به مأمور پلیس که قصد توقیف و انتقال پورشه او را دارد، فریاد می‌زند «این ماشین کلی پولشه، كجا می‌خواین ببرینش؟!» و در جواب اینکه «تو یک نفر رو کشتی»، می‎گوید «کشتم که کشتم، دیه‌شو می‌دم!».

واکنش کاربران به صحبت‌های دختر پورشه‌سوار 1

واکنش کاربران به صحبت‌های دختر پورشه‌سوار ۱

واکنش کاربران به صحبت‌های دختر پورشه‌سوار 2

واکنش کاربران به صحبت‌های دختر پورشه‌سوار ۲

واکنش کاربران به صحبت‌های دختر پورشه‌سوار 3

واکنش کاربران به صحبت‌های دختر پورشه‌سوار ۳

واکنش کاربران به صحبت‌های دختر پورشه‌سوار 4

واکنش کاربران به صحبت‌های دختر پورشه‌سوار ۴

واکنش کاربران به صحبت‌های دختر پورشه‌سوار 5

واکنش کاربران به صحبت‌های دختر پورشه‌سوار ۵

واکنش کاربران به صحبت‌های دختر پورشه‌سوار 6

واکنش کاربران به صحبت‌های دختر پورشه‌سوار ۶

یکی از کاربران شرح وقایع این فیلم را این‌گونه روایت کرده است:

ساعت ۳ بامداد امروز دو اتومبیل پورشه در خیابان کارگر اصفهان در حال کورس گذاشتن با هم بودند، راننده‌ یکی از آنها دختر جوانی بود که با پسری که راننده‌ پورشه دیگر بود رابطه‌ نزدیکی داشت. سرعت پورشه‌ای که پسر راننده آن بود، به حدی بالا بود که باعث انحراف آن و برخورد با یک خودرو پراید می‌شود.

پراید روی سقفش به داخل پیاده‌رو هدایت و راننده‌ آن کشته می‌شود، در ادامه پورشه متوقف نمی‌شود و جلوتر به پرایدی که گوشه‌ خیابان پارک بود، برخورد می‌کند. پراید به هوا پرتاب می‌شود و روی سقف ۲۰۶ای که جلوتر پارک بود، فرود می‌آید. شدت اصابت آنقدر زیاد بود که ۴ تا چرخ ۲۰۶ کنده می‌شود. شاهدان عینی با بیان مشاهدات خود تأیید کردند که راننده پسر در نهایت پیاده شده و فرار می‌کند. دقایقی بعد راننده دختر سر صحنه از راه می‌رسد و پشت تلفن همراه خود فریاد می‌زند: «گمشو بیا، ماشین بابامو داغون کردی.

پلیس از راه می‌رسد و دختر وسط فریادهای خود می‌گوید حالا بابام میاد! آقا می‌فهمين؟ این ماشین کلی پولشه كجا می‌خواین ببرینش؟! به دختره می‌گویند «داد نزن شما آدم کشتید» می‌گوید «کشتیم که کشتیم دیه‌شو میدیم». باورکردنی نیست. فکر کن چه جوری بزرگ شده باشی که این شده باشی!».

انتشار این فیلم در فضای مجازی واکنش‌های زیادی در پی داشت و کاربران نظرات‌ انتقادی خود را درباره آن به اشتراک گذاشتند. شایان ذکر است طبق گفته رئیس پلیس راهور اصفهان خودروی پورشه‌ ارتباطی به هیچ یک از مسئولان نداشته و راننده آن “آقازاده” نبوده است.

راننده پورشه کورس مرگ در اصفهان در زندان! آنها خواهر و برادر بودند!

دادستان اصفهان در پاسخ به این سؤال که آیا دادستان به عنوان مدعی العموم به حادثه برخورد پورشه با پراید در اصفهان ورود کرده یا خیر گفت: بله، این حادثه گزارش شده و فعلا در مراحل تحقیقات مقدماتی است.

علی اصفهانی در پاسخ به این سؤال که آیا دادستان به عنوان مدعی العموم به حادثه برخورد پورشه با پراید در خیابان کارگر اصفهان ورود کرده یا خیر اظهار کرد: بله، این حادثه گزارش شده و فعلا در حال مراحل تحقیقات مقدماتی است.

دادستان اصفهان در پاسخ به سؤالی پیرامون جزئیاتی از حادثه تاکید کرد: حادثه‌ای رخ داده، عمدی یا غیرعمدی، فعلا تحقیقات تکمیل نشده است و هنوز نمی‌توان در مورد جزئیات آن صحبت کرد.

بامداد روز پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت سال جاری تصادف یک دستگاه پورشه با پراید در خیابان کارگر منجر به مرگ راننده پراید شد، کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی علت وقوع این حادثه را سرعت غیرمجاز و عدم رعایت فاصله طولی توسط راننده پورشه اعلام کردند، انتشار تصاویری از این حادثه و اظهارات مالکان خودرو در صحنه تصادف در شبکه‌های اجتماعی حواشی زیادی را به دنبال داشته است.

همچنین موضوع برخورد با مقصران تصادف جنجالی در خیابان کارگر اصفهان یکی از سوژه‌های ثبت شده در سامانه فارس من با عنوان «درخواست اشد مجازات برای دختر و پسر پورشه‌سوار اصفهانی» بوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان گفت: پسر جوان راننده پورشه که گواهینامه نیز نداشته روز گذشته دستگیر و با حکم قضایی روانه زندان شد.

محمدرضا خدادوست اظهار داشت: پلیس اجازه نمی‌دهد عده‌ای با دوردور کردن و کورس گذاشتن در خیابان‌ها نظم جامعه را به هم بریزند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان تصریح کرد: ماموران پلیس در اجرای قانون تفاوتی میان افراد قائل نبوده و با هر شخصی در هر جایگاهی که باشند برخورد می‌کند.

وی با بیان این که پرونده راننده خاطی تحویل مراجع قضایی شده، ادامه داد: پسر جوان که گواهینامه نیز نداشته روز گذشته دستگیر و با حکم قضایی روانه زندان شد.

خدادوست خاطرنشان کرد: خانمی که در تصویر حضور دارد خواهر راننده بوده و در رابطه با برخورد با وی منتظر دستور قضایی هستیم.

بامداد روز پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت سال جاری تصادف یک دستگاه پورشه با پراید در خیابان کارگر منجر به مرگ راننده پراید شد، کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی علت وقوع این حادثه را سرعت غیرمجاز و عدم رعایت فاصله طولی توسط راننده پورشه اعلام کردند، انتشار تصاویری از این حادثه و اظهارات مالکان خودرو در صحنه تصادف در شبکه‌های اجتماعی حواشی زیادی را به دنبال داشته است.

تصاویر تصادف پورشه و پراید در اصفهان

تصاویر تصادف بامداد جمعه در اصفهان، که منجر به مرگ جوانی بی گناه شد را مشاهده می فرمایید:

تصادف پورشه و پراید در اصفهان 1

تصادف پورشه و پراید در اصفهان ۱

تصادف پورشه و پراید در اصفهان 2

تصادف پورشه و پراید در اصفهان ۲

تصادف پورشه و پراید در اصفهان 3

تصادف پورشه و پراید در اصفهان ۳

تصادف پورشه و پراید در اصفهان 4

تصادف پورشه و پراید در اصفهان ۴

آگهی ترحیم قربانی حادثه عجیب اصفهان

بامداد روز جمعه، تصادف مرگباری در اصفهان رخ داد که در آن حین کورس دو خودروی پورشه، یکی از پورشه‌ها با انحراف از مسیر اصلی با یک دستگاه پراید برخورد می‌کند که به مرگ راننده پراید منجر می‌شود. فیلم تصادف این پورشه و پراید در شبکه‌های اجتماعی واکنش‌های بسیاری را به دنبال داشته است. برخی از کاربران فضای مجازی مدعی شده‌اند که خودرو متعلق به یکی از مسئولان بوده و راننده هم فرزند این مسئول بوده است!

اما این ادعاها تکذیب و اعلام شد که این خودرو با هیچ‌ یک از مسئولان ارتباطی نداشته، راننده شناسایی شده و ظهر دیروز در محدوده خیابان احمدآباد اصفهان بازداشت شد. اما چیزی که در این بین کمتر به آن توجه شد، از دست رفتن جان یک جوان بود. فرهاد طاهریان، آن جوان ناکامی بود که در شب تصادف جان خود را از دست داد.

آگهی ترحیم فرهاد طاهریان قربانی جدال دو پورشه در اصفهان:

آگهی ترحیم فرهاد طاهریان قربانی جدال دو پورشه در اصفهان

آگهی ترحیم فرهاد طاهریان قربانی جدال دو پورشه در اصفهان

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منابع: ۱. فارس ۲. تابناک ۳. رکنا

به اشتراک بذار:

2 دیدگاه در “راننده پورشه: کشتیم که کشتیم دیه اش را می دهیم! + تصاویر

  1. یوسف

    دختر پورشه سوار یا دختر موتور سیکلت سوار صرفا موضوع وسیله نقلیه نیس موضوع خوی حیوانی این موجود هست یا از نظر عقلی بشدت دچار بحران روحی ناشی از مریضی روحی جنون ویا استعمال مخدره صنعتی یا دچار فقر مطلق فرهنگی و یا احساسی قدرت کاذب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *