دستگیری پرماجرای وحید سلطان از معروف‌ترین سارقان تهران!

وحید سلطان کیست؟ + جزئیات دستگیری!

وحید سلطان یکی از معروف‌ترین سارقان کیف‌قاپ و موبایل‌قاپ تهران است که سرقت های وحید سلطان به وسیله یک موتورسیکلت و به شکلی کاملا حرفه ای انجام می شده است.

دستگیری وحید سلطان

مجله اینترنتی پارسی گو: وحید سلطان یکی از معروف‌ترین سارقان کیف‌قاپ و موبایل‌قاپ تهران در جنوب شرق پایتخت دستگیر شد.

وحید سلطان کیست؟

وحید سلطان یکی از معروف‌ترین سارقان کیف‌قاپ و موبایل‌قاپ تهران در جنوب شرق پایتخت است. وحید سلطان که به مصرف شیشه و مواد مخدر اعتیاد دارد به سرقت حدود ۲۰ فقره موبایل و کیف قاپی اعتراف کرده است. سرقت های وحید سلطان به وسیله یک موتورسیکلت تیزروی پر قدرت و به شکلی کاملا حرفه ای انجام می شده است.

حتما بخوانید

جزئیاتی از آخرین جنایت وحید مرادی! + فیلم و مصاحبه

دستگیری پرماجرای وحید سلطان سارق معروف تهران

سرهنگ کیوان ظهیری در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به دستگیری یکی از معروفترین سارقان کیف‌قاپ و موبایل‌قاپ تهران که دارای سوابق دستگیری متعدد بوده اظهار کرد: به‌دنبال دستگیری یکی از سارقان در محدوده اسلام‌شهر و چهاردانگه به‌اتهام سرقت موبایل و کیف، وی در تحقیقات پلیس آگاهی اسلام‌شهر به مشارکت و همدستی یکی از سارقان بسیار بنام و معروف کیف‌قاپ و موبایل‌قاپ پایتخت اعتراف کرد و با توجه به این اعترافات، دستگیری این فرد دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت.

سرقت دزدی و دستگیری

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ افزود: با توجه به اینکه این سارق که به «وحید سلطان» معروف بوده، پیش از این دارای سوابق دستگیری به‌اتهاماتی از قبیل شرارت، شرب خمر، سرقت و کیف‌قاپی بود، دستگیری وی با همکاری مأموران پلیس کلانتری ۱۵۸ کیان‌شهر پیگیری شد.

وی ادامه داد: همکاران ما با شناسایی مخفیگاه این متهم در شهرک جمهوری کیان‌شهر، محل اختفای وی را تحت نظر گرفته در فرصتی مناسب، این محل را به‌صورت کامل پوشش دادند.

ظهیری گفت: پس از محاصره محل اختفای «وحید سلطان»، این فرد که متوجه حضور مأموران پلیس شده بود، خود را به بالکن طبقه سوم ساختمان رساند و با تهدید مأموران به پرتاب کردن خود به پایین، به‌دنبال راهی برای فرار از دست مأموران بود که با هوشیاری مأموران پلیس در اقدامی زیرکانه، دستگیر شد.

حتما بخوانید

قاتل وحید مرادی کیست؟

روش سرقت وحید سلطان

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه این فرد به مصرف شیشه اعتیاد دارد، ابراز کرد: پس از دستگیری و انتقال وی به کلانتری، وحید سلطان به سرقت حدود ۲۰ فقره موبایل و کیف‌قاپی اعتراف کرد.

به گزارش تسنیم، بر اساس گفته سرهنگ ظهیری، این فرد با یک دستگاه موتورسیکلت تیزروی پرقدرت، به‌صورتی کاملاً حرفه‌ای اقدام به سرقت موبایل و کیف به‌صورت کش‌روی می‌کرد.

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منبع: تسنیم

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *