ماهیگیری ضدانقلاب از ورزشگاه غدیر!

شایعه سازی آمد نیوز درباره بازی پرسپولیس در اهواز! + تصاویر

درحالی که ماموران امنیت در ورزشگاه غدیر اهواز خودشان را برای نجات جان تماشاگران سپر بلا کردند اما آمد نیوز سعی کرد آن‌ها را مقابل مردم قرار دهد.

شایعه سازی آمد نیوز درباره بازی اهواز 2

مجله اینترنتی پارسی گو: درحالی که ماموران امنیت در ورزشگاه غدیر اهواز خودشان را برای نجات جان تماشاگران به ویژه خردسالان سپر بلا کردند و حتی برخی از آن‌ها مصدوم هم شدند، اما آمد نیوز و سایر رسانه‌های ضدانقلاب سعی کردند آن‌ها را مقابل مردم قرار دهند.

شب گذشته دیدار تیم‌های استقلال خوزستان و پرسپولیس تهران صحنه درگیری تماشاگران دو تیم بود. برخی علت این درگیری‌ها را ناشی از اتفاقات هفته گذشته در ورزشگاه آزادی می‌دانند: دیدار پرسپولیس و فولاد خوزستان!

آمد نیوز و شایعه سازی درباره باز پرسپولیس در اهواز

یکی از تصاویری که رسانه‌های ضدانقلاب (از جمله آمد نیوز) از شب گذشته روی آن مانور می‌دهند، تصویر پسربچه‌ای است که بدون پیراهن در کنار زمین حضور داشت. آمدنیوز با استفاده از این تک فریم، مدعی شده که این پسربچه از دست ماموران استادیوم جان سالم به در برده است:

آمد نیوز و شایعه سازی درباره باز پرسپولیس در اهواز

یکی از بهترین اشخاصی که می‌تواند در این باره توضیح دهد، عکاسی است که این عکس را گرفته، به همین منظور به سراغ سجاد ایمانیان رفتیم.

ایمانیان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس درخصوص ماجرای عکس این پسربچه گفت: پس از برخوردهای شدیدی که بین تماشاگران دو تیم به وجود آمد، لباس این پسربچه پاره شد و از آنجایی که او پدرش را هم در بین جمعیت گم کرده بود، بسیار ترسیده بود. یکی از تماشاگران او را از سکوها پایین آورد و در اختیار مسئولان ورزشگاه قرار داد تا پدرش را پیدا کند.

این عکاس ورزشی شائبه هرگونه برخورد ماموران یگان ویژه با این نونهال را هم رد و اضافه کرد : برعکس ماموران امنیت ورزشگاه در این بازی بسیار مظلوم واقع شدند و حتی بر اثر پرتاب سنگ تماشاگران، آسیب هم دیدند.

تصاویر بازی اهواز و فداکاری مأموران امنیتی

در ادامه تصاویر دیگری از ماموران امنیت ورزشگاه را مشاهده می‌کنید که در حال نجات دادن کودکان خردسال از بین تماشاگران هستند، تصاویری که هرگز رسانه‌های معاند حاضر به انتشار آن ها نیستند:

شایعه سازی آمد نیوز درباره بازی اهواز 1

شایعه سازی آمد نیوز درباره بازی اهواز 2

شایعه سازی آمد نیوز درباره بازی اهواز 3

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منبع: فارس

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *