پس از جار و جنجال های استراماچونی فرهاد مجیدی سرمربی استقلال شد + جزئیات

عجیب اما واقعی: فرهاد مجیدی سرمربی استقلال شد + جزئیات

پس از جار و جنجالی های فراوانی که آندره آ استراماچونی به پا کرد، و پس از شروط عجیب و غریبش، مسئولان استقلال با یک گزینه محبوب دیگر به توافق رسیدند و به این ترتیب، فرهاد مجیدی سرمربی استقلال شد و سکان دار این تیم.

آندره آ استراماچونی رفت و رسما فرهاد مجیدی سرمربی استقلال شد

مجله اینترنتی پارسی گو: ماجرای قهر استراماچونی و مشکلات و شرایط عجیب و غریب وی برای بازگشت، مسئولان باشگاه را بر آن داشت تا با یک سرمربی دیگر همکاری کنند. به این ترتیب، با جدایی آندره آ استراماچونی فرهاد مجیدی سرمربی استقلال شد و در ادامه فصل هدایت این تیم پرطرفدار را برعهده خواهد داشت.

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال شد و پس از منتفی شدن حضور آندره آ استراماچونی، فرهاد مجیدی قرارداد داخلی خود را با باشگاه استقلال امضا کرد. قرارداد فرهاد مجیدی با استقلال امضا شد و نوشته باشگاه خبرنگاران جوان، با توجه به نیامدن استراماچونی، سرمربی مستعفی آبی ها به تیم فوتبال استقلال، مدیران این باشگاه مذاکراتی را با فرهاد مجیدی انجام دادند.

پس از انتشار بیانیه باشگاه استقلال مبنی بر قطع همکاری با استراماچونی، یک منبع آگاه از توافق نهایی مدیران استقلال با فرهاد مجیدی برای سرمربیگری این تیم خبر داد. بر اساس گفته منابع آگاه دقایقی پیش قرارداد داخلی مجیدی با آبی پوشان به امضا رسیده است. پیش از این بارها مدیران استقلال به استراماچونی فرصت دادند تا او به تیمش بازگردد اما وی نپذیرفت تا مجیدی سکان دار آبی پوشان پایتخت شود.

استوری جنجالی آندره آ استراماچونی علیه مدیران استقلال

استوری جنجالی آندره آ استراماچونی علیه مدیران استقلال

مرا نمی‌خواستند و نمی‌خواهند برگردم/ استوری شبانه استراماچونی علیه مدیران استقلال

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال شد اما قبل از آن چالش استوری و پاسخ باشگاه استقلال رخ داد. یک استوری طولانی و شبانه، پاتک سرمربی ایتالیایی به انتشار نامه ای بود که باشگاه استقلال شب گذشته آن را علنی کرد. به نوشته ورزش سه تیم فوتبال استقلال بعد از سه هفته معطلی و عدم موفقیت در بازگرداندن سرمربی ایتالیایی شب گذشته با چالشی جدی تر از پیش مواجه شد. تا به امروز هرچه بین استراماچونی و باشگاه در جریان بوده عملا در هاله ای از یک رودربایستی احاطه شده اما از دیشب هم باشگاه و هم استراماچونی موضعی روشن مقابل یکدیگر گرفته اند.

باشگاه استقلال استراماچونی را با احترام به زیاده خواهی متهم کرده و استرا در پاسخ می گوید مدیران فعلی باشگاه استقلال علاقه ای به بازگرداندن او ندارند. جالب اینکه او در این استوری اعلام کرده مدیران استقلال از دخالت مقامات سیاسی در پروژه پرداخت پول وحشت کرده اند!

استراماچونی در این بیانیه اینستاگرامی اعلام کرده قصد داشته به استقلال برگردد اما بازهم نمی گوید که با چه شرایطی می خواسته این کار را عملیاتی کند و چرا بعد از حضور در سفارت ایران و پرداخت قانونی پول(که برای اولین بار برای مربیان خارجی در دوره تحریم اتفاق افتاده) به تهران بازنگشته است.

در حال حاضر بین استقلال و استراماچونی دیواری بلند از بی اعتمادی ساخته شده و مشخص نیست چه پایانی در انتظار این کشمکش طولانی خواهد بود. اگر چه لیگ برتر فعلا تعطیل است و استقلال یک هفته فرصت دارد تا دوباره شرایط را به سود باشگاه بازسازی کند.

متن کامل استوری سرمربی استقلال به شرح زیر است:

اونها از روز اول برای ما مشکل ایجاد کردن. در اولین بازی من رو بدون مترجم رها کردن. هیچوقت طبق روش معمول پول من رو پرداخت نکردن و با وجود اخطارهای متعدد رسمی، سری مشکلات بزرگی رو با مقامات ایتالیایی برای من به وجود آوردن.

*به بازیکنان دروغ گفتن.به من دروغ گفتن. اجاره خونه من رو تا ماه نوامبر پرداخت کردن و گفتن کامل پرداخت شده. هرگز مدارکی در رابطه با تیم که درخواست داده بودم رو به من ندادن. بازیکنی که خودشون نمی‌خواستن [احتمالا میلیچ] رو از کشور بیرون فرستادن، ولی روز بعد برش گردوندن.

*وقتی میتونستیم به خاطربازیکنهای ملی بازیمون رو عقب بندازیم به فدراسیون درخواست ندادن. ولی وقتی برای حریفهامون بهتر بود و به ضرر ما، بازی رو عقب انداختن. وقتی مجبور شدم کشور رو ترک کنم خوشحال شدن و جشن گرفتن. جلو مردم گفتن که نمی‌خواستن من برم و نمیدونستن، ولی ۵ ماه بود که خبر داشتن.

*سعی کردن بگن من به خاطر پیشنهاد یه تیم دیگه رفتم، که حقیقت نداشت. سعی کردن بگن من برای پول رفتم، که حقیقت نداشت. وقتی یک نیروی سیاسی سعی کرد من رو برگردونه عصبی و سردرگم شدن. گفتن که شخصی در باشگاه [احتمالا فتحی] استعفا داده. ولی اون شخص هنوز در جریان هست و در مکاتبات با وکلای من دخالت داره.

* ادعا کردن من خونه جدید خواستم، حقیقت نداره. ادعا کردن من پول بیشتر خواستم، حقیقت نداره. به خاطر رفتار متقلبانه باعث شدن وکیل من استعفا بده. هر کاری تونستن کردن و خواهند کرد که جلو برگشت من رو بگیرن. دارن سعی می کنن شخصیت من رو جلو طرفداران و مردمخراب کنن، همونطور که با همکاران من و برخی بازیکنهای سابق کردن.

* چند بار درخواست کردم که با هم کنفرانس خبری سمی داشته باشیم تا حقایق رو برای مردم شرح بدیم، ولی اونا همیشه رد کردن.

* حالا کسی پیدا شده و بهشون روش معمول پرداخت به من رو نشون داده و ما از همه مشکلات عبور کردیم.من فقط آماده بودم که پیش بازیکنان سابقم و دوستدارانم برگردم، ولی اونها مدارک و اطلاعات جعلی منتشر کردن تا وجهه من رو تخریب کنن و توافق رو نابود کنن

*اونها من رو اونجا نمی‌خواستن و نمی‌خوان که من برگردم. من نمیدونم مربی خوبی هستم یا نه، ولی میدونم که انسانی راستگو هستم.

پاسخ باشگاه استقلال به استوری جنجالی آندره آ استراماچونی

پاسخ باشگاه استقلال به استوری جنجالی آندره آ استراماچونی

از عشق هوادار می گویید و دائم حرف پول می زنید/ پاسخ باشگاه استقلال به استوری جنجالی استراماچونی

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال شد و قبل از آن باشگاه استقلال پاسخ مثبت و قاطعی به صحبت های سرمربی قبلی این باشگاه، آندره آ استراماچونی داد. به نوشته ورزش سه به نقل از رسانه رسمی باشگاه استقلال، باشگاه استقلال در پاسخ به استوری منتشر شده در صفحه رسمی آندره‌آ استراماچونی در اینستاگرام، اطلاعیه زیر را صادر کرد. جهت مطالعه این نکته را توجه کنید که در ابتدای هر بخش اظهار نظر ایشان نوشته شده و سپس پاسخ باشگاه استقلال.

متن کامل بیانیه باشگاه استقلال را در پاسخ به استراماچونی در ادامه می خوانید:

۱- «آنها مدارک و اطلاعات جعلی منتشر کردند تا با آبروی من بازی کنند.»

این اتهام بزرگی است که علیه باشگاه استقلال مطرح شده. به همین دلیل جهت اثبات موضوع امروز مشخصات ایمیل ارسالی وکیل استراماچونی توسط باشگاه منتشر شد. حتی در جهت اثبات بیشتر، نامه باشگاه استقلال در پاسخ به شروط یازده‌گانه منتشر خواهد شد. لازم به تاکید است که تنها مدرک منتشر شده از طرف استراماچونی، آخرین ایمیل وکیل ایشان بوده که حق طبیعی هواداران استقلال است تا در جریان شروط تازه و پاسخ باشگاه قرار می‌گرفتند. اگر بنابر رویارویی بود، ادعای ایشان در یکی از مصاحبه‌ها درباره تماس با راننده تاکسی… از طرف باشگاه تکذیب می‌شد، چون یک داستان تخیلی بود اما بااحترام به طرف مقابل به قصد همکاری، باشگاه در این مورد سکوت کرد.

۲-«ادعای درخواست جهت کنفرانس مطبوعاتی»

هرگز چنین درخواستی از طرف استراماچونی به باشگاه استقلال ارائه نشد. غیر از یک مصاحبه ویدیویی در هفته اول زندگی در تهران، ایشان هیچ زمانی پیشنهاد مصاحبه با باشگاه استقلال را هم نپذیرفت. جدا از کنفرانس‌های خبری و مصاحبه در محیط ورزشگاه، پیشنهاد مصاحبه اختصاصی با رسانه‌های داخل ایران هم هرگز مورد تایید استراماچونی قرار نگرفت. ایشان در بسیاری از کنفرانس‌های خبری در جریان نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر حاضر نشدند که مورد جریمه سازمان لیگ قرار گرفته است.

۳-«اراده برای همکاری»

باشگاه استقلال منتظر بازگشت استراماچونی بوده، چون شرایطی که او بارها در مصاحبه‌هایش در دو هفته گذشته مطرح کرده بود، از طرف باشگاه پذیرفته شد. اگر قرار بر عدم همکاری بود، بعد از ترک تهران توسط ایشان، باشگاه با دو شرط پرداخت مبلغ ۱۶۰ هزار یورو و کاهش مدت قرارداد موافقت نمی‌کرد. حتی استراماچونی در یکی از مصاحبه‌هایش پرداخت پول مستقیم به حسابش را چیزی شبیه معجزه عنوان کرد اما همگان دیدند که این معجزه هم با تلاش طرف ایرانی رخ داد.

۴-«زمانی بازی‌هایی را عقب انداختند که برای حریفان‌مان بهتر بود.»

منظور ایشان احتمالا بازی سپاهان با استقلال در جام حذفی است. در شرایطی که تیم استقلال حدود ۲۰ روز بدون مربی بوده و تعویض‌های این تیم در سه مسابقه مهم با روش واتساپی انجام شده، آیا توقع داشتند که با همین شرایط به سمت بازی با سپاهان بروند؟ نکته مهم این است که بازی به دلیل آلودگی هوا توسط سازمان لیگ لغو و دیروز هم مشخص شد که تهران شرایط برگزاری این مسابقه را نداشته اما اگر این بازی لغو نمی‌شد، آیا تازه می‌خواستند صبح روز قبل از بازی با سپاهان شروط یازده‌گانه را ارسال کنند؟ (قضاوت با هواداران)

۵- گلایه از پرداخت‌های نامنظم

این مشکل فوتبال ماست. بسیاری از مربیان و بازیکنان خارجی هم دچار این مسائل بوده‌اند. اما در همین چند ماه کادرفنی ایتالیایی استقلال بیشتر از نیمی از قراردادشان را دریافت کردند. مشکلات مالی در کشور ما بعلت تحریم ظالمانه وجود دارد و حتی بیماران خردسال را هدف گرفته و اخبار آن تا صحن سازمان ملل کشیده شده و کمتر کسی از این اوضاع بی‌خبر است. وضعیت خیلی از تیم‌های لیگ برتر بهتر از استقلال نیست اما همگان با صبر و تحمل و در نهایت صداقت از انجام امور محوله سر باز نکرده‌اند و در حساس‌ترین زمان تیم‌شان را رها و بعد برای هواداران عاشق از راه دور ابراز احساسات نکردند. نمی‌شود از صداقت حرف زد و از عشق به هوادار اما در عمل فقط و فقط از پول و پول گفت. آنهم پولی که ظرف شش ماه حتی با تاخیر بالاخره پرداخت شده بود.

۶- آنها اجاره منزلم را تا آبان ماه پرداخت کردند، درحالیکه گفته بودند تا آخر پرداخت شده.

همان‌طور که قبلا اعلام شد، هزینه اجاره منزل ایشان به صورت پیش و از ۶ ماه قبل پرداخت شده بود. هزینه شش ماه دوم هم در صورت عدم ترک تهران طبق روال اداری انجام می‌گرفت. در ضمن هیچکدام از آپارتمان‌های سرمربی و دستیارانش توسط ایشان تحویل باشگاه داده نشده.

۷- آنها بازیکنی که نمی‌خواستند را از کشور خارج کردند و روز بعد بازگرداندند.

منظور ایشان احتمالا میلیچ است. باتوجه به موانع صدور روادید توسط نهادهای غیرورزشی، این بازیکن تهران را ترک کرد. سپس خواستار افزایش مبلغ قراردادش شد. مورد موافقت باشگاه و استراماچونی قرار نگرفت و درنهایت میلیچ پذیرفت که با مبلغ قبلی به استقلال بیاید و ظرف ۲۴ ساعت وارد تهران شد. کلیه این مراحل به صورت شفاف توسط رسانه رسمی باشگاه در زمان خود اطلاع‌رسانی شده است.

۸- برایم مجموعه‌ای از مشکلات بزرگ در رابطه با قوانین ایتالیا به وجود آوردند.

پولی که به حساب ایشان رفته و توسط سوم شخص مسدود شده به علت شرایط تحریم بوده. شرایطی که در زمان عقد قرارداد هم تا حدود زیادی وجود داشته است. اما نکته بسیار مهم این است که اراده‌ برای پرداخت‌ها وجود داشته و اسناد تراکنش‌های برگشت خورده گواه این موضوع است.

۹- «صداقت»

آقای استراماچونی در تمامی ایمیل‌ها و مصاحبه‌ها بحث هواداران را مطرح کردند. اگر صداقتی وجود دارد، شرایطی که قبلا در مصاحبه با رسانه‌ها خواستارش بودند و از طرف باشگاه اجرایی شد را دلیل لازم و کافی برای بازگشت به تهران می‌دانستند. اگر قرار بر صداقت بود به بازیکنان تیم گفته نمی‌شد که کاهش مدت قرارداد در حد پیشنهاد بوده، در حالی که طبق اسناد موجود این شرط بازگشت ایشان به تهران، پیش از دریافت ۱۶۰ هزار دلار بود. ایشان در شرایطی بحث صداقت را مطرح می‌کنند که بسیاری از کارشناسان در جریان مصاحبه های پی‌درپی ایشان در رسانه‌های خارجی به باشگاه گوشزد می‌کردند که نحوه رفتار ایشان بیانگر آن است که وجه ۱۶۰ هزار یورو را بگیرند و بعد شرایطی را اعلام کنند و برنگردند که باشگاه در جهت اجرای خواست هواداران و اثبات صداقت به این هشدارها بی‌توجه بوده و به وظیفه خود عمل کرد تا شرایطی که آقای استراماچونی بارها و بارها تکرار نمود، محقق شود. قبل از ارسال نامه فسخ از سوی وکلا طی ایمیل رسمی، باشگاه از مراتب اراده همه جانبه خود برای ادامه همکاری با ایشان و وکلایشان خبر داد. اگر ایشان در همان روزی که وجه مورد مطالبه را دریافت کرد به قولی که به زعم خودشان با صداقت به هواداران از جمله هوادارخردسال و نابینای استقلال داده بود، عمل می کرد و به تهران می‌آمد و در تهران مذاکره حضوری می‌کرد، آیا این اتفاقات رخ می‌داد؟

۱۰- «آنها مرا نمی‌خواستند»

اگر باشگاه قصد همکاری نداشت بیش از ۱۵ روز منتظر نمی‌ماند، راههای ارتباطی شما را با تیم قطع می‌کرد و به همه عوامل تیم دستور نمی‌داد که آقای استراماچونی کماکان سرمربی تیم بوده و باید دستورات ایشان اجرا گردد.

۱۱- «آنها هرگز اطلاعاتی که درباره تیم خواسته بودم را برایم آماده نکردند.»

شنبه گذشته از طریق مشاور باشگاه درخواست غیر رسمی ایشان برای اعلام مبالغ قرارداد بازیکنان دریافت و به مشاور محترم اعلام شد که باشگاه منتظر است ایشان به تهران تشریف بیاورند تا اطلاعات درخواستی را تحویل دهیم.

باوجود توهین‌های بی‌شمار و تحریف موارد زیاد که دور از جایگاه و منزلت باشگاه استقلال است، باشگاه استقلال منتظر بوده که آقای استراماچونی به تهران بازگردند که طبیعی است با توجه به بازیهای حساس پیش رو این انتظار زمان زیادی را از بین برده است.

پیروز قربانی بازیکن سابق و پیشکسوت باشگاه استقلال

پیروز قربانی بازیکن سابق و پیشکسوت باشگاه استقلال

حرفهای خواندنی پیروز قربانی از اتفاقات اخیر استقلال/ قضاوت درباره یک دروغ؛ باشگاه یا استراماچونی؟

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال شد اما قبل از آن پیشکسوتان باشگاه به اظهار نظر در مورد شرایط این باشگاه پرداختند. این بخش از مصاحبه پیروز قربانی، قبل از این است که خبر سرمربیگری فرهاد مجیدی در این تیم انتشار یابد. مدافع سابق استقلال و تیم ملی درباره اتفاقات اخیر بین باشگاه استقلال و استراماچونی صحبت های مهمی مطرح کرده است. به نوشته ورزش سه پیروز قربانی درباره اتفاقات اخیر پیرامون استقلال و ماجرای ایمیل وکیل استراماچونی و خواسته های ۱۱ بندی این مربی گفت: من واقعا نمی دانم کدام طرف راست می گویند. ما هم عین هواداران استقلال مانده ایم. هر روز یک خبر جدید می آید. به نظرم مظلوم ترین قشر، اول بازیکنان استقلال و بعد هواداران این تیم هستند که از هر دو طرف، در حقشان اجحاف بزرگی شده است.

همه مانده اند که چه کسی راست می گوید!

اگر بندهایی که به عنوان خواسته های استراماچونی از طرف باشگاه استقلال مطرح شده، حقیقت داشته باشد، من را یاد قرارداد ترکمنچای می اندازد. بندهای بسیار غیر منطقی در آن ایمیل بوده است. البته ایشان خودش استوری گذاشته و تکذیب کرده است. واقعا همه مانده اند که مشکل چیست. من هم مثل هواداران استقلال از طریق خود شما و رسانه ها پیگیری می کنیم. همه گیر کرده اند که کدام طرف دارد راست می گوید.

حرف باشگاه درست باشد، باید به سرمان بزنیم

اگر چیزی که باشگاه استقلال از قول استراماچونی منتشر کرده درست باشد، همه باید بنشینیم و دو دستی به سرمان بزنیم. واقعا یک استعمار است و کاملا دارد از شرایط سوء استفاده می کند. از موضع بالا صحبت می کند و می گوید غیر قابل مذاکره! به نظر من رفتارهای احساسی برخی هواداران باعث شد ایشان فکر کند از باشگاه استقلال بزرگ تر است اما اینطور نیست. باشگاه استقلال از همه بزرگتر است ولی متاسفانه ما با بعضی رفتارها یا کامنت های احساسی و بی منطق به قدری شان باشگاه استقلال را پایین آورده ایم که این اتفاق افتاده است.

باشگاه و استراماچونی از هوادار سوء استفاده می کنند

من مثل بعضی طرفداران نیستم که احساسم به منطقم غلبه کند. کاملا مشخص است هر دو طرف از کلمه هوادار به نفع خودشان سوء استفاده می کنند. هر دو طرف بیانیه که می دهند، کلمه هوادار در آن دیده می شود. می گویند به خاطر هوادار! مثلا باشگاه استقلال گفته به خاطر هواداران می پذیریم قرارداد استراماچونی از ۲ سال به ۱ سال کاهش یابد. خب این اشتباه است. شما را مدیر گذاشته اند که مثل هوادار تصمیم احساسی نگیرید. شما پارسال بر اساس فشارهای هواداران در فضای مجازی قرارداد شفر را ۲ برابر کردید. حالا همان هوادارانی که باشگاه را برای این کار تحت فشار گذاشتند، بیایند پول شفر را بدهند. وقتی شفر شکایت کند، باز می خواهند یک موج جدید راه بیندازند که پول او را بدهید. شما با احساسات و منطقی نبودن خود این اتفاق را رقم زده اید. استراماچونی هم می خواهد از این شرایط به نفع خودش استفاده کند. من قضاوت نمی کنم. اگر باشگاه استقلال اینها را به دروغ درباره استراماچونی منتشر کرده، واقعا کار غیر انسانی ای کرده است. اما اگر این بندها درست باشد، جدا باید به سرمان بزنیم. دوران استعمار در ورزش را دارم می بینم. الان دیگر قرن ۲۱ است و باید یک مقدار منطق را جایگزین احساسات کنید.

اگر استقلال دروغ گفته باشد، کار غیر انسانی کرده است

اگر این کار دروغ باشد، کاری بسیار غیر انسانی است. البته جا برای مدیران فوتبال ایران همیشه هست. اینجا نشود، یک جای دیگر. باید هر دو طرف را در نظر بگیریم. اما در هر صورت، طرفین دارند از احساسات هوادار سوء استفاده می کنند. بازیکنان استقلال متضرر می شوند. در همین مدت استقلال ۵ امتیاز را به راحتی از دست داده است. شما شک نکنید این امتیازات در قهرمانی تاثیر دارد. شاید از این حرف من بعضی هواداران احساسی ناراحت شوند اما باز هم می گویم آقای استراماچونی می توانست در زمان بهتری وقتی لیگ تعطیل شد خواسته های خودش را مطرح کند.

اگر قلعه نویی این کار را می کرد، چه می گفتید؟

اگر یک مربی ایرانی این کار را می کرد، چه واکنشی داشتید؟ همه قهرمانی های لیگ برتری استقلال با امیر قلعه نویی بوده. اگر قلعه نویی این کار را با استقلال می کرد، چه می کردید؟ الان بیشترین توهین ها به پیشکسوتان استقلال شده است. واقعا ناراحت می شدم وقتی می دیدم چند بچه به جواد زرینچه، ستار همدانی یا دیگر استقلالی ها توهین کرده اند. الان هم دو نفری که ما از دست داده ایم، عزیز شده اند؛ منصور خان و ناصر خان. همین ها هم وقتی زنده بودند، توهین شنیدند. حالا که فوت کردند، همه می گویند اگر ناصر خان یا منصور خان بودند، اینطور نمی شد. ما که یادمان نرفته به همین عزیزان هم توهین کرده اید.

قرارداد شفر با همین کارها ۲ برابر شد

تا وقتی این ذهنیت و فرهنگ در مردم هست، این اتفاقات می افتد. شفر ۷۰ ساله آمد از این جو سوء استفاده کرد و باشگاه را مجبور کردید که قراردادش دو برابر شود. الان راجع به استراماچونی همین اتفاق می افتد. قراردادش از دو سال به یک سال کاهش پیدا کرده و زمانی که بخواهد آخر فصل برود، می گویند چرا این کار را کردید؟

مدیر به آینده باشگاه فکر کند، نه حرف هوادار!

مدیر ضعیفی هم که بر سر کار است، به فکر آینده باشگاه نیست. فقط می خواهد هوادار به به و چه چه کند. همین هوادارانی که امروز شما را به این کار مجبور کرده اند، روز دیگری شما را به انجام کاری دیگر مجبور می کنند. به همین دلیل است که استقلال و پرسپولیس و فوتبال ایران در ساختار خود مشکل دارند. مدیر را می آورند که به جای احساسات، بر اساس منطق تصمیم بگیرد اما متاسفانه مدیران ما همه دنبال فضای مجازی هستند و اینکه فقط ببینند عده ای هوادار چه می گویند و بین آنها برای خودشان محبوبیت بخرند. حرف های من منطقی است و کسی که مقابل آن موضع بگیرد، غیر منطقی است. من نه دنبال پست و مقام هستم، نه پی سهم خواهی. باز هم می گویم، من کل زندگی ام از استقلال است و موظفم منطقی صحبت کنم. اما بعضی ها دوستی شان دوستی خاله خرسه است. دوستی های خاله خرسه هم پارسال هم امسال پدر استقلال را درآورده است.

شک نکنید استراماچونی پیشنهاد دارد که استقلال را ول کرده

من اگر مدیر استقلال بودم، همان روزی که استراماچونی از ایران رفت موضوع را تمام شده می دانستم. ایشان هر چه باشد، از باشگاه استقلال بزرگتر نیست. استقلال اسمش در کل آسیا بزرگتر است. حرفی هم که زدم، باز تکرار می کنم. من گفتم ایشان هیچ پیشنهادی اول فصل نداشت و خودش هم چند وقت بعد این حرف را تایید کرد. گفت در کشورم جایی نداشتم و به ایران آمدم. در حالی که کسی که او را به استقلال آورده بود، می گفت ما به زور و در حالی که سه پیشنهاد داشت، به استقلال آوردیم. چرا دروغ می گویید؟ الان هم او یک مربی حرفه ای است و دنبال آپشن های بهتر است. اگر پیشنهاد نداشت، مطمئن باشید ول نمی کرد برود. انشاالله برگردد تا هواداران استقلال خوشحال باشند. اگر هم برنگردد، کمتر از چند هفته بعد به یک تیم دیگر می رود. کل بازی همین است. یک سری افراد از او بت ساخته بودند. بت های شما یک زمانی منصور پورحیدری یا ناصر حجازی بوده. قهرمانی های شما را هم امیر قلعه نویی آورده است. این جو باعث سوء استفاده افراد می شود.

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال شد

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال شد

حالا و پس از شرایط عجیب استراماچونی، فرهاد مجیدی سرمربی استقلال شد و هدایت این تیم را در ادامه فصل به عهده گرفت. شرایطی که آندره آ استراماچونی پیش پای مدیران استقلال قرار داد به قدری عجیب بود که حالا خبر سرمربیگری یک بازیکن سابق و محبوب در این تیم کمی روح و روان طرفداران این تیم را آرامش دهد. فرهاد مجیدی سرمربی استقلال شد و باید دید در ادامه کار چه نتایجی برای این تیم رقم خواهد خورد.

منبع: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *