بازداشت تعدادی جوان با شمایل شیطان‌پرستی و مواد روان گردان در دماوند!

بازداشت ۱۳۵ دختر و پسر با شمایل شیطان‌پرستی در دماوند!

۱۳۵ دختر و پسر با شمایل شیطان پرستی بازداشت شده اند. دادستان دماوند می گوید اینها با شمایل شیطان‌پرستی با مواد روان گردان و مخدر دستگیر شده اند.

شمایل شیطان‌پرستی

مجله اینترنتی پارسی گو: ۱۳۵ دختر و پسر با شمایل شیطان پرستی بازداشت شده اند. دادستان دماوند می گوید اینها با شمایل شیطان‌پرستی با مواد روان گردان و مخدر دستگیر شده اند. بخوانید:

دادستان شهرستان دماوند از دستگیری ۱۳۵ دختر و پسر در حوزه قضایی دماوند که شمایل شیطان‌پرستی داشتند خبر داد. به نوشته تسنیم ابراهیمی بسابی اظهار داشت: بنابر گزارش‌های مردمی و هوشیاری پلیس ۱۳۵ دختر و پسر در حوزه قضایی دماوند که شمایل شیطان‌پرستی داشتند دستگیر شدند. وی ادامه داد: در حال حاضر از این تعداد ۷ نفر در زندان و بقیه افراد با تعهدات لازم آزاد شدند.

دادستان شهرستان دماوند بیان کرد: این افراد مواد روان‌گردان، سلاح سرد، مواد مخدر، چاقو، قمه و غیره به همراه داشتند که علاوه بر این فعالیت‌های غیرمجاز مانند تتو و خالکوبی انجام می‌دادند. ابراهیمی بسابی خاطرنشان کرد: در حال حاضر در حال بررسی پرونده این افراد هستیم و از مردم خواهشمندیم در صورت مشاهده پارتی‌ها و مهمانی‌های مشکوک پلیس را در جریان بگذارند.

منبع: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *