لایی ستاره جوان مایورکا تاکه فوسا کوبو به لیونل مسی!

لایی تاکه فوسا کوبو به لیونل مسی و شادی ۱۳۰ میلیون ژاپنی + عکس

در بازی دیشب بارسا و مایورکا، لایی کوبو به لیونل مسی خبرساز شد. لایی ستاره جوان و ۱۸ ساله ژاپنی به مسی موجب شادی ۱۳۰ میلیون ژاپنی شد.

کوبو به لیونل مسی

مجله اینترنتی پارسی گو: در بازی دیشب بارسا و مایورکا، لایی کوبو به لیونل مسی خبرساز شد. لایی ستاره جوان و ۱۸ ساله ژاپنی به مسی موجب شادی ۱۳۰ میلیون ژاپنی شد و آنها به امید درخشش ستاره ای جوان و آینده دار شاد شدند. با ما همراه باشید:

کوبو و لایی به مسی و شب شاد ۱۳۰ میلیون ژاپنی

در جریان بازی دیشب بارسلونا و مایورکا یک اتفاق جالب رخ داد و کوبو، ستاره جوان مایورکا، توپ را از بین پاهای لیونل مسی عبور داد. به نوشته ورزش سه تاکه فوسا کوبو، پدیده ژاپنی، از آکامی فوتبال لاماسیا که متعلق به باشگاه بارسلونا است رشد کرد.

او اما در سال ۲۰۱۴ به دلیل محرومیت اعمال شده از سوی فیفا به کشور خود بازگشت و برای اف سی توکیو به میدان رفت؛ درخشش پدیده ژاپنی در این تیم باعث شد که چشم باشگاه های بزرگ اروپایی به این بازیکن دوخته شود؛ باشگاه هایی که در راس آن ها رئال مادرید و بارسلونا قرار داشتند. باشگاه بارسلونا که کوبو از آن جا رشد کرده بود، تمام تلاش خود را برای بازگرداندن این ستاره ژاپنی انجام داد اما در نهایت در رقابت با رئال مادرید مغلوب شد و کوبو در تابستان و با قراردادی به ارزش دو میلیون یورو راهی لوس بلانکوس شد.

تصویر لایی فوسا کوبو به لیونل مسی

لایی کوبو به لیونل مسی

لایی کوبو به لیونل مسی

در ابتدا قرار بود که کوبو در تیم دوم رئال مادرید یعنی کاستیا بازی کند اما درخشش فوق العاده او در بازی های پیش فصل باعث شد که باشگاه ها به دنبال جذب قرضی او باشند. در نهایت اما این مایورکا بود که توانست این پدیده ژاپنی را به شکل قرضی و برای یک فصل از رئال مادرید قرض بگیرد.

کوبو در این فصل ۱۳ بازی برای مایورکا انجام داده و موفق به ثبت یک گل و دو پاس گل شده است. این بازیکن در ۵۸ درصد دقایق ممکن در ترکیب اصلی مایورکا حضور داشته و با توجه به سن و سال کمش بازی های فوق العاده ای نیز ارائه داده است.

کوبو در بازی دیشب مایورکا مقابل بارسلونا نیز در ترکیب اصلی تیمش حضور داشت و ۹۰ دقیقه کامل بازی کرد. در جریان بازی دیشب اما یک اتفاق جالب رخ داد و در دقیقه ۵۲ و در حالی که بازی با نتیجه ۴-۱ به سود بارسلونا دنبال می شد، کوبو در یک صحنه جالب موفق شد توپ را از بین پاهای لیونل مسی عبور دهد؛ اتفاقی که با واکنش های جالبی در فضای مجازی روبرو بوده است و بسیاری به تمجید از این ستاره ژاپنی پرداخته اند. به خصوص در ژاپن که این اتفاق هیجان زدگی مردم این کشور را به دنبال داشته است.

در این جا به تعدی از توئیت های هواداران فوتبال در این باره اشاره می کنیم:

  • ” عبور دادن توپ از بین پاهای برنده شش باره توپ طلا لذت بخش است. خوش به حالت کوبو.”
  • “لایی زدن کوبو به لیونل مسی آن هم در ۱۸ سالگی حیرت انگیز است.”
  • ” کوبو می تواند در سال های آینده و این بار در ال کلاسیکو به مسی لایی بزند.”
  • ” ظهور یک ستاره دیگر مانند سون هیونگ مین از قاره آسیا. چیزهای زیادی درباره او خواهید شنید.”

همچمین نشریه آاس اسپانیا نیز از لایی زدن کوبو به لیونل مسی به عنوان موضوعی که باعث هیجان زدگی ۱۳۰ میلیون ژاپنی شده، یاد کرده است.

منبع: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *