توپ طلای ششم در آغوش لیونل مسی! + تصاویر

لیونل مسی فاتح توپ طلای ۲۰۱۹ شد + تصاویر

مسی فاتح توپ طلای ۲۰۱۹ شد و به این ترتیب با ۶ توپ طلا به تنهایی در صدر جدول بازیکنانی قرار گرفت که موفق شده اند توپ طلا را به دست بیاورند.

لیونل مسی فاتح توپ طلای 2019

مجله اینترنتی پارسی گو: مسی فاتح توپ طلای ۲۰۱۹ شد و به این ترتیب با ۶ توپ طلا به تنهایی در صدر جدول بازیکنانی قرار گرفت که موفق شده اند توپ طلا را به دست بیاورند. با ما همراه باشید:

توپ طلای ششم برای ستاره آرژانتینی: لیونل مسی فاتح توپ طلای سال ۲۰۱۹

لیونل مسی ستاره آرژانتینی بارسلونا توپ طلای بهترین بازیکن سال ۲۰۱۹ جهان را از آن خود کرد. به نوشته ورزش سه انتظارها برای انتخاب بهترین بازیکن سال جهان و جایزه توپ طلای فرانس فوتبال بالاخره به پایان رسید و لیونل مسی به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شد. ستاره آرژانتینی که از نظر فردی سال بسیار خوبی را گذرانده بود، بالاتر از رقبایی چون ویرژیل فن دایک، کریستیانو رونالدو و سادیو مانه این عنوان را از آن خود کرد تا با شش توپ طلا، از این حیث در تاریخ فوتبال بی رقیب لقب گیرد.

در پایان عکس یادگاری لیونل مسی با شش توپ طلا. او حالا پرافتخارترین بازیکن تاریخ فوتبال است:

لیونل مسی فاتح توپ طلای 2019

لیونل مسی فاتح توپ طلای ۲۰۱۹

لیونل مسی بعد از انتخاب به عنوان بهترین بازیکن و دریافت جایزه توپ طلای فرانس فوتبال گفت: باید از همه روزنامه نگارانی که در این رده بندی به من رای دادند تشکر کنم. همچنین از هم بازی های خود نیز ممنون هستم. ده سال پیش که من اولین توپ طلای خود را دریافت کردم، همه چیز و رخ دادن این اتفاقات برایم غیرقابل تصور بود. این فوتبال همان چیزی است که من عاشق آن هستم و امیدوارم خداوند کمک کند این روند برایم تا سال های سال ادامه داشته باشد.

ویرژیل فن دایک نیز بعد از کسب رتبه دوم در رده بندی توپ طلا گفت: بودن در جایگاهی که بازیکنانی مانند کریستیانو رونالدو و لیونل مسی حضور دارند خوشایند است. من فاصله زیادی با کسب عنوان بهترین بازیکن نداشتم و در ادامه نیز به مبارزه کردن ادامه خواهم داد، البته رسیدن به چنین مراحلی در فوتبال دشوار است. تا زمانی که نام خودم را ندیده بودم هرگز تصور نمی کردم روزی نامزد دریافت جایزه توپ طلا شوم. من در دوران ورزشی خود دشواری های زیادی را تجربه کرده و دیر به سطح اول معرفی شدم، اما هیچگاه برای رسیدن به رویهاهای خود تسلیم نشدم. من به عملکرد خودم افتخار می کنم و امیدوارم سال آینده نیز اینجا باشم.

واکنش جالب متئو، فرزند لیونل مسی به انتخاب پدرش برای جایزه توپ طلا

واکنش جالب فرزند لیونل مسی به انتخاب پدرش برای جایزه توپ طلا

واکنش جالب فرزند لیونل مسی به انتخاب پدرش برای جایزه توپ طلا

واکنش صفحه رسمی لالیگا بعد از انتخاب لیونل مسی به عنوان بهترین بازیکن حهان

واکنش صفحه رسمی لالیگا بعد از انتخاب لیونل مسی به عنوان بهترین بازیکن حهان

واکنش صفحه رسمی لالیگا بعد از انتخاب لیونل مسی به عنوان بهترین بازیکن حهان

لیونل مسی به عنوان بهترین بازیکن حهان انتخاب شد. ویرژیل فن دایک، کریستیانو رونالدو و سادیو مانه در رتبه های بعدی قرار گرفتند.

لیونل مسی مرد سال فوتبال جهان شد

لیونل مسی مرد سال فوتبال جهان شد

منبع: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *