افزایش سطح دسترسی در سرتاسر کشور به اینترنت: 64 درصد!

اتصال اینترنت تلفن همراه از صبح فردا!

اینترنت خانگی کلانشهرها از دقایقی دیگر وصل می‌شود و برای اتصال اینترنت تلفن همراه تا فردا صبح منتظر بمانید. همچنین دسترسی ایرانی‌ها به ۶۴ درصد رسیده است.

اتصال اینترنت تلفن همراه

مجله اینترنتی پارسی گو: اینترنت خانگی کلانشهرها از دقایقی دیگر وصل می‌شود و برای اتصال اینترنت تلفن همراه تا فردا صبح منتظر بمانید. همچنین دسترسی ایرانی‌ها به ۶۴ درصد رسیده است.

اینترنت خانگی تهران و کلانشهرهای برقرار می‌شود

به نوشته خبر فوری، یک منبع آگاه در وزارت ارتباطات در گفت و گو با ایسنا تایید کرده که با دریافت مجوزهای لازم، اینترنت خانگی تهران و تعداد زیادی از کلانشهرهای کشور تا دقایقی دیگر برقرار خواهد شد.

اینترنت تلفن همراه؛ احتمالا فردا صبح

همچنین در خبری دیگر از ایران آنلاین، یک منبع آگاه در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد احتمالا تا فردا صبح اینترنت تلفن همراه در کشور وصل خواهد شد و اتصال اینترنت تلفن همراه صبح فردا انجام می شود.

اینترنت خانگی چند استان برقرار شده است

بررسی‌ها نشان می‌دهد روز گذشته اینترنت خانگی در چند استان کشور برقرار شده است. گزارش واصله از خبرنگاران در استان‌های خراسان شمالی، خراسان جنوبی، گلستان، سمنان، یزد، همدان، چهارمحال و بختیاری، اردبیل، زنجان و ایلام حاکی از برقراری اینترنت‌های خانگی در این استان‌هاست. امروز همچنین یکی از رسانه‌های داخلی اعلام کرد که اینترنت همراه نیز احتمالا تا صبح فردا یکشنبه ۳ آذر وصل می‌شود.

افزایش دسترسی به نت

سایت نت بلاکس نیز سطح دسترسی به اینترنت در ایران را ۳۳ درصد، با روندی افزایشی، نشان می دهد. این روند افزایشی است و ساعت ۳ و ۴۵ دقیقه به ۶۴ درصد رسیده است.

منبع: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *