علیرضا بیرانوند به همراه عفیف و ماکینو نامزد مرد سال فوتبال آسیا شد! + عکس

علیرضا بیرانوند نامزد مرد سال فوتبال آسیا شد + پوستر

کنفدراسیون فوتبال آسیا اسامی نامزدهای جوایز مختلف خود را در سال ۲۰۱۹ اعلام کرد و به این ترتیب، علیرضا بیرانوند نامزد مرد سال فوتبال آسیا شد.

علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی ایران

مجله اینترنتی پارسی گو: کنفدراسیون فوتبال آسیا اسامی نامزدهای جوایز مختلف خود را در سال ۲۰۱۹ اعلام کرد و به این ترتیب، علیرضا بیرانوند نامزد مرد سال فوتبال آسیا شد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا پوستر سه نامزد نهایی جایزه مرد سال آسیا را منتشر کرد. به نوشته ورزش سه، کنفدراسیون فوتبال آسیا اسامی نامزدهای جوایز مختلف خود برای سال ۲۰۱۹ را اعلام کرد که فوتبال ایران هم در بخش هایی از آن نماینده دارد. مهم ترین جایزه سال که به بهترین بازیکن فوتبال آسیا تعلق می گیرد، یکی از بخش هایی بود که فوتبال ایران در آن نماینده داشت.

علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش باشگاه پرسپولیس به واسطه عملکرد خود در بین سه نامزد نهایی جایزه مرد سال آسیا قرار گرفته و با توموآکی ماکینو از ژاپن و اکرم عفیف از قطر رقابت خواهد داشت. سال گذشته که بیرانوند در بازی های ملی و باشگاهی فوق العاده درخشان ظاهر شده بود، در عین ناباوری جزو سه نامزد نهایی این جایزه قرار نداشت.

پس از این نیز ای اف سی پوستر ویژه جایزه بهترین بازیکن سال آسیا را نیز طراحی و منتشر کرده که عکس بیرانوند در کنار ماکینو و عفیف قرار دارد:

پوستر علیرضا بیرانوند نامزد مرد سال فوتبال‌آسیا در کنار ماکینو و عفیف

علیرضا بیرانوند نامزد مرد سال فوتبال آسیا

علیرضا بیرانوند نامزد مرد سال فوتبال آسیا

منبع: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *