رضا رشیدپور به پلیس فتا احضار می شود؟

ماجرای احضار رضا رشید پور به پلیس فتا چیست؟

خبر احضار رضا رشید پور به پلیس فتا در حالی رسانه ای شده است که این مجری سرشناس رسانه ملی چند روز قبل در توئیتی اعلام کرده بود که حساب بانکی اش هک شده است.

مجری رسانه ملی رضا رشیدپور

مجله اینترنتی پارسی گو: خبر احضار رضا رشید پور به پلیس فتا در حالی رسانه ای شده است که این مجری سرشناس رسانه ملی چند روز قبل در توئیتی اعلام کرده بود که حساب بانکی اش هک شده است. این توئیت به گفته رئیس پلیس فتا پایتخت موجب تشویق اذهان عمومی و نگرانی مردم شده است.

اعلام خبر احضار رضا رشید پور به پلیس فتا در فارس

اعلام خبر احضار رضا رشید پور به پلیس فتا در فارس

درخواست پلیس فتا از دستگاه قضایی: رضا رشیدپور احضار شود

رئیس پلیس فتا پایتخت درباره احضار رضا رشید پور به پلیس فتا گفت: با توجه به توئیت رضا رشیدپور مبنی بر حمله هکری به حساب‌های بانکی و تشویش اذهان عمومی، از دستگاه قضایی درخواست کردیم که با احضار این فرد به پلیس فتا موافقت کند؛ منتظر جواب هستیم.

سرهنگ تورج کاظمی رئیس پلیس فتا پایتخت در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس با اعلام خبر فوق اظهار داشت: رضا رشیدپور توئیتی با مضمون حمله هکری به حساب‌های بانکی منتشر کرده و با این توئیت باعث تشویش اذهان عمومی شده است.

رئیس پلیس فتا پایتخت تصریح کرد:‌ پلیس فتا تهران با توجه به این اقدام، در گزارشی با اعلام این موارد به مرجع قضایی اعلام می‌کند که خواستار احضار و پاسخگویی این فرد است؛ تا این لحظه مرجع قضایی جواب نامه را نداده است اما به محض موافقت دستگاه قضایی این فرد احضار شده و باید در خصوص مطلبی که توئیت کرده پاسخگو باشد. گفتنی است، رضا رشیدپور در توئیتی اعلام کرده بود که مورد حمله هکری قرار گرفته و از حسابش برداشت غیرمجاز شده است.

حتما بخوانید

حساب بانکی رضا رشیدپور هک شد! + عکس

توئیت رضا رشیدپور درباره هک شدن حساب بانکی اش

چند روز قبل بود که رضا رشیدپور از هک شدن حساب بانکی اش خبرداده و توئیت کرد: گمانم اخبار هجوم هکرها به حساب های بانکی را شنیده اید. توئیت کردم تا بیشتر اطلاع رسانی شود. البته من پول چندانی در حسابم نبود. ابهام ماجرا در عدم توضیح شفاف مسئولان گرامی است. منتظریم.

حالا سرهنگ تورج کاظمی رئیس پلیس فتا پایتخت تأکید می کند که این توئیت رضا رشیدپور به نوعی تشویش اذهان عمومی است و موجب نگرانی مردم درباره هک حساب های بانکی شان شده است:

رضا رشیدپور از هک شدن حساب بانکی اش خبر داد

رضا رشیدپور از هک شدن حساب بانکی اش خبر داد

با درخواست رئیس پلیس فتا تهران تقاضای احضار رضا رشیدپور به پلیس فتا به قوه قضائیه داده شده است و احتمال می رود با موافقت دستگاه قضایی، رشیدپور برای ادای توضیحات به پلیس فتا احضار شود. در هر صورت از دو حال خارج نیست: یا حساب رضا رشیدپور هک شده است و یا این اتفاق رخ نداده. اگر ماجرای هک صحت داشته باشد باید در خصوص پیشگیری از این اتفاق فورا به مردم اطلاع رسانی شود و از سوی دیگر، بانکها نیز تمهیداتی بیاندیشند که احتمال آسیب رسیدن به حساب های مردم کاهش یابد. اما اگر ادعای هک شدن حساب بانکی مطرح شده صحت نداشته باشد، و مشکل دیگری برای حساب آقای رشیدپور پیش آمده باشد، احضار رضا رشید پور به پلیس فتا می تواند به روشن شدن اذهان عمومی کمک کند.

منبع: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *