پرسپولیس قید قهرمانی را بزند و برای سهمیه بجنگد!

ناصر محمد‌خانی: علیپور خیلی رو داشت که پنالتی زد!

ناصر محمد خانی پیشکسوت پرسپولیس با توجه به پنالتی عجیب علیپور گفت: علیپور خیلی رو داشت که پشت توپ ایستاد و پنالتی زد! چون قبلا پنالتی خراب کرده بود.

ناصر محمد خانی علیپور خیلی رو داشت

مجله اینترنتی پارسی گو: ناصر محمد خانی پیشکسوت پرسپولیس با توجه به پنالتی عجیب علیپور گفت: علیپور خیلی رو داشت که پشت توپ ایستاد و پنالتی زد! چون قبلا پنالتی خراب کرده بود. محمد خانی همچنین با توجه به وضعیت نتایج پرسپولیس معتقد است پرسپولیس باید قید قهرمانی را بزند و برای سهمیه بجنگد!

پرسپولیس با این شرایط باید بی‌خیال قهرمانی شود

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با انتقاد از علی علیپور گفت: ضربه چیپ این بازیکن در دقیقه ۹۰ بی‌احترامی به هواداران است. ناصر محمد‌خانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم, درباره تساوی بدون گل تیم فوتبال پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی اظهار داشت: تیم را در این بازی خوب ندیدم. علیپور هم خیلی بی‌انگیزه است. این همه تماشاگر به ورزشگاه آمده بود و اینکه علیپور پنالتی را در دقیقه ۹۰ «چیپ» زد بی‌احترامی به هوادار است.

حتما بخوانید

پنالتی چیپ علی علیپور و عصبانیت کالدرون و هواداران! + فیلم

علیپور خیلی رو داشت که پشت توپ ایستاد!

علیپور تاکنون ۵-۴ پنالتی خراب کرده و تعجب می‌کنم چگونه باز هم خیلی راحت پشت توپ می‌ایستد. وی عنوان کرد: محمد پنجعلی یک بار پنالتی خراب کرد و تا ۲۰ سال بعد و تا آخر عمر فوتبالش برای پنالتی زدن پشت توپ نرفت. علیپور در بازی با ماشین‌سازی در جام حذفی یک پنالتی خراب کرده بود و خیلی «رو» داشت که دوباره پنالتی زد. او در یک بازی توپ را از دست یک بازیکن دیگر گرفت و پنالتی را خراب کرد!

مهاجم اسبق پرسپولیس یادآور شد: پرسپولیس مگر پنالتی‌زن دیگری ندارد؟ اگر این پنالتی گل می‌شد تیم به بالای جدول می‌رفت و همین ۲ امتیاز از دست رفته می‌توانست تیم را چند پله بالا بیاورد. فکر می‌کردم پرسپولیس در این بازی چند گل می‌زند, چون ماشین‌سازی تیم خاصی نبود. بازیکنی که هنگام ضربه پنالتی پشت توپ می‌ایستد باید یک زاویه را انتخاب کند و حتی اگر فکر کند گلر به همان سمت می‌رود باز هم نباید مسیر توپ را تغییر کند.

حتما بخوانید

ماجرای فریاد کریم باقری بر سر علی علیپور!

پرسپولیس برای سهمیه بجنگد و بی خیال قهرمانی شود!

محمد‌خانی درباره وضعیت پرسپولیس تاکید کرد: پرسپولیس اگر می‌خواهد برای قهرمانی تلاش کند باید در همه بازی‌ها در ورزشگاه آزادی پیروز شود, اما در آزادی به سپاهان باخت و معلوم نیست در اصفهان چه خواهد شد. کار برای پرسپولیس سخت است و اگر این تیم می‌خواهد مدعی قهرمانی باشد باید تلاش بیشتری کند و همه بازی‌هایش را در ورزشگاه آزادی ببرد. اگر قرار است نتایج اینطور پیش برود و مقابل ماشین‌سازی هم در آزادی امتیاز از دست بدهند, تیم باید برای کسب سهمیه آسیا رقابت کند و بی‌خیال قهرمانی شود.

منبع: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *