اولین سریال ستاره اسکندری پس از ماجرای جنجالی کشف حجابش در ترکیه!

دومین پاداش صداوسیما به کشف ستاره اسکندری

دومین پاداش صداوسیما به کشف حجاب ستاره اسکندری داده شد و پخش مینی سریال گیله وا با حضور این بازیگر در نوبت پخش تلوزیون قرار گرفت.

مینی سریال گیله وا با حضور ستاره اسکندری کشف حجاب ستاره

مجله اینترنتی پارسی گو: دومین پاداش صداوسیما به کشف حجاب ستاره اسکندری داده شد و پخش مینی سریال گیله وا با حضور این بازیگر در نوبت پخش تلوزیون قرار گرفت. سریال جدید شبکه سه سیما با بازی ستاره اسکندری در حالی به روی آنتن می رود که کشف حجاب وی چند ماه قبل مورد اعتراض متدینین جامعه قرار گرفته است.

دومین پاداش صداوسیما به کشف حجاب خانم بازیگر

به نوشته فارس، پخش مینی سریال «گیله‌وا» این روزها دوباره در دستور کار تلویزیون قرار گرفته است. تیزرهای پرتعداد این سریال که ظاهرا تعمدا تصاویر هنرپیشه هنجارشکن را نیز در خود جای داده است، مورد تعجب بسیاری از مخاطبان تلویزیون واقع شده است.

چند هفته قبل نیز سریال ترور خاموش با بازی این هنرپیشه هنجار شکن به روی آنتن رفته بود. مسئولان صداوسیما با این توضیح که سریال ترور خاموش پیش از هنجار شکنی این بازیگر تهیه شده است، نسبت به اعتراضات واکنش نشان دادند.

کشف حجاب ستاره اسکندری در ترکیه

کشف حجاب ستاره اسکندری در ترکیه

حتما بخوانید

ماجرای حضور بدون حجاب ستاره اسکندری در ترکیه + عکس

حالا به فاصله کمی از پخش سریال ترور خاموش دومین سریال نیز با بازی این هنرپیشه به روی آنتن می‌رود. اگرچه مسلما این سریال هم قبل از هنجارشکنی این فرد تهیه شده اما حضور مجدد وی برای افرادی که اطلاعی از زمان ساخت این سریال ندارند سوال برانگیز شده است.

شاید بهتر بود مسئولین صداوسیما زمان پخش این سریال را مدتی به تاخیر انداخته و به مردم توضیح دهند که اجازه حضور هنجارشکنان را در فیلم و سریال‌های جدید صداوسیما را نخواهند داد. سکوت و بی‌توجهی در قبال هنجارشکنی‌های برخی سلبریتی‌ها می‌تواند به عادی‌سازی ابتذال و هنجارشکنی در جامعه کمک کند.

منبع: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *