از گل دیدنی بیل تا ناکامی رونالدو در گلزنی!

تاریخ سازی رئال مادرید در اوکراین + عکس و فیلم

در شبی که یک فوتبال زیبا و دیدنی از دو تیم رئال مادرید و لیورپول به نمایش درآمد، همه چیز وجود داشت: از مصدومیت صلاح گرفته تا گل دیدنی و زیبای بیل. از ورود جیمی جامپ به زمین گرفته تا ناکامی رونالدو در گلزنی.

جشن قهرمانی رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان اروپا

تیم فوتبال رئال مادرید با سومین قهرمانی پیاپی در لیگ قهرمانان اروپا، به همراه تمامی ستارگانش وارد تاریخ شد. در شبی که یک فوتبال زیبا و دیدنی از دو تیم رئال مادرید و لیورپول به نمایش درآمد، همه چیز وجود داشت. از مصدومیت صلاح گرفته تا گل دیدنی و زیبای بیل. از ورود جیمی جامپ به زمین گرفته تا ناکامی رونالدو در گلزنی. گزارش مشروح این فینال جذاب را بخوانید:

تاریخ سازی رئال مادرید با سومین قهرمانی پیاپی در چمپیونزلیگ!

در شبی که لوریس کاریوس دو اشتباه وحشتناک داشت و لیورپولی ها در همان نیمه اول محمد صلاح را به دلیل مصدومیت از دست دادند، این رئال مادرید بود که به لطف درخشش گرت بیل توانست به پیروزی برسد و بار دیگر فاتح چمپیونزلیگ شود.

بازی را لیورپولی ها بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی بر بازی مسلط بودند و حتی می توانستند به گل برسند اما واکنش های خوب کیلور ناواس، مانع از باز شدن دروازه رئال شد. در دقیقه ۲۸ بدترین اتفاق ممکن برای قرمزها رخ داد و محمد صلاح در درگیری بر سر توپ با سرخیو راموس، از ناحیه شانه دچار آسیب دیدگی شد و جای خود را به آدام لالانا داد.

این تعویض روند بازی را به سود رئالی ها تغییر داد و اگرچه این تیم هم در دقیقه ۳۵ مجبور شد دست به تعویض بزند و ناچو را به جای دنی کارواخال مصدوم به زمین بفرستد اما در دقایق پایانی، این شاگردان زیدان بودند که چند بار تا آستانه باز کردن دروازه لیورپول پیش رفتند اما در نهایت این نیمه بدون اینکه توپی از خط دروازه ها عبور کند به پایان رسید.

نیمه دوم را رئال بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که در همان دقیقه ۴۸ به گل برسند اما ضربه ایسکو به تیر دروازه برخورد کرد.

اما سه دقیقه بعد، روی اشتباه کاریوس، رئال به گل رسید. دروازه لیورپول که قصد داشت توپ را با دست به جریان بیندازد، آن را به پای بنزما کوبید و توپ وارد دروازه شد.

لیورپولی ها خیلی سریع به این گل واکنش نشان دادند و ۴ دقیقه بعد به گل تساوی رسیدند. روی یک ضربه کرنر بود که دژان لوورن با ضربه سر توپ را به مقابل دروازه فرستاد و سادیو مانه با یک بغل پا کار را تمام کرد.

در ادامه بار دیگر رئالی ها توپ و میدان را در اختیار گرفتند و بعد از اینکه یکی دو موقعیت خوب را از دست دادند، در دقیقه ۶۴ به گل دوم رسیدند. روی یک ارسال دیدنی از مارسلو از سمت چپ، گرت بیل با یک برگردان تماشایی توانست کار را تمام کند.

لیورپولی ها که بار دیگر چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند اما این رئالی ها بودند که موقعیت های خطرناک تری روی دروازه این تیم ایجاد می کردند. در نهایت در دقیقه ۸۴، رئال به گل سوم رسید. این بار هم گرت بیل بود که با یک شوت تماشایی دروازه لیورپول را هدف قرار داد و توپ با اشتباه کاریوس، وارد دروازه شد.

در دقایق پایانی تلاش لیورپولی ها برای جبران نتیجه ثمری نداشت و بازی در نهایت با پیروزی ۳-۱ رئال مادرید به پایان رسید.

جشن قهرمانی رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان اروپا

جشن قهرمانی رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان اروپا

حرکت راموس و از دست رفتن جام جهانی برای «صلاح» اسطوره مصری ها

اواسط نیمه اول دیدار نهایی لیگ قهرمانان بین لیورپول و رئال مادرید، محمد صلاح، ستاره مصری در کورس برای تصاحب توپ با سرخیو راموس به زمین افتاد و به شدت از ناحیه کتف آسیب دید.

تصاویر نشان می دهد دست صلاح زیر بلغ سرخیو راموس ماند و آسیبی جدی به کتف او وارد شد. آسیبی که کشور مصر را در بهت و اندوه فرو برد و حسرت درخشش در جام جهانی را برای صلاح به ارمغان آورد!

او پس از معالجه در کنار زمین دوباره به میدان بازگشت اما تنها چند دقیقه بعد روی زمین نشست و با چشمانی اشک بار تقاضای تعویض داد. به جای او لالانا وارد زمین شد ولی کیفیت بازی لیورپول به وضوح افت کرد.

دقایقی پیش بی بی سی به نقل از تیم پزشکی لیورپول، ضمن تایید مصدومیت صلاح از ناحیه شانه، اعلام کرد که این بازیکن جام جهانی را از دست خواهد داد. اتفاقی بسیار تلخ برای فوتبال مصر که امید زیادی به درخشش صلاح در بزرگترین رویداد فوتبالی دنیا بسته بود.

سرخیو راموس در حالی برای سومین بار پیاپی جام را بالای سر برد که در نیمه اول، با خطا روی صلاح شرایط بازی را تغییر داد. پس از این اتفاق، محمد صلاح تعویض شد و روند بازی نیز تغییر کرد و رئال در نهایت، با نتیجه ۳-۱ پیروزی را به ارمغان آورد. خطایی که راموس روی صلاح انجام داد، او را به شدت مصدوم کرد و حتی گفته می شود ستاره فوتبال مصر، جام جهانی را هم از دست داده است!

امسال راموس برای سومین سال بازوبند کاپیتانی رئال را بر بازو داشت و توانست سومین قهرمانی پیاپی در لیگ قهرمانان را به دست بیاورد. به عبارتی، از زمان خروج کاسیاس از رئال مادرید، کهکشانی ها همواره قهرمان اروپا بوده اند و در پایان فصل، این جام را روی دستان کاپیتانشان دیده اند؛ کاپیتانی که میزان محبوبیتش در بین اهالی فوتبال، امروز در معرض خطر افتاد:

محمد صلاج جام جهانی را از دست داد 1

محمد صلاج جام جهانی را از دست داد ۱

محمد صلاج جام جهانی را از دست داد 2

محمد صلاج جام جهانی را از دست داد ۲

محمد صلاج جام جهانی را از دست داد 3

محمد صلاج جام جهانی را از دست داد ۳

درخشش خیره کننده بیل در شب ناکامی رونالدو

درخشش خیره کننده بیل با گل تاریخی و برگردان زیبایی که به ثمر رساند، او را در تاریخ رئال مادرید و نیز در تاریخ چمپیونزلیگ ماندگار کرد. درخشش بیل در شبی اتفاق افتاد که رونالدو در امر گلزنی کاملا ناکام بود و توپ های زیادی را هم از دست داد:

درخشش خیره کننده گرت بیل در فینال لیگ قهرمانانان

درخشش خیره کننده گرت بیل در فینال لیگ قهرمانانان

درخشش خیره کننده گرت بیل در فینال لیگ قهرمانانان ۱

تصاویر تاریخ سازی رئال و سومین قهرمانی متوالی در چمپیونزلیگ

تاریخ سازی رئال مادرید در چمپیونزلیگ

تاریخ سازی رئال مادرید در چمپیونزلیگ

تصاویر سومین قهرمانی متوالی رئال مادرید و تاریخ سازی این تیم در لیگ قهرمانان اروپا را از این لینک ببینید:

رئال مادرید ۳-۱ لیورپول: سیزده رئال با بیل و کاریوس

فیلم جشن قهرمانی رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا

قهرمانی رئال مادرید و گلزنی بنزما

قهرمانی رئال مادرید و گلزنی بنزما

فیلم جشن قهرمانی رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا را از لینک زیر ببینید:

جشن قهرمانی رئال‌مادرید در لیگ قهرمانان ۲۰۱۷/۱۸

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منبع: اخبار منتشر شده در سایت ورزش ۳

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *