18 میلیون کامنت در صفحه اینستاگرام تتلو: رکورد رسمی اینستاگرام شکست!

عجیب اما واقعی: رکورد تتلو با ۱۸ میلیون کامنت در اینستاگرام!

امیر تتلو به هر حوزه ای وارد شود، به همراه خود موجی از جنجال و حاشیه می آورد! حالا خبر عجیب رکورد تتلو با ۱۸ میلیون کامنت در اینستاگرام منتشر شده است.

رکورد تتلو با 18 میلیون کامنت امیر تتلو و اینستاگرام

مجله اینترنتی پارسی گو: امیر تتلو به هر حوزه ای وارد شود، به همراه خود موجی از جنجال و حاشیه می آورد! با این همه، او هم به ورزش سرک کشیده و هم به سیاست. حالا خبر عجیب رکورد تتلو با ۱۸ میلیون کامنت در اینستاگرام منتشر شده است. با ما همراه باشید:

تتلو با ۱۸ میلیون کامنت چگونه در اینستاگرام رکورد زد؟

امیر تتلو پس از حواشی زیاد و بسته شدن صفحه شخصی‌اش که بیش از چهار میلیون‌ نفر فالوئر داشت، دوباره به اینستاگرام بازگشت و توانست رکورد جهانی بیشترین تعداد کامنت اینستاگرام را بشکند.

به نوشته اعتمادآنلاین اولین چیزی که با شنیدن نام امیر مقصودلو یا همان امیر تتلو به ذهن می‌رسد حاشیه‌هایی است که او می‌سازد. گویی به یاد آوردن نام او منهای حاشیه‌هایش فایده‌ای ندارد.

اگر بخواهیم به جنجال‌هایی که تتلو در این سال‌ها به پا کرده بود نگاهی بیندازیم، می‌توانیم با ناکامی او در میدان سبز فوتبال شروع کنیم؛ تتلو زمانی تصمیم داشت بازیکن فوتبال شود.

تتلو با لباس پرسپولیس. امیر تتلو در لباس فوتبالی

تتلو با لباس پرسپولیس. امیر تتلو در لباس فوتبالی

تتلو در میدان فوتبال

تتلو از مهر ۹۳ تصمیم گرفته بود با تمرینات فشرده وارد تیم پرسپولیس شود و جای علی کریمی را در این تیم بگیرد، اما در اولین جلسه تمرینی این باشگاه از سوی سرپرست باشگاه اخراج شد.

پس از آن با حضور در برنامه «دید در شب» رضا رشید پور اعلام کرد: «اگر بگذارند به استادیوم بروم، آمار گل و برد پرسپولیس را بالا می‌برم.»

او سپس تمرینات جدی‌ای را زیر نظر وحید شمسایی برای حضور در فوتسال گذراند، اما مصدومیت مانع از حضور حرفه‌ای‌ تتلو در این مسیر شد.

تتلو در میدان سیاست

امیر تتلو پس از آن وارد جریانات سیاسی شد و از ابراهیم رئیسی نامزد اصولگرایان حمایت کرد. دیدار تتلو با رئیسی چنان سروصدایی در جامعه به پا کرد که بسیاری یکی از دلایل ناکامی رئیسی در آن انتخابات را همین دیدار می‌دانند. اما این پایان ماجراهای تتلو نبود. در دوران مذاکرات هسته‌ای تتلو به روی عرشه‌ یک ناو رفت و موزیک‌ویدئویی در حمایت از انرژی هسته‌ای خواند.

این خواننده رپ کمی که جلوتر رفت چرخش تازه‌ای خورد و پست‌های عجیب و غریبی را منتشر کرد. کار به جایی رسید که به واسطه آن حکم ارتدادش به دلیل توهین به ائمه اطهار صادر شد. همچنین اظهارنظرهایی راجع به حجاب، فحش و توهین به زنان را هم می‌توان به حاشیه‌های ناتمام او اضافه کرد.

او حتی شعاری ابلهانه برای خود ساخت که مخاطبانش به شعار و بغبغوی او هم پاسخ مثبت دادند. حاشیه‌های تتلو پس از مهاجرتش همچنان ادامه یافت و حتی در کنسرت گرجستان او هم جنجال به پا شد؛ این خواننده رپ به طور صریح در کنسرتش اعلام کرد که از مواد مخدر استفاده می‌کند.

رکورد شکنی اینستاگرامی تتلو با ۱۸ میلیون کامنت!

اما اگر از تمام اینها بگذریم بار دیگر با قضیه‌ای بزرگ‌تر روبه‌رو می‌شویم. او در این نابهنجاری‌ها پا را این بار فراتر از ایران می‌گذارد و رکوردی جهانی ثبت می‌کند. شکستن رکورد کامنت‌های اینستاگرام آخرین حاشیه امیرتتلو است. تعداد کامنت‌های او توسط «تتلیتی‌ها» طی چند روز به ۱۸ میلیون رسید.

ماجرا از این قرار بود که امیر مقصودلو ابتدا اعلام کرد تا وقتی کامنت‌های یکی از پست‌هایش به ۱۰ میلیون نرسد، خبری از انتشار موزیک جدیدش نیست. او همچنان به این بازی ادامه داد و گفت کامنت‌ها باید به تعداد ۱۲، ۱۶ و در آخر به ۱۸ میلیون برسد.

سر آخر او به قولی که داده بود، یعنی انتشار آهنگ جدیدش به نام «کی فکرش رو می‌کرد»، عمل کرد. تتلو آنچنان پیش رفت که حتی توانست رکورد را از دستان فردی که ۱۴۷ میلیون فالوئر دارد و توانسته ۸-۹ میلیون کامنت بگیرد، برباید.

امیر تتلو و حمایت از صنعت هسته ای ایران. امیر تتلو روی ناو جنگی. موزیک ویدئوی هسته ای تتلو

امیر تتلو و حمایت از صنعت هسته ای ایران. امیر تتلو روی ناو جنگی. موزیک ویدئوی هسته ای تتلو

تتلو در میدان عاشقی و آهنگ‌های تازه

اما این رکوردشکنی باز هم برای او کافی نبود. او این بار تصمیم گرفت سری هم به دنیای عشق بزند. رابطه او با یکی از مدل‌های معروف ایرانی به نام دنیا جهانبخت یکی دیگر از حاشیه‌هایی است که گویا سریالی از قبل چیده‌شده است.

حال دنیا جهانبخت کیست؟ کسی که دست‌کمی از خود تتلو ندارد و مدت‌ها پیش از برقراری رابطه با این خواننده، با «ساسی مانکن» رابطه‌ای عاشقانه‌ داشته است. او کسی است که عکس‌ها و ویدئوهایش در حال خودکشی با پارچه‌ بارها دست به دست در فضای مجازی چرخیده است. رابطه‌ای که انگار سرانجامی نداشته و آن‌طور که مشخص است تتلو، دنیا جهانبخت را در اینستاگرامش بلاک کرده است.

از آنجا که این خواننده جنجال ‌برانگیز ثانیه به ثانیه حاشیه‌ می‌سازد، باز هماستوری‌هایی در حال ورزش و پس از آن کشیدن ماری‌جوانا در اینستاگرامش منتشر کرده است. این در حالی است که او دوباره مجدداً جنجالی به در رابطه با انتشار آهنگ جدیدش به نام «خلسه یا خلصه»راه انداخته است. همین مساله طرفدارانش را ترغیب کرده تا حمایت دوباره‌ای از او صورت دهند و گویا رکوردشکنی‌های جدید او باز هم در راه است.

چرایی رکورد عجیب تتلو: پاسخ در دستان چه کسی است؟

اما چرایی این مساله را باید از چه کسانی پرسید؟ همان «تتلیتی‌ها» که میلیون‌ها کامنت زیر یکی از عکس‌های او گذاشته‌اند؟ یا یک جامعه‌شناس یا یک روانشناس؟ به راستی چه کسی پاسخگوی این سوال است؟ در واقع به نظر می‌رسد او سناریوی دقیقی برای مردم چیده است و هر بار بیش از دفعه پیش جلو می‌آید.

چه شده که این تعداد طرفدار را برای خودش جمع کرده و با وجود نابهنجاری‌هایی که دارد همچنان به جای ریزش مخاطب روزبه‌روز بر تعداد آنها افزوده می‌شود و تتلو بیشتر به چشم می‌آید؟ اگر تتلو را از این دایره خارج کنیم، با ۱۸ میلیون کامنت او، که پشت آنها بخشی از افراد این جامعه نشسته‌‌اند، باید چه کنیم؟

منبع: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *