بریدن گوش الاغ و حیوان آزاری توسط یک جوان بیمار در مازندران + فیلم

بریدن گوش الاغ: حیوان آزاری در مازندران + فیلم و عکس

یک جوان بیمار مشخص نیست به چه علت گوش یک الاغ بی آزار را می برد تا به این طریق خود نمایی کند! واکنش ها به خبر حیوان آزاری در مازندران را می خوانید.

بریدن گوش الاغ حیوان آزاری یک بیمار روانی در مازندران

مجله اینترنتی پارسی گو: اخیرا در فضای مجازی فیلمی از یک حیوان آزاری منزجر کننده جنجال ساز شده است. یک جوان بیمار مشخص نیست به چه علت گوش یک الاغ بی آزار را می برد تا به این طریق خود نمایی کند! واکنش ها به خبر حیوان آزاری در مازندران را می خوانید.

حیوان‌ آزاری تکان‌ دهنده در مازندران

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست مازندران در این باره با دردناک بودن این حادثه، اظهار کرد: پیگیری لازم برای برخورد با خاطیان این حادثه در دستور کار قرار دارد.

فیلمی منزجر کننده از آزار و اذیت الاغ در مازندران چند روزی است که در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است که در آن یک جوان با داس مخصوص کشاورزی گوش‌های الاغ را به شکل وحشیانه از سرش جدا می‌کند.

به نوشته فارس، فیلمی منزجرکننده از آزار و اذیت الاغ در مازندران چند روزی است که در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است که در آن، یک جوان با داس مخصوص کشاورزی گوش‌های یک الاغ را به شکل وحشیانه‌ای از سرش جدا می‌کند.

فعالان فضای مجازی خواستار برخورد قاطع دستگاه قضائی با عاملان این حیوان آزاری شده‌اند. فرمانده یگان حفاظت محیط زیست مازندران در این باره با دردناک بودن این حادثه، اظهار کرد: پیگیری لازم برای برخورد با خاطیان این حادثه در دستور کار قرار دارد.

فیلم بریدن گوش الاغ و حیوان آزاری در مازندران

دستور بازداشت متخلف از سوی دادستان بهشهر

مسلم آهنگری افزود: با پیگیری اداره‌کل محیط زیست مازندران، دستور بازداشت این فرد از سوی دادستان بهشهر صادر شده است. وی اضافه کرد: شناسایی فرد متخلف از سوی ماموران انتظامی در حال انجام است که اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام می‌شود. فرمانده یگان حفاظت محیط زیست مازندران گفت: باید برخورد جدی شود چراکه چنین رفتارهایی هیچ توجیهی ندارد.

خردادماه امسال بود که چند نفر در شهرستان سوادکوه به توله خرس قهوه‌ای سنگ‌پراکنی و موجب کشته شدن این حیوان شده بودند.

تهیه و تنظیم: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

یک دیدگاه در “بریدن گوش الاغ: حیوان آزاری در مازندران + فیلم و عکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *