انتقاد پگاه آهنگرانی از سلبریتی ها و پاسخ توهین آمیز مهناز افشار و ورود منیژه حکمت! + فیلم و تصاویر

انتقاد جنجالی پگاه آهنگرانی از سلبریتی ها (فیلم) + پاسخ مهناز افشار

انتقاد جنجالی پگاه آهنگرانی از سلبریتی ها با پاسخ کنایه آمیز مهناز افشار مواجه شد. مهناز افشار به پگاه آهنگرانی نوشت امیدوارم حکم ممنوع الخروجی ات رفع بشود!

پگاه آهنگرانی

مجله اینترنتی پارسی گو: انتقاد جنجالی پگاه آهنگرانی از سلبریتی ها با این جمله قابل تأمل همراه بود که مگر ما که هستیم و چه برتری‌ نسبت به دیگر مَردم داریم که باید راجع به همه‌چیز نظر دهیم؟» پگاه آهنگرانی همچنین کمپین‌هایی که بازیگران راه می‌اندازند را هم بی‌فایده می‌داند، چون مردم واقعا به آن احساس نیاز نکرده‌اند و فقط به دلیل هواداری از یک بازیگر به آن‌ پیوسته‌اند، پس در نهایت عمر کوتاهی هم خواهد داشت. بازیگر «دختری با کفش‌های کتانی» همچنین از احساس توهمی گفت که بازیگران در نتیجه داشتن چند میلیون فالوئر در فضای مجازی پیدا می‌کنند: بازیگران فکر کرده‌اند چون چند میلیون فالوئر دارند حق دارند راجع به همه چیز حرف بزنند.

حمله جنجالی پگاه آهنگرانی به سلبریتی‌ها

موج «سلبریتی‌ها همه چیز دان» یکی از بزرگترین آفات فضای مجازی است. در فضای مجازی مردم با چهره‌های مشهوری مواجه هستند که درباره همه چیز نظر می‌دهند. اما زمانی که این فضا وجود نداشت، پگاه آهنگرانی اقدام به فعالیت سیاسی و انجام کار روزنامه‌نگاری می‌کرد. آهنگرانی – که سابقه ضدامنیتی و حکم محکومیت نیز دارد – که رویکرد خود را به صورت مشخص در چند سال اخیر اصلاح کرده است در گفت و گویی بسیار جالب به خبرگزاری رکنا می‌گوید: “ممکن است در یک دوره‌ای فعال بودم و کارهایی کردم و نمی‌گویم پشیمان هستم، اما کم تجربه‌تر بودم.

بازیگر فیلم دربند در ادامه می‌گوید: سالیانی است که از کسی حمایت نکردم، حرفی هم نزدم و ترسی هم از چیزی نداشتم. اما به نظر من مردم اوردوز این هستند بازیگران راجع به چیزی نظر بدهند. من به این نتیجه رسیدم که چرا اینگونه فکر می‌کنیم؟ ما {بازیگران} چه کاره جامعه هستیم، چرا برتری نسبت به بقیه آدم‌ها داریم که راجع به همه چیز نظر بدهیم. می‌توانیم در حوزه تخصصی‌مان نظر بدهیم، اما اینکه یک اقتداری را احساس کنیم و از جایگاهی رهنمود به مردم بدهیم، به نظر من کار نمی‌کند و برعکس آن رهنمود کار می‌کند و وقتی مردم ناراضی می‌شوند، همه چیز را به گردن تو {سلبریتی‌ها} می‌اندازند.

آهنگرانی می‌افزاید: اگر نظر سلبریتی‌ها تاثیری هم داشته باشد، تاثیر واقعی نیست. کمپین فلان چیز را راه می‌اندازند و مردم می‌روند لایک می‌کنند و تا یک هفته درگیر کمپین هستند. اما چون مردم به صورت خودجوش و واقعی این نیاز را احساس نکردند که دنبال حرکت مد نظر چهره مشهور را بروند، کمپین مد نظر خیلی زود فروکش می‌کند و تاثیر عمیقی نمی‌گذارد. من مدت‌هاست در فضای مجازی حضور ندارم و راجع به چیزی اظهار نظر نمی‌کنم، به خاطر اینکه ما چیکاره‌ایم؟ خیلی وقت‌ها سعی می‌کنم راجع به چیزی حرف بزنم، اما خودم را کنترل می‌کنم. جایگاهی که فضای مجازی به بازیگر می‌دهد، چقدر این جایگاه را باور می‌کنیم، این جایگاه به شما می‌گوید من (بازیگر) اینقدر میلیون فالور دارم و حق دارم راجع به همه چیز نظر بدهم در صورتی که درست نیست.

فیلم انتقاد تند پگاه آهنگرانی از سلبریتی ها

پیام تمسخرآمیز مهناز افشار برای پگاه آهنگرانی

مهناز افشار در پاسخ به ویدئو منتشر شده از پگاه آهنگرانی درباره اظهارنظرهای جماعت سلبریتی، پستی تمسخرآمیز را خطاب به این هنرپیشه در فضای مجازی به اشتراک گذاشت.

پیام تمسخرآمیز مهناز افشار برای پگاه آهنگرانیبه گزارش خبرنگار حوزه هنرمندان گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، به تازگی ویدئویی از پگاه آهنگرانی بازیگر سینما، در فضای مجازی منتشر شده است که او در این ویدئو نسبت به اظهارنظر کردن‌های بی‌حساب و کتاب سلبریتی‌‌های انتقاد می کند و آن‌ها را بی‌پایه و اساس می خواند. آهنگرانی حتی در بخشی از این ویدئو تاکید می کند: «ما چه کاره‌ایم که در همه چیز نظر می‌دهیم؟»

اما مثل این که اعترافات آهنگرانی به مزاج بعضی‌ها خوش نیامده و باعث شده است تا آنان نسبت به این اظهارنظر این هنرپیشه سینما در فضای مجازی واکنش نشان دهند. یکی از این افراد مهناز افشار است که خود او به عنوان یکی از سلبریتی های پرحاشیه به اظهارنظرهای بی‌پایه و اساس در فضای مجازی شهرت دارد.

افشار در جواب این ویدئو منتشر شده در فضای مجازی متنی را در صفحه خود منتشر کرد. او در توییتر خود نوشت:

«پگاه آهنگرانی عزیزم، پیغامت را همه شنیدن؛ امیدوارم هرچه زودتر حکم ممنوع‌الخروجیت لغو بشه.»

پاسخ تمسخر آمیز مهناز افشار به پگاه آهنگرانی

پاسخ تمسخر آمیز مهناز افشار به پگاه آهنگرانی

در جواب به این پست مهناز افشار، منیژه حکمت مادر پگاه آهنگرانی و کارگردان سینما نوشت:

«مهناز جان قصد جواب نداشتم ولی پگاه گفت این پیغام‌ رو بهت بدم اول اینکه این مصاحبه برای دو سال و اندی پیش است پس نه به ممنوع الخروجی ربط دارد و نه به خاطر عافیت طلبی است و به غلط این شایبه را جا نیاندازید که اگر پگاه عافیت طلب یا به هر طریقی به دنبال رفع ممنوع الخروجی بود»

مهناز افشار نیز در پاسخ به این پست منیژه حکمت نوشت:

«خاله منیژه هیشکی ندونه ولی شما خوب میدونین که روزی که پگاه نازنینمون در اوین بود من تنها بازیگر زنی بودم که با عشق و حس وظیفه روبروی زندان تا صبح کنارتون بودم. شاید هر کدوم از شماها برای یکبار هم شده خودتون رو جای من در این پنج سال من بگذارید، حق بدید که شک کنم به اخلاقمداری.»

پاسخ منیژه حکمت به انتقاد مهناز افشار به پگاه آهنگرانی

پاسخ منیژه حکمت به انتقاد مهناز افشار به پگاه آهنگرانی

تهیه و تنظیم: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *