علت توهین صبا کمالی به امام حسین چیست؟

علت هتاکی صبا کمالی به امام حسین چیست؟

مدتی پیش صبا کمالی بازیگر زن کشورمان در صفحه شخصی اش متنی را منتشر کرد که توهین علنی به امام حسین (ع) بود. اما علت هتاکی صبا کمالی به امام حسین (ع) چیست؟

صبا کمالی بازیگر

مجله اینترنتی پارسی گو: چند وقت قبل بود که صبا کمالی بازیگر زن کشورمان در صفحه شخصی اش متنی را منتشر کرد که توهین علنی به امام حسین (ع) بود. اما علت هتاکی صبا کمالی به امام حسین (ع) چیست؟

تصویر توهین صبا کمالی به امام حسین (ع) که موجب خشم کاربران شد

تصویر توهین صبا کمالی به امام حسین (ع) که موجب خشم کاربران شد

برخی سلبریتی‌ها هر از گاهی دست به انتشار مطالب توهین آمیز می‌زنند، اما ریشه این رفتار چیست؟ به نوشته باشگاه خبرنگاران هر از چندگاهی مطلب عجیبی از سوی یکی از هنرپیشه‌ها در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود که فضای مجازی را داغ می‌کند؛ مطالبی دوپهلو که عمدتا جان‌مایه آن‌ها توهین به ارزش‌ها و مقدسات است.

با رشد شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی این اتفاق خیلی راحت‌تر و با وسعت بیشتر رخ می‌دهد. در آخرین مورد می‌توان به توهین صبا کمالی بازیگری که کار خودش را با سریال پس از باران آغاز کرد اشاره کرد. کمالی به تازگی و همزمان با عاشورای حسینی در دفاع از «دخترآبی» دختری که خودسوزی کرده بود، مطلبی را منتشر کرد که توهین به امام حسین (ع) محسوب می‌شود.

توضیح صبا کمالی به انتشار پست جنجالی اش درباره امام حسین

توضیح صبا کمالی به انتشار پست جنجالی اش درباره امام حسین

دلیل هتاکی خانم بازیگر به امام حسین: جذب فالوئر با توهین به مقدسات

صبا کمالی پس از این متن توهین آمیز که واکنش‌های شدید کاربران فضای مجازی را به همراه داشت، مردم را به کج‌فهمی متهم کرد و مطلب منتشر شده در اینستاگرامش را پاک کرد. پس از مدتی دستور بازداشت این بازیگر هتاک هم منتشر شد.

اما نگاهی به کارنامه بازیگرانی مانند صباکمالی نشان می‌دهد که دورافتادن این افراد از عرصه بازیگری می‌تواند دلیل چنین اظهارنظرات شاذی باشد، به اعتقاد کارشناسان چنین افرادی که چند سالی است به حاشیه رفتند از این طریق به دنبال بر سر زبان انداختن خودشان و یا افزایش فالوئر هستند.

عذرخواهی صبا کمالی از مردم به خاطر توهین به امام حسین

عذرخواهی صبا کمالی از مردم به خاطر توهین به امام حسین

صبا کمالی متولد ۱۳۵۵ بعد از بازی در فیلم کیف انگلیسی، در چندین سریال دیگر از جمله آینه‌های نشکن (۱۳۸۷)، کلانتر (۱۳۸۸) و روزگار قریب (در یک نقش مکمل) بازی کرد و پس از آن جزء ایفای نقش فرعی در یکی دو اثر سینمایی دیگر، در مجموعه دیگر بازی نکرد.

البته هستند بازیگرانی که علی‌رغم بازی نکردن در هیچ اثر سینمایی و تلویزیونی در سال‌های اخیر، به هردستاویزی برای مطرح کردن دوباره خود چنگ نزدند. روزنامه جام‌جم نیز چند هفته پیش گزارشی از بازیگرانی که فراموش شده منتشر کرد که بخشی از این گزارش به صبا کمالی هم اشاره کرده بود.

تهیه و تنظیم: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *