عزیز پسر 17 ساله افغانی سر مصطفی را گوش تا گوش برید!

مصطفی به پسر ۱۷ ساله افغانی تجاوز کرده و از او فیلم گرفته بود! + جزئیات

مصطفی به پسر ۱۷ ساله افغانی تجاوز کرده و از او فیلم گرفته بود و هر بار با تهدید انتشار فیلم او را به خلوت می کشاند و به او تجاوز می کرد.

تجاوز به پسر تجاوز به همجنس تجاوز وحشیانه

مجله اینترنتی پارسی گو: مصطفی به پسر ۱۷ ساله افغانی تجاوز کرده و از او فیلم گرفته بود و هر بار با تهدید انتشار فیلم او را به خلوت می کشاند و به او تجاوز می کرد. تنها راه باقیمانده برای پسر ۱۷ ساله افغانی کشتن مصطفی بود! پسر افغانی هم همین کار را کرد: سر مصطفی را گوش تا گوش برید!

اعترافات پسر ۱۷ ساله که سر همکارش را بیخ تا بیخ برید

پسر افغانستانی که همکارش را به قتل رسانده بود پس از محاکمه به اتهام قتل عمد وهمچنین اعمال ماده ۱۹۱ قانون مجازات اسلامی به پنج سال حبس و پرداخت دیه کامل یک مرد مسلمان محکوم شد.

هشتم خرداد سال ۹۵ به‌دنبال پیدا شدن سر بریده یک مرد در کانال آبی در جنوب تهران پلیس وارد عمل شد و به جست‌و‌جو پرداخت. به نوشته باشگاه خبرنگاران مأموران پلیس در فاصله ۲۰۰ متری ازمحل با یک پراید سفید روبه رو شدند که جنازه بدون سر یک مرد در آن قرار داشت و شواهد نشان می‌داد سربریده شده متعلق به همین مرد است.با تکمیل تحقیقات‌های پلیسی روشن شد جنازه متعلق به مرد ۲۷ ساله‌ای به‌نام مصطفی است که از مدتی پیش در یک کشتارگاه در رباط کریم مشغول به کار بوده است.

دو ماه از جنایت تکان‌دهنده گذشته بود که یکی از کارگران کشتارگاه به‌نام عزیز ۱۷ ساله سرانجام لب به اعتراف گشود و پرده از جنایت برداشت. وی در بازجویی‌ها انگیزه جنایت را رهایی از سلطه گری‌های مرد آزارگر اعلام کرد. عزیز در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.

با فیلم گرفتن مصطفی از من حین اقدامات شیطانی‌اش راهی جز این کار نداشتم

عزیز پسر ۱۷ ساله افغانی که بارها از سوی مصطفی مورد تجاوز قرار گرفته بود گفت: من و مصطفی در رباط کریم با هم همکار بودیم. او یک روز مرا آزار داد و از من فیلم گرفت. او تهدیدم می‌کرد اگر به خواسته‌اش تن ندهم فیلمم را پخش می‌کند. من از این وضعیت خسته شده بودم و می‌دانستم مصطفی باید کشته شود. به همین خاطر آخرین بار وقتی سوار ماشینش شدم او را کشتم و با کارد سلاخی سرش را بریدم و به کانال آب انداختم.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و عزیز را به قصاص محکوم کردند، اما این حکم در دیوان عالی کشور تأیید نشد. قضات دیوان عالی کشور اعلام کردند عزیز به خاطر اعتقاد به مهدورالدم بودن قربانی وی را کشته و از این‌رو لازم است تا این موضوع بار دیگر بررسی و وی بار دیگر از خود دفاع کند. به این ترتیب عزیز بار دیگر در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد و اظهارات قبلی خود را بیان کرد. در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و این متهم را باتوجه به اعمال ماده ۱۹۱ به پنج سال حبس و پرداخت دیه محکوم کردند.

منبع: مجله اینترنتی پارسی گو

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *