علت حضور حامد زمانی در دادسرای فرودگاه مهرآباد چیست؟

ماجرای دستگیری حامد زمانی چیست؟

مدیر برنامه زمانی خبر دستگیری حامد زمانی را در فرودگاه مهراباد تکذیب کرد و گفت: در حال حاضر حامد زمانی در دفتر خود مشغول به کار است.

حامد زمانی

مجله اینترنتی پارسی گو: مدیر برنامه زمانی خبر دستگیری حامد زمانی را در فرودگاه مهراباد تکذیب کرد و گفت: در حال حاضر حامد زمانی در دفتر خود مشغول به کار است.

حسین پیرعلی در گفتگو با میزان، گفت: اگر بحث مواد مخدر است، بالاخره از ما یک سند و یا فیلم موجود بود که مواد مخدر حمل کرده‌ایم، اما همه در حد حاشیه و حرف است و به هیچ عنوان مواد مخدری وجود نداشته است، به شخصه موضوع دستگیری وی را به دلیل حمل مواد مخدر را قویاً تکذیب می‌کنم.

خبر بازداشت حامد زمانی در فرودگاه مهرآباد صحت دارد؟

وی پیرامون اخبار منتشر شده در فضای مجازی درباره بازداشت حامد زمانی در فرودگاه مهرآباد گفت: در حال حاضر حامد زمانی در دفتر خود مشغول به کار است، مشکلات به وجود آمده صرفاً برای روز پنجشنبه هفته گذشته بود و تا عصر برطرف شد و روند پیگیری موضوع هم توسط وکیل حامد زمانی ادامه دارد. وی افزود: این اتفاق برای پنجشنبه هفته گذشته است و اینکه این ویدئو به عنوان اتفاقی که امروز افتاده پخش می‌شود به هیچ عنوان درست نیست.

مدیر برنامه «حامد زمانی» درباره خبر منتشر شده مبنی بر دستگیری حامد زمانی به دلیل حمل مواد مخدر اظهار کرد: اگر بحث مواد مخدر است، بالاخره از ما یک سند و یا فیلم موجود بود که مواد مخدر حمل کرده‌ایم، اما همه در حد حاشیه و حرف است و به هیچ عنوان مواد مخدری وجود نداشته است، به شخصه موضوع دستگیری به دلیل حمل مواد مخدر را قویاً تکذیب می‌کنم.

وی دلیل بازداشت حامد زمانی را اینگونه مدعی شد: درگیری به وجود آمده به این دلیل رخ داد که یکی از دوستان ما مورد تفتیش قرار گرفت و حامد زمانی دلیل این اتفاق را جویا شد، بعد از آن کمی جر و بحث رخ داد که در انتها به درگیری انجامید. پیرعلی با اعلام شاکی پرونده خاطرنشان کرد: بحثی مطرح است که نیروهای ناجا اعلام کرده‌اند که حامد زمانی به آنها ناسزا گفته است.

علت حضور حامد زمانی در دادسرای فرودگاه مهرآباد

حامد زمانی روز پنج شنبه برای ارائه پاره‌ای از توضیحات به دادسرای ناحیه ۹ فرودگاه مهرآباد احضار شد. حامد زمانی اکنون آزاد است.

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منبع: آخرین خبر

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *