دعوای عجیب دو زن بعد از تصادف!

فیلم دعوای عجیب و تعقیب و گریز دو زن بعد از تصادف

فیلم دعوای عجیب و تعقیب و گریز دو زن بعد از تصادف به یکی از فیلم های پر بیننده تبدیل شده و اینکه راننده تاکسی متخلف را گیر انداخت، مورد توجه بود.

تعقیب و گریز دو زن بعد از تصادف

مجله اینترنتی پارسی گو: فیلم دعوای عجیب و تعقیب و گریز دو زن بعد از تصادف به یکی از فیلم های پر بیننده تبدیل شده و و اینکه راننده تاکسی با سماجت تمام متخلف را گیر انداخت، مورد توجه بود.

تصادف دو راننده زن تعقیب‌وگریز و جدال‌های جالبی داشت که در این خبر مشاهده خواهید کرد.

راننده تاکسی زن ساکن شهر فورت لادردیل فلوریدا آمریکا در یک روز تابستانی تصادف جنجال برانگیزی را تجربه کرد که مقصرش نبود. دوربین‌های نصب شده در تاکسی نشان می‌دهند که راننده زن پس از عبور از خیابان فرعی به اصلی با راننده زن تاکسی برخورد کرد. او در ابتدا اینگونه نشان داد که منتظر پلیس می‌ماند اما پس از چند ثانیه تصمیم گرفت تا محل را ترک کند. راننده تاکسی نیز روی کاپوت ماشین وی نشست تا مانع فرارش شود. سپس او ایستاد و وانمود کرد که می‌خواهد کنار خیابان بایستد ولی باز فرار کرد.

تعقیب‌وگریز بین دو راننده رخ داد که در نتیجه آن تصادف دیگری ایجاد شد و در نهایت راننده تاکسی، خودرو متخلف را به سمت پارکینگ منحرف کرد و در آنجا درگیری فیزیکی بین هر دو رخ داد. در نهایت راننده زن سوئیچ خودرو متخلف را برداشت تا دیگر نتواند فرار کند و بعد منتظر پلیس شد و با مدارک تصویری که داشت می‌توانست به راحتی بی‌گناهی خود را ثابت نماید.

این ویدئو پس از انتشار در شبکه‌های مجازی بسیار مورد استقبال کاربران قرار گرفت و اینکه راننده تاکسی با سماجت تمام متخلف را گیر انداخت، مورد توجه بود.

فیلم دعوای و چالش عجیب و تعقیب و گریز دو زن بعد از تصادف

تذکر: اگر فیلم کامل لود نشده و پخش نمی شود، صفحه را رفرش کنید (با زدن f5) و مجدد ویدئو را play نمایید.

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *