بررسی ادعای دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت درباره 20 میلیون تومان برای هر توئیت‌

۲۰ میلیون تومان برای هر توئیت‌؟ + عکس و پاسخ

ادعای دریافت ۲۰ میلیون تومان برای هر توئیت را دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت علیه توئیت هایی که درباره داروهای خاص نوشته شده بود مطرح کرد.

توئیتر

مجله اینترنتی پارسی گو: ادعای دریافت ۲۰ میلیون تومان برای هر توئیت را دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت علیه توئیت هایی که درباره داروهای خاص نوشته شده بود مطرح کرد. اما ماجرای خبر عجیب دریافت ۲۰ میلیون تومان برای هر توئیت چیست؟

20 میلیون تومان برای هر توئیت‌

۲۰ میلیون تومان برای هر توئیت‌

سعید نمکی در رشته توییتی در حساب توییتر خود آورده است: جو سنگینی را تحمل کردم و می کنم، شبکه رانت و فساد اقتصادی بین برخی افراد و شبکه های مجازی هزینه میلیاردی می کنند که مثلاً بنده و وزارت بهداشت را تخریب کنند، ۲۰ میلیون تومان برای هر توییت علیه نمکی خرج می‌کنند، این پولها از کجا آمده است؟؟؟

نمکی ادامه داده است: شبکه رانت، فساد و انحصار به هزار و یک رنگ از جیب این ملت ارتزاق کرده اند، داروی مورد نیاز مردم را در بازار سیاه عرضه می کنند، در انبارهای پیدا و پنهان احتکار می کنند، داروی_تقلبی در بازار توزیع می‌کنند. یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون دلار ارز تجهیزات پزشکی رفته و هنوز دقیقا معلوم نیست چه کسی برده است و چه چیزی آورده و به چه کسانی داده است. بنده از پیگیری، شناسایی و افشاگری علیه این شبکه رانت و فساد عقب نشینی نمی‌کنم. با یک فساد سازمان یافته در دارو و تجهیزات_پزشکی و حتی برخی شرکت‌های وابسته به وزارت بهداشت درگیر بودیم…

وی همچنین از طریق این شبکه اجتماعی اطلاع داده است: ابایی ندارم بگویم بسیاری از این شرکت های وابسته به هیئت امنای ارزی، هریک به نوعی مشکل دارند، البته در حال حسابرسی هستیم و این شرکتها هم منحل خواهند شد. جریانی از بیرون وزارت بهداشت هدایت می شود و عده ای را تطمیع می کندکه من را مصمم تر کرده تا با جدیت و سررعت بیشتری برخوررد کنم.

ادعای وزیر بهداشت درباره 20 میلیون تومان برای هر توئیت‌

ادعای وزیر بهداشت درباره ۲۰ میلیون تومان برای هر توئیت‌

واکنش به ادعای ۲۰ میلیون تومان برای هر توئیت‌ توسط وزیر بهداشت!

روزنامه جوان در ستون گشت مجازی خود از قول بهروز شجاعی نوشت: وقتی از دیر ریکال شدن داوری سرطانزای لوزارتان وارداتی اکتوور گفتیم، نمکی وزیر بهداشت ما را متهم به دریافت ۲۰ میلیون تومان برای هر توئیت کرد. حالا نمایندگان مجلس از اهمال وزارت بهداشت در این خصوص و تحقیق و تفحص از این وزارتخانه در خصوص این دارو می گویند.

مطمئنا کسانی که تخصصی با این داروها سر و کار دارند، و بیماران محتاجی که چشمان به تهیه و وارد شدن داروست، بهتر می توانند قضاوت کنند!

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منابع: ۱. روزنامه جوان ۲. مشرق

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *