توهین جلیل رحیمی جهان آبادی به افغان ها

توهین جنجالی جلیل رحیمی جهان آبادی به افغان ها!

توهین جنجالی نماینده تربت جام جلیل رحیمی جهان آبادی به افغان ها خبر ساز شد و این نماینده درباره افغانی ها جملاتی به زبان آورد.

جلیل رحیمی جهان آبادی

مجله اینترنتی پارسی گو: توهین جنجالی نماینده تربت جام جلیل رحیمی جهان آبادی به افغان ها خبر ساز شد و این نماینده درباره افغانی ها جملاتی به زبان آورد.

انتقاد از کریمی قدوسی یا توهین به افغان ها

نماینده تربت جام در مجلس شورای اسلامی به شدت از کریمی قدوسی انتقاد کرد و گفت: چه کسی به شما اجازه داده است به وزیر و رییس جمهور و نماینده مجلس حمله کنید.

جلیل رحیمی جهان آبادی نماینده اصلاح طلب تربت جام در مجلس شورای اسلامی در تذکری به شدت به کریمی قدوسی نماینده مشهد انتقاد کرد و گفت: تذکر من به آقای جواد کریمی قدوسی نماینده مردم شریف مشهد است. کسانی که از ایشان حمایت کردند تا این وضع در مملکت ایجاد شود. یکی بچه گرگ می پرورید، چو پرورده شد خواجه هم بر درید.

وی گفت: طالبان یک قیف داشت که بر ریش مردان می گرفت ببیند اندازه ریش آنها استاندارد است یا نه! مردم را کتک می زد اگر ریش با آن قیف طالبان استاندارد نبود. شما چکاره مملکت هستید که به وزیر، به رئیس جمهور و حالا به نماینده مردم در مجلس می تازید و ما را غیرانقلابی می نامید و خطاب می کنید؟

جلیل رحیمی جهان آبادی چه توهینی به افغان ها کرد؟

وی گفت: شما به شهر تربت جام آمدید و به مردم گفته اید نماینده شما انقلابی نیست و نامه جمع کنید تا رد صلاحیت شود. آقای کریمی قدوسی آن زمانی که اجداد شما بستگان شما از افغانستان به ایران حمله می کردند ما ایرانی بودیم و از ایران دفاع می کردیم.

این عضو حزب کارگزان ادامه داد: چه کسی به شما شناسنامه ایرانی داده است، چه کسی به شما اجازه داده است به ارکان نظام بتازید، چند روز سابقه جبهه دارید، چندتا عملیات شرکت کرده اید که به درجه سرداری رسیدید؟ از کی شما ایرانی شدید که ما ایرانی نبودیم.

نکته جالب اینکه جلیل رحیمی جهان آبادی روی خط تلفنی برنامه صبحگاهی شبکه سوم سیما آمد. اما به جای عذرخواهی از افغان ها صرفا ادعا و توهین هایش را به کریمی قدوسی را تکرار کرد.

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منبع: خبرآنلاین

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *