واکنش علی مطهری به ماجرای تهران پارس!

واکنش علی مطهری به درگیری پلیس با دختر جوان در تهران پارس

علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شواری اسلامی در واکنش به درگیری پلیس با دختر جوان در تهران پارس بیان داشت اقتدار پلیس نباید آسیب ببیند.

علی مطهری

مجله اینترنتی پارسی گو: علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شواری اسلامی در واکنش به درگیری پلیس با دختر جوان در تهران پارس بیان داشت اقتدار پلیس نباید آسیب ببیند. واکنش علی مطهری از این نظر قابل توجه است که به اقتدار پلیس و لزوم اطاعت شهروندان از دستور پلیس اشاره کرده است.

مطهری: اقتدار پلیس نباید آسیب ببیند

علی مطهری نیز در خصوص ویدیوی منتشره شده از برخورد مامور نیروی انتظامی با یک دختر جوان در یکی از پارک‌های تهران که بحث هایی را به دنبال داشته است، اظهار داشت: در این ویدیو چند نکته قابل توجه است. نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: مقاومت این دختر همراه با توهین و هجوم در مقابل فرمان پلیس و عکس العمل پلیس در مقابل این مقاومت که البته توام با تندی و توهین بوده از نکات قابل توجه است و درواقع از هر دو طرف خطا داشته اند.

واکنش مطهری به ویدئوی گشت ارشاد

وی با بیان اینکه به نظر من پلیس باید مراقب باشد در اینگونه دام‌هایی که برای او پهن می‌کنند، گرفتار نشود، گفت: ممکن است بسیاری از این مسائل دام‌هایی باشندکه برای پلیس می‌گسترانند تا فیلم‌هایی را تهیه و در فضای مجازی قرار دهند، بهتراست که پلیس در اینگونه موارد به تذکر، آن هم با لحن ملایم و نرم اکتفا کند.

مطهری با تاکید بر اهمیت حفظ اقتدار پلیس ادامه داد: اقتدار پلیس نباید آسیب ببیند، وقتی پلیس به شهروندی دستوری می‌دهد، حال اینکه این دستور درست یا غلط باشد، آن شهروند باید اطاعت کرده و گوش کند و اگر تخلفی هم از پلیس می بیند، باید شکایت کند نه اینکه با توهین مقاومت کرده و احیانا حمله ور شود.

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منبع: الف

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *