علی مطهری با انتشار یادداشتی نسبت به کشف حجاب ستاره اسکندری واکنش نشان داد!

واکنش علی مطهری به کشف حجاب ستاره اسکندری! + عکس

واکنش علی مطهری به ماجرای کشف حجاب ستاره اسکندری در ترکیه که جار و جنجال بسیاری به راه انداخت و موجی از واکنش ها را در پی داشت بسیار منطقی به نظر می رسد.

علی مطهری و ستاره اسکندری

مجله اینترنتی پارسی گو: کشف حجاب ستاره اسکندری موج جدیدی از واکنش ها را پس از ماجرای رامبد جوان و همسرش به راه انداخت. اما واکنش علی مطهری به کشف ستاره اسکندری بسیار منطقی به نظر می رسد.

یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت که اگر یک بازیگر زن در یک برنامه رسمی در خارج از کشور به عنوان نماینده ایران شرکت کند باید پوشش اسلامی را رعایت کند.

اظهار نظر علی مطهری درباره نحوه پوشش بازیگران در سفر‌های خارجی

علی مطهری در یادداشتی با اشاره به انتشار فیلمی از یک بازیگر ایرانی در خارج از کشور گفت: درباره قضیه خانم ستاره اسکندری و بازیگرانی مانند ایشان که به خارج از کشور سفر می‌کنند باید یک اصل را ملاک قضاوت قرار داد و آن این است:

اگر یک بازیگر زن در یک برنامه رسمی بین‌المللی در خارج از کشور به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران شرکت می‌کند باید پوشش اسلامی را به نحو درست رعایت کند، اما اگر برای یک سفر شخصی یا خانوادگی به خارج از کشور رفته است مامور نیستیم تجسس کنیم که آیا پوشش اسلامی را رعایت می‌کند یا نمی‌کند و اگر رعایت نکرد او را به ریاکاری و نفاق متهم کنیم، زیرا منطق او این است که در داخل ایران قانون را رعایت می‌کنم و در خارج به هر دلیلی از جمله سهل‌انگاری یا همرنگ جماعت شدن رعایت نمی‌کنم، گرچه می‌دانم که درست و صلاح و حکم عقل و شرع آن است که در همه جا رعایت کنم و رفتار یگانه داشته باشم.

اگر بازیگر زن یا مرد در یک سفر شخصی خارجی شعائر اسلامی را رعایت نکرد نباید به اشاعه آن بپردازیم هرچند تذکر لازم است، اما اگر به عنوان نماینده ایران در یک برنامه رسمی بین‌المللی این شعائر را زیر پا گذاشت باید مورد مواخذه قرار گیرد.

واکنش علی مطهری درباره کشف حجاب ستاره اسکندری

ستاره اسکندری در ترکیه

کشف حجاب ستاره اسکندری در ترکیه

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منبع: ایسنا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

5 دیدگاه در “واکنش علی مطهری به کشف حجاب ستاره اسکندری! + عکس

  1. mm

    علی خان مطهری از کی تو اینگونه اعتقاداتِ مردم را حراج میکنی؟!!! هنرمند الگوی رفتاری و اعتقادی مردم است پس اگر غیراز این است صداوسیما مجوز دارد هر هنرپیشه بی عفتِ غربی را چادر سرش کند و به عنوانِ قدیسه در سریالها استفاده کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *