بازداشت یک زن در رشت به علت کشف حجاب، شرب خمر و ...

بازداشت یک زن در رشت به علت کشف حجاب و رقص!

بازداشت یک زن در رشت که با پلیس درگیر شده و ضربه ای به مامور پلیس وارد می کند به علت کشف حجاب و رقص در رسانه های داخلی و خارجی بازتاب گسترده ای دارد.

بازداشت یک زن در رشت

مجله اینترنتی پارسی گو: ماجرای رقص یک زن غیر گیلانی در رشت، این روزها در فضای مجازی سر و صدای زیادی به پا کرده است. او می گوید نذر رقص کرده و تا نرقصد نمی رود! دهن کجی زنی غیر گیلانی به پلیس که در رشت پس از شرب خمر اقدام به رقصیدن می کند، سرانجام به بازداشتش منتهی می شود: بازداشت یک زن در رشت به علت کشف حجاب و رقص.

بازداشت یک زن در رشت به علت کشف حجاب و رقص در رسانه های داخلی و خارجی بازتاب گسترده ای دارد. او که با پلیس هم درگیر شده و ضربه ای را به مأمور نیروی انتظامی وارد می کند، هم اکنون در بازداشت به سر می برد.

سرپرست معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان گفت: زن غیر گیلانی که در یکی از خیابان‌های شهر رشت اقدام به انجام حرکات هنجارشکنانه کرده بود با قرار تأمین وثیقه روانه زندان شد.

سرهنگ مجید رسول‌زاده فرساد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت اظهار داشت: زن هنجارشکن غیرگیلانی که دوشنبه گذشته در یکی از خیابان‌های شهر رشت اقدام به انجام حرکات خلاف شئونات اسلامی کرده بود با قرار تأمین وثیقه روانه زندان شد.

سرپرست معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان عنوان کرد: این زن ۳۵ ساله به علت مصرف مشروبات الکلی حالت عادی نداشت و در ملاء عام اقدام به انجام حرکات غیراخلاقی و خلاف شئونات اسلامی می‌کرد.

رسول‌زاده با بیان اینکه در زمان حضور نیروی انتظامی فرد مذکور به‌صورت زننده‌ای در وسط بلوار ایستاده بود گفت: وی در خلال انجام رفتارهای هنجارشکنانه از مردم نیز می‌خواست با او همراهی کنند؛ با این وجود مأموران ناجا با نهایت سعه صدر با وی رفتار کردند.

وی ماجرای فحاشی زن هنجارشکن خطاب به مأمور نیروی انتظامی را نیز مورد اشاره قرار داد و ابراز داشت: این درگیری و فحاشی به مدت دو ساعت به طول انجامید و عوامل نیروی انتظامی هم برای حفظ حرمت وی از برخورد قهری خودداری کردند.

سرپرست معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان از درگیری به وجود آمده بین زن هنجارشکن و عده‌ای از بانوانی که سعی در متقاعد کردن وی داشتند سخن گفت و افزود: این خانم سابقه محکومیت در بحث مصرف مشروبات الکلی را هم داشته است.

رسول‌زاده فرساد با تأکید بر اینکه این زن هم‌اکنون در زندان لاکان به سر می‌برد افزود: ما از مردم و شهروندان توقع داریم که سنجیده و عالمانه تصمیم بگیرند از سویی دیگر آن‌‌‌چه‌که در حال حاضر در فضای مجازی در این مورد انتشار پیدا کرده حقیقت ماجرا نیست.

سرپرست معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان خاطرنشان کرد: اصرار زن هنجارشکن به انجام رفتارهای خلاف شرع، تحریک دیگران، تمرد از دستور و درگیری و توهین به پلیس و تعدادی از شهروندان منجر به دستگیری وی شد.

رسول‌زاده فرساد به برخی از اتهامات نامبرده اشاره کرد و گفت: این زن به علت کشف حجاب، تشویق به فساد و فحشاء، شرب خمر، اخلال در نظم عمومی و درگیری و تمرد در برابر مأموران پلیس با قرار وثیقه روانه زندان شده است.

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منبع: عصر ایران

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *