متهم اول به اتهام قتل عمد و متهم دوم به اتهام معاونت در قتل عمد مورد بازجویی قرار گرفتند!

کیفرخواست متهمان پرونده قتل علیرضا شیر محمد علی صادر شد

بر اساس اعلام دادستانی تهران کیفرخواست متهمان پرونده قتل علیرضا شیر محمد علی که در زندان تهران بزرگ و با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود صادر شد.

قتل با چاقو

مجله اینترنتی پارسی گو: بر اساس اعلام دادستانی تهران کیفرخواست متهمان پرونده قتل علیرضا شیر محمد علی که در زندان تهران بزرگ و با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود صادر شد.

براساس اعلام دادستانی تهران، کیفرخواست متهم به قتل عمدی و همچنین متهم به معاونت در قتل عمدی مرحوم علیرضا شیر محمد علی که در تاریخ ۲۰/‏۰۳/‏۱۳۹۸‬ در زندان تهران بزرگ با ضربات تیزی مجروح و به قتل رسیده بود با تکمیل تحقیقات و تقاضای اولیاء دم مبنی بر قصاص و مجازات قانونی سایر اتهامات مندرج در کیفرخواست صادر و جهت رسیدگی به دادگاه کیفری یک ارسال شد.

دادستان تهران اعلام کرد این پرونده دارای دو متهم است که متهم اول به اتهام قتل عمد و ضرب و جرج عمدی غیرمنتهی به فوت و متهم دوم به اتهام معاونت در قتل عمدی و ضرب و جرح عمدی غیر منتهی به فوت تحت بازجویی قرار گرفتند که پس از تکمیل تحقیقات و با رعایت کلیه موازین قانونی و حقوق دفاعی متهم از جمله حضور وکیل تسخیری، تشکیل پرونده شخصیت، انجام تست روحی-روانی و سایر حقوق مندرج در قانون آیین دادرسی کیفری ظرف ۲ روز تکمیل و با صدور کیفرخواست جهت رسیدگی به دادگاه کیفری یک تهران ارسال شد.

این مطلب به شما پیشنهاد می شود!

جزئیات قتل علیرضا شیر محمد علی + عکس

جزئیات قتل علیرضا شیر محمد علی + عکس

قتل علیرضا شیر محمد علی با ضربات چاقو بوده است و دو متهم به قتل مرحوم شیر محمد علی را با ضربات متعدد چاقو (20 یا 30 ضربه) به قتل می رسانند.

این مطلب به شما پیشنهاد می شود!

علیرضا شیر محمدعلی کیست؟ + تصاویر

علیرضا شیر محمدعلی کیست؟ + تصاویر

علیرضا شیر محمد علی که به تازگی در زندان فشافویه با ضربات متعدد چاقو به قتل رسید، به جرم فعالیت علیه امنیت ملی محکوم شده بود.

این مطلب به شما پیشنهاد می شود!

علیرضا شیر محمد علی در زندان به قتل رسید!

علیرضا شیر محمد علی در زندان به قتل رسید!

علیرضا شیر محمد علی زندانی ای که به جرم فعالیت علیه امنیت کشور در زندان به سر می برد، در درگیری با دو قاتل سابقه دار و متهم به قتل عمد، با ضربات چاقو به قتل رسید.

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منبع: فارس به نقل از مشرق

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *