جزئیات دستگیری حسین راستگویی و برگزاری دادگاه وی به ریاست قاضی مقیسه!

حسین راستگویی کیست؟ + تصاویر

حسین راستگویی مجرمی است که به وسیله درفش ایجاد رعب و وحشت و جرح عمدی در بین زنان اقدام می کرد و با درفش به زنان حمله کرده و آنرا در بدن آنها فرو می کرد.

حسین راستگویی حمله به زنان با درفش

مجله اینترنتی پارسی گو: حسین راستگویی مجرمی است که به وسیله درفش ایجاد رعب و وحشت و جرح عمدی در بین زنان اقدام می کرد و با درفش به زنان حمله کرده و آنرا در بدن آنها فرو می کرد.

حسین راستگویی کیست؟ و چرا مانند بیماری روانی، با درفش به زنان تهرانی حمله می کرد؟ این شخص که از بیماری های روانی و اعتیاد رنج می برد، با قطع کردن قرص هایی که برای مشکلاتش توسط پزشک تزویج شده بود، دچار مشکلات روحی و روانی شده و به بانوان تهرانی حمله می کرد و درفشش را در بردن آنها فرو می کرد و موجب رعب و وحشت در بین زنان تهرانی شده بود.

حسین راستگویی

حسین راستگویی: مرد فاسدی که با درفش به ۶۰ زن تهرانی حمله کرد

حسین راستگویی ۴۱ ساله و ساکن تهران است. وی به جرم ایجاد رعب و وحشت و جرح عمدی در بین زنان تهرانی دستگیر شد. وی به بیش از ۶۰ نفر از بانوان تهرانی، در نقاط مختلف شهر، با سلاح سرد یا ایجاد رعب و وحشت آسیب رسانده است. وی با موتورسیکلت، یک درفش و کلاه ایمنی مشکلی رنگ اقدامات مجرمه خود را انجام می داد.

برگزاری دادگاه حسین راستگویی به ریاست قاضی مقیسه

جلسه دادگاه حسین راستگویی متهم ۴۱ ساله که به وسیله درفش ایجاد رعب و وحشت و جرح عمدی در بین زنان تهرانی می‌کرد، در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب و به ریاست قاضی مقیسه برگزار شد.

جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده حسین راستگویی متهم به فسادفی‌الارض صبح امروز به ریاست قاضی مقیسه در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب برگزار شد.

قاضی مقیسه با بیان این مطلب گفت: متهم حسین راستگویی، ۴۱ ساله متأهل و ساکن تهران از طریق ایراد جرح عمدی نسبت به تعداد بیش از ۶۰ نفر از بانوان تهرانی در نقاط مختلف شهر تهران با سلاح سرد، ایجاد رعب و وحشت می‌کرده است.

قاضی مقیسه افزود: با شکایت ۶۰ نفر از شکات، رسیدگی به این پرونده بصورت علنی در حال رسیدگی است و پس از رسیدگی رأی نهایی در مهلت مقرر قانونی صادر خواهد شد.

وسایل جرم حسین راستگویی درفش و کلاه ایمنی مشکلی

جزئیات دستگیری حسین راستگویی

سردار علیرضا لطفی، رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در دوم آبان‌ماه سال گذشته اعلام کرده بود: در پی چندین فقره جرح بانوان در مناطق مختلف شهر تهران توسط راننده موتورسیکلت با استفاده از یک جسم تیز، اقدامات ویژه پلیسی برای دستگیری این متهم در اداره ۱۶ پلیس آگاهی تهران بزرگ آغاز شد.

وی افزود: کارآگاهان با اقدامات فنی، سرانجام این شخص شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش در منطقه خانی آبادنو تهران، در ساعت ۲۳ روز سه شنبه یکم آبان ماه سال گذشته دستگیر شد.

متهم در همان تحقیقات اولیه صراحتاً به ارتکاب جرم اعتراف کرده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منابع: ۱. رکنا ۲. فارس

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

2 دیدگاه در “حسین راستگویی کیست؟ + تصاویر

  1. علی

    چون فجایع این بیشرف درراستای منافع … و افراد خاص هست و طبق اموزه های … این اعمال کثیف را انجام داده پس از تشویق وارتقا مقام در … سرکوب استخدام و مقام بالا خواهدگرفت
    اگه مشکل روانی داشته (که همه این ادمای … دارن) چرا فقط به خانمهای ازاده وشیک پوش حمله میکرده چرا به یه زن چادری حمله نکرده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *