علت قطعی آب غرب و جنوب غرب تهران چه بود؟

لوله‌های محدوده خیابان استاد معین و هاشمی تهران که به علت فرونشست زمین دچار شکستگی و قطعی آب شده بود، تا ساعت ۱۹ وصل خواهد شد.

قطعی آب

مجله اینترنتی پارسی گو: لوله‌های محدوده خیابان استاد معین و هاشمی تهران که به علت فرونشست زمین دچار شکستگی و قطعی آب شده بود، تا ساعت ۱۹ وصل خواهد شد.

صبح امروز لوله ۶۰۰ میلیمتری آب‌رسانی واقع در تقاطع خیابان استان معین و خیابان هاشمی تهران به علت فرونشست زمین دچار شکستگی و قطع اتصالات همراه آن شد. به همین دلیل آب شرب مناطق خیابان هاشمی، خیابان قزوین، تقاطع خیابان استاد معین و خیابان هاشمی و از شرق بلوار دکتر عبیدی از صبح امروز با قطعی مواجه شده بود.

جزئیات قطعی آب غرب و جنوب غرب تهران/ تا ساعت ۱۹ جریان آب وصل می‌شود

پیگیری خبرنگار فارس حاکی از این است که پیش‌بینی می‌شود، طی دو ساعت آینده اتصالات شکسته شده ترمیم و جریان آب در منطقه وصل شود.

همچنین حمیدرضا نامداری معاون بهره‌برداری آبفای منطقه ۵ گفت: صبح امروز لوله ۶۰۰ میلیمتری آبرسانی واقع در تقاطع خیابان استاد معین و خیابان هاشمی به علت فرونشست زمین دچار شکستگی و قطع اتصالات همراه آن شد، اما از همان صبح چهارگروه عملیاتی همراه با تجهیزات کامل از زمان وقوع این حادثه مشغول تعمیر اتصالات آسیب‌دیده هستند.

به گفته نامداری به محض وقوع حادثه و قطع آب ۱۰ تانکر آب‌رسانی در مناطق مختلف محدوده قطع آب برای آبرسانی به شهروندان مستقر شد.

وی با تقدیر از همکاری پلیس راهور تهران گفت:‌ با تمهیدات و مشارکت پلیس راهور هیچ گونه ترافیک و ازدحام جمعیت در محل حادثه به وجود نیامد.

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منبع: فارس

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

یک دیدگاه در “علت قطعی آب غرب و جنوب غرب تهران چه بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *