تاتنهام مراسم افتتاحیه باشکوهی برای ورزشگاه جدیدش برگزار کرد

افتتاح ورزشگاه باشکوه و یک میلیارد پوندی تاتنهام

بازیکنان تاتنهام سرانجام برای اولین بار در ورزشگاه جدیدشان به میدان رفتند و پیش از آغاز بازی یک جشن باشکوه و دیدنی برای این ورزشگاه تازه تاسیس برگزار شد.

ورزشگاه جدید تاتنهام 1

مجله اینترنتی پارسی گو: باشگاه تاتنهام پیش از دیدار مقابل کریستال پالاس، مراسم افتتاحیه باشکوهی برای ورزشگاه جدیدش برگزار کرد. تاتنهامی ها که مدتی بود بازی های خانگی شان را در ورزشگاه ومبلی برگزار می کردند، سرانجام برای اولین بار در ورزشگاه جدیدشان به میدان رفتند و پیش از آغاز این دیدار، یک جشن باشکوه و دیدنی برای این ورزشگاه تازه تاسیس برگزار شد.

ورزشگاه جدید تاتنهام 3

ورزشگاه جدید تاتنهام

پیش از شروع مراسم، ویدئویی برای تماشاگران پخش شد که در آن مدیران تاتنهام، دنیل لوی و دیوید لامی، در مورد ساخت این ورزشگاه برای آنها صحبت کردند.

به تماشاگران پرچم هایی هم داده شد که روی آنها نوشته شده بود:” به خانه خوش آمدید” و تکان این پرچم ها با اجرای آهنگ معروف تاتنهامی ها، ” Glory, Glory Tottenham Hotspur ” جو ویژه ای در ورزشگاه ایجاد کرد.

ورزشگاه جدید تاتنهام 2

ورزشگاه جدید تاتنهام

دو هفته پیش این مراسم به طور آزمایشی با حضور گروهی از طرفداران تاتنهام برگزار شده بود و امشب تعداد بیشتری از آنها این فرصت را پیدا کردند تا در این افتتاحیه باشکوه که با آتش بازی ویژه ای همراه بود، حضور پیدا کنند.

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام، هم پیش از شروع بازی، برای لحظاتی با هواداران صحبت کرد و گفت:” در طول ۵ سال آینده، ما نیاز داریم که این فصل را تمام کنیم و فکر کنیم که باشگاهی با اندازه های متفاوت هستیم.

ما دیگر در زمین تمرین چیگوِل و وایت هارت لین با ظرفیت ۳۶ هزار نفر نیستیم. اندازه باشگاه ۱۰ برابر، حتی ۱۰۰ برابر افزایش پیدا کرده و ما اکنون در اندازه های متفاوتی هستیم. ما دیگر نمی توانیم مانند ۵ سال قبل عمل کنیم. ما قبلا ۱۰۰ کارمند داشتیم، اکنون ۳ هزار یا ۱۰ هزار کارمند داریم.

ورزشگاه جدید تاتنهام 4

ورزشگاه جدید تاتنهام

برای نزدیک شدن به باشگاه های بزرگ، باید مانند باشگاه های بزرگ فکر کنید. اگر می خواهید با بارسلونا، بایرن مونیخ، یوونتوس یا رئال مادرید مقابله کنید، نمی توانید فکر کنید تاتنهام با ۳۶ هزار تماشاگر هستید. ما نیاز داریم مانند یک باشگاه بزرگ فکر کنیم و این مهمترین قدمی است که باید برداریم.”

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منبع: ورزش سه

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *