علیرضا بیرانوند بعد از پنالتی فرشید اسماعیلی با چه کسی حرف زد و چه گفت؟

بیرانوند بعد از پنالتی به خورشیدی چه گفت؟ + عکس

با از دست رفتن پنالتی اسماعیلی علیرضا بیرانوند از محوطه جریمه خارج شد و از دور به خورشیدی گفت: او را به خدا واگذار می‌کند و خدایی هم بالای سر هست!

اعتراض بیرانوند به خورشیدی دربی

مجله اینترنتی پارسی گو: علیرضا بیرانوند دروازه‌بان پرسپولیس در روزی که موفق به کلین‌شیت برابر استقلال شد، به دلیل مجادله و اعتراض‌های مستمر به داوری کارت زرد گرفت.

بیرانوند بعد از پنالتی برای چه کسی خط و نشان می کشید؟

برخلاف نیمه دوم دربی ۸۹ که علیرضا بیرانوند حتی یک بار هم به دردسر نیافتاد، در ۲۵ دقیقه ابتدایی علیرضا بیرانوند پنج مهار یا دفع توپ داشت که موجب شد دروازه پرسپولیس بسته بماند، اما نزدیک بود او قبل از رفتن به رختکن دروازه خود را باز شده ببینند که فرصت‌سوزی فرشید اسماعیلی از این اتفاق جلوگیری کرد.

اعتراض بیرانوند به خورشیدی دربی 89

اعتراض بیرانوند به خورشیدی بعد از پنالتی دربی ۸۹

بیرانوند بعد از پشت سر گذاشتن یک سال رویایی، امیدوار به شروع درخشان در سال جدید و در حساس‌ترین مسابقه فصل تیمش بود، اما در دیداری که خطر جدی روی دروازه‌اش خلق نشد، به شکل دیگری حرکت او جلوه کرد.

بیرانوند بعد از پنالتی به داور چه گفت؟

در لحظات پایانی نیمه اول به سود استقلال پنالتی اعلام شد که اشکان خورشیدی پس از دو دقیقه مشورت با کمک‌های خود و یک دقیقه اعتراض بازیکنان پرسپولیس، اجازه زدن ضربه را به آبی‌ها داد ولی پس از آنکه ضربه چیپ فرشید اسماعیلی به بیرون رفت، بیرانوند هم از دور صحبتی با داور مسابقه داشت.

اعتراض بیرانوند به خورشیدی دربی

اعتراض بیرانوند به خورشیدی دربی بعد از پنالتی فرشید اسماعیلی

بیرانوند که به پنالتی اعلام شده برای استقلال معترض بود و به خورشیدی برای منصرف کردن از تصمیم خود اصرار می‌کرد، با از دست رفتن پنالتی اسماعیلی، از محوطه جریمه خارج شد و از دور به خورشیدی گفت: «او را به خدا واگذار می‌کند!» (یا خدایی هم بالای سر هست!)

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منبع: ورزش سه و ایرنا

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *