خداداد عزیزی درباره کولبران چه گفت که جنجال ساز شد؟

فیلم: خداداد درباره کولبران چه گفت که جنجال ساز شد؟ + جزئیات

خداداد درباره کولبران می گوید آنها می توانستند مهدی طارمی را در شرایط برف و سختی به ایران برسانند. همین جمله باعث می شود تا تندترین حملات علیه اسطوره فوتبال کشورمان صورت بگیرد!

خداداد درباره کولبران فیلم توهین خداداد عزیزی به کولبران توهین بهزاد رحیمی به اسطوره فوتبال کشور

مجله اینترنتی پارسی گو: ماجرای توهین خداداد عزیزی به کولبران که ساخته و پرداخته رسانه های زرد و مغرض است، پایان ندارد و اینبار با توهین عجیب بهزاد رحیمی به اسطوره فوتبال کشورمان همراه شده است. رحیمی در اظهاراتی عجیب می گوید: خداداد عزیزی یک انسان بی‌ریشه و اسطوره ای پوشالی است! از سوی دیگر رسانه های زرد و زنجیره ای نیز به ماجرا دامن زدند تا به نوعی هم از خداداد عزیزی و هم از رسانه ملی انتقام بگیرند! اما خداداد درباره کولبران چه گفت که این جار و جنجال را در پی داشت؟ با ما همراه باشید:

فیلم: خداداد عزیزی درباره کولبران چه گفت؟ (فیلم توهین خداداد عزیزی به کولبران و مردم کردستان!)

همشهری با تیتر «توهین عجیب خداداد عزیزی به کولبران روی آنتن زنده/ واکنش مجری صدا و سیما» نوشت: در جریان برنامه ویژه بازی ایران و عراق در شبکه سه که محمد حسین میثاقی با خداداد عزیزی و سیروس دین‌محمدی درباره شرایط رسیدن مهدی طارمی به ایران از برف ترکیه حرف می‌زدند، خداداد با لحنی ناشایست گفت که طارمی قصد داشت با کولبر به ایران برسد! حتی مجری صداوسیما هم می‌کوشد او را از تکرارکردن حرفش منصرف کند. فیلم اظهارات خداداد درباره کولبران را ببینید:

توهین بهزاد رحیمی نماینده مردم سقز و بانه به اسطوره فوتبال کشور: خداداد یک انسان بی ریشه و اسطوره ای پوشالی است!

بهزاد رحیمی، نماینده مردم سقز و بانه در مجلس یازدهم، در گفت‌وگو با «دیده‌بان ایران» با جملات تندی به خداداد عزیزی تاخت و رفتار او را مایه تأسف خواند: «بنده خودم وقتی این ویدئو را دیدم، به‌شدت متأسف و ناراحت شدم. خداداد عزیزی یک انسان بی‌ریشه است. دلیل نمی‌شود چون بازیکن است منکر بی‌ریشه‌بودن او شویم! خداداد عزیزی یک اسطوره پوشالی است. درستش این است که تمامی مردم مناطق کردنشین و کولبران، روی دوش او سوار شوند! با اظهارات چنین انسانی شأن و منزلت کولبران شریف از بین نمی‌رود. این فرد با توهین به کولبران شأن خودش را زیر سؤال برده نه شأن انسان‌هایی که با «شرافت» دنبال روزی حلال هستند. بنده به‌عنوان نماینده مردم شریف استان کردستان می‌گویم که هم خداداد عزیزی و هم صداوسیما باید به دلیل توهینی که به کولبران و مردم شریف کردستان کردند، عذرخواهی کنند. کولبری زاییده بی‌کاری و فقر در مناطق کردستان است. دلیل کولبری مردم کردستان این است که افراد نالایقی مثل خداداد عزیزی به منصب و مقامی می‌رسند که همین امر باعث‌شده امروز فرصت‌های شغلی در کردستان از بین برود و مردم ما مجبور به کولبری شوند. به نظر بنده شأن جوانان کردستان بسیار از خداداد عزیزی و امثالهم بالاتر است. کسی نمی‌تواند این شأن و منزلت را با مسخره‌کردن از بین ببرد. امثال خداداد عزیزی با پول همین مردم به این جایگاه رسیدند. خداداد عزیزی برای همین توهین‌هایی که به کولبرها کرده چندین میلیارد پول گرفته است!»

واکنش خداداد عزیزی به توهین ها و حملات تند: خودم کولبر بودم!/ عده ای کج فهم با اغراض سیاسی جنجال سازی کردند

همشهری به نقل از خبرورزشی با تیتر: «واکنش خداداد عزیزی به حمله‌های تند علیه او؛ خودم کولبر بودم/ گونی ۵۰ کیلویی گچ را روی کولم می‌گذاشتم و…» نوشت: خداداد عزیزی مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: تا ۱۷ سالگی در کارهای ساختمانی فعالیت می‌کردم و گونی گچ را به دوش می‌کشیدم و به این موضوع که خودم نیز کولبر بوده‌ام افتخار می‌کنم.

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از خبرورزشی، خداداد عزیزی در بخشی از صحبت‌هایش در یک برنامه تلویزیونی پیرامون گیر کردن مهدی طارمی در برف ترکیه و محدودیت پروازها گفت: «فقط می‌توان از کولبرها کمک گرفت» که به نظر می‌رسد این صحبت حماسه ساز ملبورن برای عده ای ایجاد سوء تفاهم کرده است.

خداداد عزیزی به خبرورزشی گفت: به موضع گیری مغرضانه یا از سرکج فهمی این گروه از افراد نباید توجه کرد. همه مردم می‌دانند من خودم از یک قشر بسیار ضعیف بوده‌ام و با افتخار هم در چندین برنامه گفته‌ام که در خانواده‌ای ضعیف زندگی و رشد کرده‌ام.

وی افزود: زندگی من طوری بوده که از ۱۳ سالگی گونی ۵۰ کیلویی گچ را روی کولم می‌گذاشتم و تا طبقه چهارم بالا می‌بردم و سپس آن را الک کرده و گچ درست می‌کردم و این کارم تا ۱۷ سالگی ادامه داشت و به این موضوع که خودم نیز کولبر بوده‌ام افتخار می‌کنم.

پیشکسوت فوتبال کشورمان تأکید کرد: کارگران و کولبران جزو شریف ترین اقشار یک جامعه محسوب می‌شوند که به اصطلاح نان بازوی خودشان را می‌خورند. گفتند به دلیل بارش برف هواپیمای حامل مهدی طارمی نتوانسته در استانبول فرود بیاید و در یکی از روستاها به زمین نشسته است و نمی‌دانند چطور باید یکی از مهمترین بازیکنان تیم ملی را به اردوی تیم برسانند و من هم گفتم می‌توانند از کولبرها کمک بگیرند. کجای این حرف بد بوده است؟.

وی ادامه داد: حالا چند آدم با اهداف سیاسی یا بر اثر کج‌فهمی‌به دنبال کمپین درست کردن می‌روند. وقتی می‌گویم از یک کولبر کمک بگیرید تا یک قهرمان ملی را به اردوی تیم برسانیم یعنی نشان دادن جایگاه و هنر این قشر که چه کارهای غیر ممکنی را انجام می‌دهند. ببینید این افراد چقدر کج فهم هستند که یادشان رفته من خودم همیشه با افتخار گفته‌ام یک بچه کارگر و روستایی زاده هستم. باز جای شکرش باقی است که کسی با شما دشمنی می‌کند که در این حد نادان است.

ورود رسانه های زرد به ماجرای خداداد و کولبران

ورود رسانه های زرد به ماجرای خداداد و کولبران

سوء استفاده سیاسی روزنامه شرق از اظهارات خداداد: پرداختن و کش دادن رسانه های زنجیره ای به موضوع خداداد و کولبران!

فوتبالی با تیتر «گزارش روزنامه شرق/ چه کسی مقصر است؟ تلویزیون یا خداداد؟» نوشت: واکنش‌ها نسبت به اظهارات خداداد عزیزی فقط یک‌سوی ماجراست. در این بین نمی‌شود اهمال تلویزیون و سیاست عجیبی را که چندصباحی است در برنامه‌های کارشناسی در پیش گرفته شده، نادیده گرفت. بسیاری در همین ۴۸ ساعت اخیر، تقصیر اصلی را متوجه عوامل شبکه و برنامه فوتبال برتر دانسته‌اند که کارشناسی را با «لودگی» و «مسخره‌بازی» قاطی کرده‌اند! (در همین بند حمله روزنامه تندرو شرق به رسانه ملی و ویژه برنامه جام جهانی با محوریت میثاقی مشخص است! روزنامه اصلاح طلب شرق تلاش می کند تا از این اتفاق هم با سوء استفاده سیاسی ماهی هدف خود را صید کند!)

روزنامه شرق نوشت: «تیم ملی فوتبال ایران در حالی روز پنجشنبه موفق شد سهمیه حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ را قطعی کند که پخش برنامه کارشناسی در شبکه سه سیما در حاشیه همین بازی، تبدیل به جنجالی جدید شد. ماجرا از این قرار بود که شبکه سه برای پوشش زنده این بازی از دو بازیکن قدیمی تیم ملی ایران یعنی خداداد عزیزی و سیروس دین‌محمدی دعوت کرده بود تا در استودیو حاضر باشند و به‌ظاهر درباره مسائل فنی این مسابقه صحبت کنند. با این‌ حال اظهارات عجیب‌وغریب خداداد عزیزی درباره کولبران روی آنتن زنده باعث دلخوری شدید این قشر و البته نهادها و مسئولانی شد که پیگیر مشکلات این افراد هستند.

پیش از شروع بازی و زمانی که دو تیم مشغول گرم‌کردن بودند، صحبت از شرایط سخت مهدی طارمی شد که در برف ترکیه گیر کرده و به‌سختی به ایران رسیده بود. در شرایطی که صحبت از این بود که حتی نشده مهدی طارمی را با جت شخصی زودتر به ایران رساند، خداداد عزیزی از این گفت که «کولبران» می‌توانستند مهدی طارمی را به ایران برسانند. او حتی زمانی که مجری برنامه هم بر استفاده از هواپیما تأکید داشت، دوباره حرفش را تکرار کرد و گفت که فقط کولبران می‌توانستند مهدی طارمی را در چنین شرایطی به ایران بیاورند. با آن که آن بازی با تک‌گل مهدی طارمی به سود ایران تمام شد و ایران به جام جهانی رسید ولی صحبت‌های عجیب‌وغریب خداداد عزیزی، کام بسیاری را تلخ کرد؛ به‌ طوری که فضای مجازی و حقیقی، علیه این بازیکن سابق تیم ملی ایران شد. به‌زعم افراد منتقد، خداداد با صحبت‌های نسنجیده‌ای که داشته باعث رنجش کولبران شده است. فضای منفی درباره اظهارات خداداد عزیزی به حدی شتاب گرفت که او مجبور شد در گفت‌وگو با «خبر ورزشی» واکنش نشان دهد. با این وجود، خداداد این عده از منتقدانش را هم «نادان» خطاب کرد تا حتی در واکنش‌های بعد از اظهاراتش در شبکه سه هم دوباره جنجال بیافریند.

خداداد عزیزی در این مورد گفت: «به موضع‌گیری مغرضانه یا از سر کج‌فهمی این گروه از افراد نباید توجه کرد. همه مردم می‌دانند من خودم از یک قشر بسیار ضعیف بوده‌ام و با افتخار هم در چندین برنامه گفته‌ام که در خانواده‌ای ضعیف زندگی و رشد کرده‌ام. زندگی من طوری بوده که از ۱۳سالگی گونی ۵۰ کیلویی گچ را روی کولم می‌گذاشتم و تا طبقه چهارم بالا می‌بردم و سپس آن را الک کرده و گچ درست می‌کردم و این کارم تا ۱۷سالگی ادامه داشت و به این موضوع که خودم نیز کولبر بوده‌ام افتخار می‌کنم. کارگران و کولبران جزء شریف‌ترین اقشار یک جامعه محسوب می‌شوند که به‌اصطلاح نان بازوی خودشان را می‌خورند. گفتند به دلیل بارش برف هواپیمای حامل مهدی طارمی نتوانسته در استانبول فرود بیاید و در یکی از روستاها به زمین نشسته است و نمی‌دانند چطور باید یکی از مهم‌ترین بازیکنان تیم ملی را به اردوی تیم برسانند و من هم گفتم می‌توانند از کولبرها کمک بگیرند. کجای این حرف بد بوده است؟ حالا چند آدم با اهداف سیاسی یا بر اثر کج‌فهمی‌ به دنبال کمپین درست‌کردن می‌روند. وقتی می‌گویم از یک کولبر کمک بگیرید تا یک قهرمان ملی را به اردوی تیم برسانیم یعنی نشان‌دادن جایگاه و هنر این قشر که چه کارهای غیرممکنی را انجام می‌دهند. ببینید این افراد چقدر کج‌فهم هستند که یادشان رفته من خودم همیشه با افتخار گفته‌ام یک بچه کارگر و روستایی‌زاده هستم. باز جای شکرش باقی است کسی با شما دشمنی می‌کند که در این حد نادان است.»

البته این اظهارات خداداد عزیزی هم باعث نشد فضا تلطیف شود. نه‌تنها نهادهای حامی حقوق کولبران بلکه یکی، دو نماینده مجلس هم به‌شدت به اظهارات خداداد واکنش نشان داده و انتقاد تندوتیزی هم از صداوسیما کرده‌اند که چطور در برنامه‌هایشان از این چهره‌ها استفاده می‌شود. همین روز گذشته بهزاد رحیمی، نماینده مردم سقز و بانه در مجلس یازدهم، در گفت‌وگو با «دیده‌بان ایران» با جملات تندی به خداداد عزیزی تاخت و رفتار او را مایه تأسف خواند: «بنده خودم وقتی این ویدئو را دیدم، به‌شدت متأسف و ناراحت شدم. خداداد عزیزی یک انسان بی‌ریشه است. دلیل نمی‌شود چون بازیکن است منکر بی‌ریشه‌بودن او شویم! خداداد عزیزی یک اسطوره پوشالی است. درستش این است که تمامی مردم مناطق کردنشین و کولبران، روی دوش او سوار شوند! با اظهارات چنین انسانی شأن و منزلت کولبران شریف از بین نمی‌رود. این فرد با توهین به کولبران شأن خودش را زیر سؤال برده نه شأن انسان‌هایی که با «شرافت» دنبال روزی حلال هستند. بنده به‌عنوان نماینده مردم شریف استان کردستان می‌گویم که هم خداداد عزیزی و هم صداوسیما باید به دلیل توهینی که به کولبران و مردم شریف کردستان کردند، عذرخواهی کنند. کولبری زاییده بی‌کاری و فقر در مناطق کردستان است. دلیل کولبری مردم کردستان این است که افراد نالایقی مثل خداداد عزیزی به منصب و مقامی می‌رسند که همین امر باعث‌شده امروز فرصت‌های شغلی در کردستان از بین برود و مردم ما مجبور به کولبری شوند. به نظر بنده شأن جوانان کردستان بسیار از خداداد عزیزی و امثالهم بالاتر است. کسی نمی‌تواند این شأن و منزلت را با مسخره‌کردن از بین ببرد. امثال خداداد عزیزی با پول همین مردم به این جایگاه رسیدند. خداداد عزیزی برای همین توهین‌هایی که به کولبرها کرده چندین میلیارد پول گرفته است!»

البته واکنش‌ها نسبت به اظهارات خداداد عزیزی فقط یک‌سوی ماجراست. در این بین نمی‌شود اهمال تلویزیون و سیاست عجیبی را که چندصباحی است در برنامه‌های کارشناسی در پیش گرفته شده، نادیده گرفت. بسیاری در همین ۴۸ساعت اخیر، تقصیر اصلی را متوجه عوامل شبکه و برنامه فوتبال برتر دانسته‌اند که کارشناسی را با «لودگی» و «مسخره‌بازی» قاطی کرده‌اند. در واقع ظاهرا برای این که تلویزیون بتواند مخاطب بیشتری در این مواقع داشته باشد، سراغ چهره‌هایی می‌روند که بیش از کارشناس‌بودن شومن هستند و هدف اولشان نه کارشناسی‌ بلکه اشاره به مواردی طنزآمیز است تا به‌زعم خودشان مخاطب را به وجد آورند. حضور بی‌رویه خداداد عزیزی و البته فیروز کریمی، دو نفر از فوتبالی‌های قدیمی در برنامه‌های مختلف تلویزیونی و البته اینترنتی، برگرفته از همین تفکر نه‌چندان کارگشا در برنامه‌های تلویزیونی است. جالب این که برای اولین‌ بار نیست که خداداد عزیزی با اظهاراتش جنجال به پا می‌کند. او به همراه دوست دیرینه‌اش، فیروز کریمی، پیش‌تر با به‌سخره‌گرفتن نویسندگان، باعث ناراحتی این قشر هم شده بودند. حال اما رنجش کولبران و میدان‌دادن به افرادی که بیش از مسائل کارشناسی با اهدافی دیگر به تلویزیون قدم می‌گذارند، باعث شده تا سیاست‌های تلویزیون در این مورد زیر ذره‌بین برود. سیاست‌هایی که به نظر می‌رسد برگرفته از «به هر دری زدن برای جذب مخاطب باشد.» البته مشخصا در مورد برنامه اخیر، این سیاست شکست‌خورده و جواب نداده است.»

تصویری از یک کولبر شریف اصالت یعنی احترام

تصویری از یک کولبر شریف اصالت یعنی احترام

حمله عجیب بهزاد رحیمی به اسطوره فوتبال ایران: خداداد عزیزی یک انسان بی ریشه و اسطوره ای پوشالی است!/ عقده گشایی علیه صدا و سیما و رسانه ملی به بهانه اظهارات خداداد!

سایت دیده بان ایران با تیتر: «رحیمی، نماینده سقز در مجلس: صداوسیما و خداداد عزیزی باید به دلیل توهینی که به کولبران کرده‌اند، عذرخواهی کنند/ امثال این آقا با پول همین مردم به این جایگاه رسیدند/ خداداد عزیزی یک انسان بی ریشه و اسطوره پوشالی است» نوشت: نماینده مردم سقز و بانه در مجلس یازدهم درخصوص اظهارات سخیف خداداد عزیزی قبل از آغاز بازی ایران و عراق درباره «کولبران» به دیده بان ایران گفت: بنده خودم وقتی این ویدیو را دیدم و به‌شدت متاسف و ناراحت شدم. خداداد عزیزی یک انسان بی ریشه است دلیل نمی‌شود چون بازیکن است منکر بی ریشه بودن او شویم! خداداد عزیزی یک اسطوره پوشالی است درستش این است که تمامی مردم مناطق کردنشین و کولبران بر روی دوش او سوار شوند!

بازی ایران و عراق با برد تیم ملی جمهوری اسلامی به پایان رسید اما این برد کام مردم مناطق کردنشین را تلخ کرد. پنجشنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰ در ویژه برنامه شبکه سه صداوسیما به مناسبت بازی ایران و عراق، خداداد عزیزی مهمان این برنامه در اظهاراتی توهین آمیز با اشاره به پرداختن به موضوع گیر کردن مهدی طارمی در برف ترکیه و محدودیت پروازها گفت: «فقط می‌توان از کولبرها کمک گرفت.» نکته حائز اهمیت اینکه پیشکسوت فوتبال کشورمان در واکنش به انتقاد کاربران به این توهین نه تنها عذرخواهی نکرد بلکه خطاب به آنها گفت: به موضع گیری مغرضانه یا از سرکج فهمی این گروه از افراد نباید توجه کرد. در همین رابطه با بهزاد رحیمی، نماینده مردم سقز و بانه در مجلس یازدهم به گفت‌وگو نشستیم که مشروح این گفت‌وگو را در ادامه می‌خوانید.

بهزاد رحیمی نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی

بهزاد رحیمی نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی

هم صداوسیما و هم خداداد عزیزی باید به دلیل توهینی که به کولبران کرده‌اند، عذرخواهی کنند / خداداد عزیزی برای همین توهین‌هایی که به کولبرها کرده چندین میلیارد پول گرفته است

آقای رحیمی! روز پنجشنبه اظهارات از سوی خداداد عزیزی، پیشکسوت فوتبال مطرح می‌شود که باعث انتقادات فراوانی از سوی افکارعمومی می‌شود. نظر شما درباره توهین این فرد به کولبران چیست؟

بنده خودم وقتی این ویدیو را دیدم و به‌شدت متاسف و ناراحت شدم. خداداد عزیزی یک انسان بی ریشه است دلیل نمی‌شود چون بازیکن است منکر بی ریشه بودن او شویم! خداداد عزیزی یک اسطوره پوشالی است درستش این است که تمامی مردم مناطق کردنشین و کولبران بر روی دوش او سوار شوند! با اظهارات چنین انسانی شان و منزلت کولبران شریف از بین نمی‌رود. این فرد با توهین به کولبران شان خودش را زیر سوال برده نه شان انسان‌هایی که با «شرافت» دنبال روزی حلال هستند. بنده به‌عنوان نماینده مردم شریف استان کردستان می‌گویم که هم خداداد عزیزی و هم صداوسیما باید به دلیل توهینی که به کولبران و مردم شریف کردستان کردند، عذرخواهی کنند. کولبری زاییده بیکاری و فقر در مناطق کردستان است. دلیل کولبری مردم کردستان این است که افراد نالایقی مثل خداداد عزیزی به منصب و مقامی می‌رسند که همین امر باعث شده امروز فرصت‌های شغلی در کردستان از بین برود و مردم ما مجبور به کولبری شوند. به نظر بنده شان جوانان کردستان بسیار از خداداد عزیزی و امثالهم بالاتر است کسی نمی‌تواند این شان و منزلت را با مسخره کردن از بین ببرد. امثال خداداد عزیزی با پول همین مردم به این جایگاه رسیدند. خداداد عزیزی برای همین توهین‌هایی که به کولبرها کرده چندین میلیارد پول گرفته است!

یک تذکر جدی به رئیس صداوسیما می‌دهیم که هم خودش هم خدادادعزیزی عذرخواهی کنند / بارها شاهد چنین توهین‌هایی به کردها و کولبرها بوده‌ایم

آیا شما و بقیه نماینده‌های مناطق کردنشین، قصد شکایت از این فرد و پیگیری این قضیه را دارید؟

بله؛ قطعا این قضیه را پیگیری خواهیم کرد. بنده و تمامی نمایندگان کردنشین یک تذکر و اعتراض جدی نسبت به توهین این فرد به رئیس صداوسیما ابلاغ می‌کنیم. باید هم خداداد عزیزی و هم صداوسیما بابت توهین به کولبران شریف به‌ویژه مردم کردستان، عذرخواهی کنند. امیدواریم دیگر شاهد چنین توهین و بی حرمتی‌هایی نباشیم گرچه ما بارها شاهد چنین توهین‌هایی به کردها و کولبرها بوده‌ایم. بنده از رئیس صداوسیما درخواست می‌کنم که از کولبران دلجویی کرده و عذرخواهی کنند. این قضیه باید به‌گونه‌ای پیگیری شود که درس عبرتی برای کسانی باشد که به هر دلیلی به کولبران و مردم شریف کردستان توهین می‌کنند. (منبع: دیده‌بان ایران- نازیلا معروفیان)

خداداد عزیزی اسطوره فوتبال ایران بازی تاریخی با استرالیا در ملبورن

خداداد عزیزی اسطوره فوتبال ایران بازی تاریخی با استرالیا در ملبورن

جمع بندی ماجرای اظهارات جنجالی خداداد درباره کولبران

اظهارات خداداد درباره کولبران درحالی جنجالی شد که بدون شک خداداد هیچ قصد و غرضی دراینباره نداشت. همه ما، به ویژه هموطنان غیور کرد و همه عزیزانی که به کولبری مشغولند خداداد را می شناسند. سالهاست او محبوب دل همه ما ایرانیان است. خداداد غزال تیزپای ایران، و زننده گل تاریخی به استرالیا، به عنوان کارشناس در ویژه برنامه بازی ایران و عراق حضور می یابد و با توجه به مشکل مهدی طارمی در رسیدن به ایران به خاطر بارش برف، می گوید کولبران می توانستند مهدی را به ایران بیاورند. او این اظهار نظرش را دوبار تکرار می کند. همین اظهار نظر کافی است تا خیل رسانه های زرد به همراه رسانه های اصلاح طلب و زنجیره ای به حمله علیه خداداد عزیزی و رسانه ملی بپردازند که روزنامه شرق، سایت دیده بان ایران و… از نمونه های این مدعا هستند. در هر صورت، بزرگ منشی خداداد عزیزی باز هم ثابت می شود و او بار دیگر از مردم، به ویژه کردستانی های عزیز، علی الخصوص کولبران غیور «عذرخواهی» می کند.

اما خوب است رسانه های اصلاح طلب که تا چند وقت قبل دولت و مجلس را در اختیار داشتند بفرمایند چه گلی به سر مردم کردستان و کولبران غیور کشور زده اند که حالا با این جمله خداداد عزیزی اینگونه شانتاژ به راه انداخته اند؟ نکته مهم و عجیب دیگر توهین بهزاد رحیمی به خداداد عزیزی است. خداداد محبوب دل ایرانی ها است. همه ایرانیان در سرتاسر دنیا، خداداد را با گل معروفش به استرالیا به خاطر می آورند و او را دوست دارند. او غزال تیزپای تیم ملی کشورمان بوده است و سالها با درخشش در لباس تیم ملی دل مردم را شاد کرده است. اما بهزاد رحیمی، در اظهاراتی تند و عجیب می گوید خداداد انسان بی ریشه و اسطوره ای پوشالی است! خوب است جناب بهزاد رحیمی بفرمایند اگر خداداد بی ریشه است، ایشان که دارای ریشه و اصل و نسب هستند، برای کولبران عزیز کشورمان چه کرده اند؟ آقای بهزاد رحیمی چه گلی به سر مردم سقز و بانه زده اند؟ غیر از این است که با این اظهارات تند و عجیب در صدد کسب محبوبیت در غیورستان (کردستان) هستند؟ بله؛ این ماجرا هم گذشت، اما بار دیگر دست رسانه های زنجیره ای اصلاح طلب و امثال رحیمی برای مردم شریف کشورمان رو شد که چطور از یک جمله ساده، آنهم از یک انسان دوست داشتنی مثل خداداد، کثیف ترین برداشت ها را صورت می دهند و تلاش می کنند تا ماهی اهداف خود را صید کنند! مردمان کرمانشاه به خونگرمی، صفا و صمیمیت شهره اند؛ نه به تندخویی و بد اخلاقی! جناب آقای بهزاد رحیمی؛ حال که خداداد عزیزی بزرگ منشی اش را نشان داد و به خاطر توهین نکرده، از مردم و کولبران عذرخواهی کرد، خوب است شما هم شهامت و بزرگی را از ایشان بیاموزید و به خاطر توهین زشت و زننده ای که به اسطوره فوتبال کشورمان داشته اید؛ از شخص خداداد و نیز از پیشگاه مردم شریف ایران «عذرخواهی» کنید.

تهیه و تنظیم: گروه ورزشی.

منبع: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *