هانی کرده زنده و در بیمارستان بستری است!

هانی کرده کیست؟ + فیلم و تصاویر

هانی کرده که از اشرار درجه یک تهران محسوب می شود، مورد حمله اراذل ناشناس قرار گرفت و با ضربات متعدد قمه و چاقو به شدت مجروح شد.

هانی کرده کیست هانی کرده زنده است

مجله اینترنتی پارسی گو: هانی کرده یکی از اشرار درجه یک تهران است که در یک مهمانی با افرادی درگیری لفظی پیدا می کند. برای اینکه مهمانی بهم نخورد، کرده و طرف مقابل، قرار می گذارند تا در محلی دیگر دعوا کنند. هانی کرده در محل حاضر می شود اما طرف مقابل حضور نمی یابد. پس از اینکه هانی کرده محل را ترک می کند چند موتورسوار او را تعقیب می کنند و در نهایت پس از توقف خودروی کرده، به شکلی ناجوانمردانه به وی یورش می برند و با ضربات متعدد چاقو و قمه او را به شدت مجروح می کنند. گفتنی است این حمله به قصد جان هانی کرده انجام شده اما وی علائم حیاتی دارد و پس از عمل ۱۲ ساعته زنده مانده است! با ما همراه باشید:

هانی کرده یکی از اراذل و اوباش سطح یک تهران است و بر اثر ضربات قمه‌ در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری شده است.« هانی کُرده» هم اکنون با مرگ دست و پنجه نرم می کند.

هانی کرده در یک قدمی مرگ

فارس نوشت: همه چیز از یک خبر شروع شد؛ خبری که شب گذشته در فضای مجازی دست به دست می‌شد و خبر از کشته شدن «هانی کُرده» می‌داد. خبر به همین جا ختم نشد بلافاصله فضای مجازی پر شد از ویدئوهایی که نشان از درگیری می‌داد؛ بعد آن نیز عکسی از هانی‌کرده پخش شد که وی را در حالت بیهوشی بطوری که بر سر و صورتش تور جراحی قرار دارد، نشان می دهد.

در فیلم‌ها نیز یک خودروی ۲۰۶ را نشان می‌داد که متوقف شده؛ سرنشینش در خودرو را که باز می کند هنوز پیاده نشده، دو سه نفر با صورت‌های پوشانده به راننده و سرنشین جلوی خودرو حمله کرده و در حال زدن ضربه هستند. در کنار خودرو نیز موتورهای افراد حمله کننده به چشم می‌خورد. در فیلم نشان می‌دهد که اراذل حمله کننده تا آنجا که می‌توانستند ضربه زده سپس محل را ترک می‌کنند.

انتشار خبر، تصویر و فیلم‌های صحنه درگیری همگی از مصدومیت قطعی هانی‌کرده بود. این قطعیت تا جایی بود که چندین بار خبر جان‌باختن هانی کرده مخابره شد.

عکس منتشر شده در فضای مجازی از هانی کرده که خبر از مرگ وی می داد

عکس منتشر شده در فضای مجازی از هانی کرده که خبر از مرگ وی می داد

هانی‌ کرده کیست؟

هانی‌کرده یکی از گنده‌لات‌های سطح یک پایتخت است که برای خود نوچه و دار و دسته‌ای دارد. در خیلی از طرح‌های دستگیری اراذل و اوباش پایتخت، هانی‌کرده خیلی راحت و خودمانی در بین سایر دوستانش حضور داشت. حضوری که عادی بود چراکه تمام ارذال و اوباش سطح‌دار می‌بایست هرازچندگاه خود را به پلیس معرفی کنند، بنابراین حضورش در زمان اجرای طرح‌های پلیس امنیت عادی بود، تا اینکه آخرین بار هانی‌کرده به خبرنگاران گفت که به دنبال یک پرونده در جمع دستگیر شدگان در مقر پلیس امنیت حضور دارد؛ البته بعدها شایعه‌ای مبنی بر دست داشتن وی در قتل وحید مرادی نیزدست به دست می‌شد که بعدها تکذیب شد.

ماجرای حمله افراد ناشناس به هانی کرده

فارس با تیتر درگیری خونین اراذل و اوباش و مصدومیت «هانی کٌرده» نوشت: به دنبال حمله تعدادی از اراذل با قمه به «هانی کٌرده» شرور معروف زخمی و به بیمارستان منتقل شد. به نوشته فارس، یکی از اراذل و و اوباش معروف سطح یک پایتخت معروف به «هانی کرده» در اثر ضربات قمه زخمی و به بیمارستان منتقل شد.

بر پایه این گزارش، شب گذشته این فرد به همراه یکی دیگر از دوستانش با خودروی پژو ۲۰۶ در حوالی چهارراه شاپور متوقف و مشغول خوردن آبمیوه بودند که دو موتور حامل اراذل و اوباش به آنها حمله کرده و با ضربات قمه هانی کرده را مصدوم می‌کنند. در ادامه هانی کرده به بیمارستان منتقل شده و تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری عوامل در دستور کار است. گفتنی است، در گذشته شایعاتی مبنی بر دست داشتن هانی کرده در قتل وحید مرادی دست به دست می شد که بعدها تکذیب شد.

فیلم حمله افراد ناشناس و نقابدار با چاقو و قمه به هانی کرده

هانی کرده زنده است و زنده می ماند!

انتشار اخباری ضد و نقیض در مورد اینکه هانی‌کرده زنده است یا بر اثر ضربات قمه و چاقو جان باخته است، ما را بر آن داشت تا وضعیت جسمانی وی را جویا شویم. آخرین پیگیری‌های فارس از وضعیت هانی‌کرده حاکی از آن است که هم‌اکنون وی در بخش آی‌سی‌یو بیمارستان با سطح هوشیاری ۸ بستری است. تعداد ضربات چاقو و قمه‌ای که موتورسواران ناشناس بر سر، گردن، دست و شکم وی وارد کرده‌اند به حدی است که نزدیکانش می‌گویند عمل جراحی وی ۱۲ ساعت به طول انجامیده، یعنی از ساعت ۲۳ دوشنبه تا ۱۱ صبح دیروز.

پیگیری‌ها نشان می‌دهد که در حال حاضر نزدیکان و دوستان هانی‌کرده و همچنین ماموران پلیس امنیت برای کنترل وضعیت و انجام تحقیقات در بیمارستان حضور دارند.گنده لات ها همگی دست به دعا شده تا هانی کرده شفا یابد.

آخرین شایعات و گمانه‌زنی‌ها حاکی از شناسایی عوامل درگیری است. تا آنجا که برخی از دوستان هانی کرده خبر از دستگیری یکی از عوامل درگیری توسط پلیس می‌دهند اما آنچه تا الان مسجل است این است که وضعیت هانی ‌کرده که در ساعت بامدادی نیز به بحران رسیده بود هم اکنون از بحران خارج شده و باید منتظر ماند تا به ثبات برسد.

دوستانش معتقدند که موتورسواران اجیر شده، هانی‌کرده را تعقیب کرده و در فرصتی مناسب، غافلگیرانه وی را در جلوی آبمیوه‌فروشی در چهارراه شاپور گیر انداخته و بی‌رحمانه با ضربات قمه مورد حمله قرار داده‌اند. دوستانش می‌گویند که عوامل درگیری را شناخته‌اند. اگرچه اخباری ضد و نقیض هم بین خود رد و بدل می‌کنند!

حمله ناجوانمردانه اراذل و اوباش به هانی کرده

حمله ناجوانمردانه اراذل و اوباش به هانی کرده

حمله ناجوانمردانه به هانی کرده به قصد انتقام؟

پس از انتشار ویدئوی حمله به هانی کرده کاربران در فضای مجازی نوشتند اراذل و اوباشی که هانی کرده را مورد حمله قرار داده اند، حرکتی ناجوانمردانه مرتکب شده اند. فیلم منتشر شده نشان می دهد در حالیکه که هانی کرده سوار بر خودروی شخصی است، چند نفر نقاب دار به او حمله می کنند و حتی به او فرصت پیاده شدن به ماشین را هم نمی دهند و با ضربات متعدد چاقو و قمه او را به شدت مجروح می کنند. به نوشته کاربران، این حمله به قصد مرگ هانی کرده انجام شده است اما ظاهرا تیر اوباش به سنگ خورد و هانی کرده که خود نیز از اشرار درجه یک تهران است، از این سوء قصد جان سالم به در برده و زنده است. گفتنی است هانی کرده در یک مهمانی با چند شرور دیگر درگیری لفظی پیدا می کند، اما برای اینکه مهمانی بهم نخورد، با آنها قرار دعوا در محلی دیگر می گذارد. هانی کرده در آن محل حاضر می شود، اما طرف مقابل حاضر نشده و سپس به این شکل، در نهایت ناجوانمردی، به صورت ناشناس و ناگهانی به وی یورش برده و در حالیکه او حتی فرصت پیاده شدن از ماشین را هم پیدا نمی کند، به او حمله می کنند.

گزارش رئیس کلانتری ۱۱۲ درباره درگیری خونین هانی کرده با اراذل و اوباش

سرهنگ چنگیز ایدون رئیس کلانتری ۱۱۲ ابوسعید در خصوص درگیری خونین «هانی کرده» با اراذل و اوباش در منطقه شاپور تهران گفت: شامگاه دوشنبه یکی از شرور‌های معروف تهران همراه یکی از دوستانش سوار بر خودروی پژو ۲۰۶ سفید رنگ مقابل یک آبمیوه فروشی در منطقه شاپور توقف می‌کند که در همین لحظه ۶ جوان سوار بر ۲ موتور به سمت وی و دوستش حمله و آن‌ها را هدف ضربات چاقو و قمه قرار می‌دهند.

وی افزود: با اعلام این خبر تیم‌های عملیاتی و امدادی به محل درگیری اعزام شده و آن‌ها که به شدت مجروح شده بودند به بیمارستان منتقل شدند. سرهنگ ایدون ادامه داد: در تحقیقات میدانی مشخص شد که این فرد شرور به همرا دوستش شامگاه یکشنبه در یک جشن تولد حضور داشته که در این مهمانی شبانه با چند نفر دیگر درگیری لفظی پیدا می‌کنند و به خاطر اینکه مراسم تولد بهم نخورد یک قرار درگیری در منطقه ابوسعید با هم می‌گذارند.

وی ادامه داد: شامگاه دوشنبه این فرد برای درگیری در محل قرار حضور پیدا می‌کند، اما طرف دیگر دعوا به محل نمی‌آیند که در ادامه آن‌ها برای خوردن آبمیوه به سمت مغازه آبمیوه فروشی می‌روند که در این صحنه ۶ جوان موتور سوار که او را تعقیب کرده بودند به سمت وی حمله و او را با حملات چاقو و قمه هدف ضربات چاقو و قمه قرار می‌دهند.

رئیس کلانتری ۱۱۲ ابوسعید خاطرنشان کرد: وضعیت این دو فرد رو بهبودی است و تحقیقات برای دستگیری عاملان این درگیری در دستور کار ماموران پلیس تهران قرار دارد. در حالی که بسیاری از رسانه ها از مرگ هانی کرده خبر دادند اما وی همچنان با مرگ دست و پنجه نرم می‌کند؛ مادر، پدر، برادر و گنده لات‌های محل پشت در آی سی یو برای شفایش دست به دعا شدند.

منبع: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

یک دیدگاه در “هانی کرده کیست؟ + فیلم و تصاویر

  1. ناشناس

    داداش یه طوری این خبری گذاشتی واب تابشو
    زیاد کردی حالا انگار رستم دستان رو زدن
    یورش بردن ازکجا اوردی .بیکارین شما.مردم نون نیس بخورن تا شاهنامه در میکنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *