جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی و مشاجره روحانی و رحیم پور ازغدی درباره بنزین!

مشاجره بنزینی روحانی و رحیم‌ پور ازغدی در شورای عالی انقلاب فرهنگی

در جلسه اخیر شورای عالی انقلاب فرهنگی نیز که پس از بی تدبیری دولت در افزایش قیمت بنزین برگزار شد، مشاجره بنزینی بین روحانی و رحیم‌ پور ازغدی شکل گرفت.

روحانی و رحیم‌ پور ازغدی

مجله اینترنتی پارسی گو: جلسات شورای عالی انقلاب فرهنگی تقریبا به حالت تعطیل درآمده است. هرچند وقت یکبار هم که جلسه ای شکل می گیرد، با چالش مواجه است. در جلسه اخیر شورای عالی انقلاب فرهنگی نیز که پس از بی تدبیری دولت در افزایش قیمت بنزین برگزار شد، مشاجره بنزینی بین روحانی و رحیم‌ پور ازغدی شکل گرفت و جلسه را به حاشیه برد. با ما همراه باشید:

عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس از مشاجره لفظی حسن روحانی و حسن رحیم‌ پور ازغدی در نشست شب گذشته شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره بنزین خبر داد.

مشاجره بنزینی روحانی و رحیم‌پور ازغدی در نشست شورای عالی انقلاب فرهنگی

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به برگزاری نشست شب گذشته(سه شنبه) شورای عالی انقلاب فرهنگی، گفت: رئیس جمهور در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی با آقای رحیم‌ پور ازغدی با تندی صحبت کرده و بحث و جدلی بین آنها صورت گرفته است.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش خاطرنشان کرد: مباحث مطرح شده در جلسه شب گذشته شورای عالی انقلاب فرهنگی مربوط به بنزین بوده و آقای رحیم‌ پور ازغدی اعتراضاتی را نسبت به گران کردن نرخ بنزین و این اقدام دولت داشته است.

سلیمی گفت: آقای رحیم‌ پور از رئیس جمهور که رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی هم محسوب می‌شود، سؤال کرده است که با توجه به گران کردن بنزین از سوی دولت و ایجاد التهاب در کشور، رئیس جمهور کمی در این باره توضیح دهد.

سلیمی گفت: پس از این اظهار نظر آقای رحیم‌ پور و درخواست برای پاسخگویی رئیس‌جمهور، مباحث تندی مطرح می‌شود که بعد از جدل تند صورت گرفته، حسن روحانی جلسه این شورا را ترک کرد. عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش بیان داشت: ادبیات آقای روحانی در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی غیرقابل دفاع بوده و الفاظی را در برابر یکی از اعضا به کار برده است که به هیچ وجه قابل قبول نیست.

سلیمی گفت: آقای روحانی گویا تصور کرده است که اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی کارگزاران و کارمندان دولت محسوب می‌شوند؛ اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی فرهیختگان کشور محسوب می‌شوند نه گماشته آقای روحانی. رئیس جمهور باید در ادبیاتش تجدیدنظر کند.

گفتنی است مشاجرات روحانی و رحیم‌ پور ازغدی به بنزین ختم نمی شود و این دو در بسیاری از زمینه ها اختلاف نظر دارند، تاجایی که رئیس جمهور پیشتر گفته بود در صورت وجود دو نفر (یکی از آنها آقای رحیم پور است) جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی را برگزار نخواهد کرد! (به نقل از ضرغامی. فارس)

منبع: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:
بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *