در اتاق خواب شمع معطر نکنید: به خفگی و مرگ منتج می شود!

هشدار: در اتاق خواب شمع معطر روشن نکنید! + حادثه واقعی

روشن کردن شمع معطر در اتاق خواب کار بسیار خطرناکی است که ممکن است به خفگی و مرگ منتج شود. حتما مراقب باشید و به هیچ وجه در اتاق خواب شمع معطر روشن نکنید.

در اتاق خواب شمع معطر نکنید. شمع معطر شمع در اتاق خواب

مجله اینترنتی پارسی گو: روشن کردن شمع معطر در اتاق خواب کار بسیار خطرناکی است که ممکن است به خفگی و مرگ منتج شود. حتما مراقب باشید و به هیچ وجه در اتاق خواب شمع معطر روشن نکنید. حادثه واقعی زیر ماجرای دختر جوان انگلیسی است که با روشن کردن شمع معطر در اتاق خواب خود تا آستانه مرگ پیش می رود:

اشتباه مرگبار دختر جوان با روشن کردن شمع معطر در اتاق خواب

دختر جوان که با روشن کردن شمع معطر در اتاق خوابش با مرگ فاصله‌ای نداشت، توسط حیوان خانگی‌اش نجات یافت. این داستان را مطالعه کنید و مراقب باشید که به هیچ وجه در اتاق خواب شمع معطر روشن نکنید:

به نوشته باشگاه خبرنگاران جوان دختر جوان اهل “وِست میدلَندز” انگلیس که با روشن کردن یک شمع معطر در اتاق خوابش به خواب رفته بود، هرگز تصور نمی‌کرد تا آستانه مرگ پیش برود. در حالی که “فرح لورل” بدلیل استنشام دوده حاوی مونواکسید کربن با مرگ فاصله‌ای نداشت توسط حیوان خانگی‌اش نجات یافت.

در اتاق خواب شمع معطر نکنید. اشتباه دختر جوان انگلیسی با روشن کردن شمع معطر در اتاق خواب

در اتاق خواب شمع معطر نکنید. اشتباه دختر جوان انگلیسی با روشن کردن شمع معطر در اتاق خواب

حیوان خانگی ناجی جان صاحبش شد

این حادثه زمانی اتفاق افتاد که لورل با روشن کردن یک شمع معطر و قرار دادن آن روی دراور تصمیم گرفت چرت کوتاهی بزند. دقایقی بعد حیوان خانگی لورل که در پشت درب اتاق بود دائما با چنگال روی در می‌خراشید و ایجاد سر و صدا می‌کرد. لورل که با سر و صدای حیوان خانگی‌اش بیدار شده بود، متوجه دوده سیاه رنگی شد که از مخاط بینی‌اش سرازیر شده بود.

اشتباه در اتاق خواب: در اتاق خواب شمع معطر

فرح با تهیه چند عکس، پستی هشدار دهنده در فیسبوک منتشر کرد. او در این پست نوشت: ” شب گذشته من یک شمع معطر روشن کردم و با قرار دادن آن روی دراور به خواب رفتم. وقتی با سر و صدای حیوان خانگی‌ام از خواب بیدار شدم، متوجه چیزی عجیب شدم. در حالی که دوده سیاه رنگی از مخاط بینی من بیرون می‌آمد دائما سرفه می‌کردم و خلط سیاه رنگ داشتم. با آتش‌نشانی تماس گرفتم. آنها به من هشدار دادند هرگز شمع را در محیط‌های بسته و کوچک روشن نکنم چون بر اثر استنشاق دوده شمع خطر مسمومیت با گاز مونو اکسید کربن وجود دارد. من پس از تماس با اورژانس مورد اکسیژن درمانی قرار گرفتم.”

آزمایشات پزشکی در مورد خطرات روشن کردن شمع رنگی در اتاق خواب

آزمایشات پزشکی در مورد خطرات روشن کردن شمع رنگی در اتاق خواب

بنا به گفته فرح پزشکان متخصص پس از معاینه فرح به او گفتند اگر او مدت بیشتری به خواب می‌رفت بر اثر استنشاق دوده و ورود آن به داخل ریه‌هایش دچار مرگ می‌شد.

منبع: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *