علیی دایی: من خوشحالم رونالدو در آستانه غلبه رکوردم است و از فوتبال او لذت می برم!

دایی: رونالدو جزو ۳ بازیکن برتر دنیاست و خوشحالم رکوردم را می شکند!

علی دایی آقای گل فوتبال جهان با ۱۰۹ گل ملی به نشریه گازتا اسپورت ایتالیا گفته است: رونالدو جزو ۳ بازیکن برتر دنیاست و خوشحالم رکوردم را می شکند!

علی دایی آقای گل فوتبال جهان خوشحالم رکوردم را می شکند

مجله اینترنتی پارسی گو: علی دایی آقای گل فوتبال جهان با ۱۰۹ گل ملی به نشریه گازتا اسپورت ایتالیا گفته است: رونالدو جزو ۳ بازیکن برتر دنیاست و خوشحالم رکوردم را می شکند!

دایی: رونالدو رکوردم را می‌شکند

اسطوره فوتبال ایران اعلام کرد که فوق ستاره پرتغالی تنها کسی است که می تواند رکورد او را بشکند. به گزارش پارسی گو فارس، به نقل از نشریه «گازتا اسپورت» ایتالیا نوشت: علی دایی، پادشاه فوتبال ایران می گوید که دیر یا زود رونالدو، اسطوره پرتغالی رکورد او را می شکند. در تاریخ فوتبال هیچ کس مثل دایی گلزنی نکرده است. او با زدن ۱۰۹ گل برای تیم ملی ایران آقای گل فوتبال جهان است.

دایی درباره این رکورد گفت: این رکورد باعث افتخارم است. به نظرم تا زمانیکه این رکورد بوده ملت ایران نیز همه افتخار می کردند. این افتخار تنها برای من نیست بلکه برای تمام مردم ایران است.

حتما بخوانید

آقای قلعه نوعی لطفا پاسخگو باشید!

وی افزود: اصلا ناراحت نیستم چون تمام رکوردهای جهانی ممکن است روزی شکسته شوند. من خوشحالم رونالدو در آستانه غلبه رکوردم است. من از فوتبال او لذت می برم. او در تمام این سال ها در اوج بوده است. من او را جزو ۳ بازیکن برتر دنیا می دانم و برای او آرزوی بهترین ها را دارم.

گفتگوی دایی با شریه گازتا اسپورت ایتالیا

گفتگوی دایی با شریه گازتا اسپورت ایتالیا

دایی: رونالدو از مسی در فوتبال ملی موفق تر بوده است

کاپیتان سابق ایران ادامه داد: او به همراه تیم ملی پرتغال برخلاف مسی آرژانتینی عملکرد درخشانی داشته است. به همین خاطر معتقدم که رونالدو تنها کسی است که می تواند به رکورد من برسد. چالش قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا شاید سختر از گلزنی در تیم ملی باشد. تیم های زیادی هستند که به دنبال قهرمانی در اروپا هستند اما به نظرم یوونتوس به همراه رونالدو یکی از آنهایی است که شانس زیادی برای قهرمانی دارد.

گفتنی است کریستیانو رونالدو تنها ۱۴ گل تا رسیدن به رکورد علی دایی آقای گل فوتبال جهان فاصله دارد و با توجه به آمادگی او و بازیهای پرتعداد پیش روی این بازیکن، به احتمال فراوان رکورد آقای گلی فوتبال جهان از آن رونالدو خواهد بود.

منبع: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *